פתח חנות באינטרנט לעסק שלך

מסובין למען העסקים בבני ברק – פותחים חנות באינטרנט בתוך דקות!

המהפכה החברתית מסחרית של מסובין כבר כאן! לא צריך יותר לבזבז אלפי שקלים כדי למכור את המוצרים שלכם באינטרנט. מעכשיו, מסובין מאפשרת לבעלי העסקים בבני ברק והסביבה לפתוח חנות למכירת מוצרים באינטרנט בתוך דקות בלבד.

 

למה כדאי לפתוח חנות במסובין?
שיתוף מוצרים

פותחים חנות חדשה עצמאית ומתקדמת. מכניסים מוצרים חדשים לתוך החנות באמצעות ממשק ניהול ידידותי ונוח לניהול. משתפים את המוצרים שבחנות ומאפשרים לחנויות אחרות למכור את המוצרים שלכם על ידי הגדרת מחיר מינימום הנקבע על ידכם. האחריות הבלעדית לטיפול ואספקת המוצר היא בידי ספק המוצר.

מכירה ורווח מיידי

ניתן למכור ולהרויח מייד באמצעות משיכה של מוצרים משותפים. מספרים לכולם שיש לכם חנות באינטרנט, מספרים גם בפייסבוק ובדרכים דומות ומתחילים למכור ולהרויח. בחנות שלכם קיימת מערכת התחשבנות שקופה ואישית – הרווחים מגיעים ישירות לחשבונך!

אחריות וטיפול במוצר

האחריות לטיפול בכל המוצרים ובכל ההזמנות המתקבלות בכל החנויות היא של הספק שהכניס את המוצרים למערכת והפיץ אותם בין החנויות. הטיפול במוצרים מרגע קבלת הזמנה, משלוח המוצר ללקוח ופעולת הגבייה – מתבצעת על ידי הספק! האחריות על המוצר ניתנת על ידי הספק בלבד.

דומיין פרטי

ניתן גם לרכוש דומיין שלכם פרטי ולפתוח את החנות על הדומיין הפרטי! ניתן גם לאחר שפותחים את החנות או לפני להזמין עיצוב אישי לפי החלטתכם ולעצב את החנות תוך התאמה מלאה לעסק שלכם. בכל החנויות ניתן לשלב גם באופן חופשי את הלוגו של העסק שלכם באמצעות ממשק הניהול המתקדם שלכם בחנות.

מה מקבלים בחנות

חנות עם ממשק מתקדם לניהול עצמאי
שתוף מוצרים בין חנויות
מכירת מוצרים משותפים
מספר המוצרים שניתן להעלות בחנות החינמית100
פתיחת קטגוריות ותתי קטגוריות ללא הגבלה
ממשק מתקדם לניהול לקוחות
מערכת לניהול מערך כל ההזמנות
ממשק מיוחד לקידום החנות בגוגל
ממשק מיוחד לקידום כל קטגוריה בנפרד בגוגל
ממשק מיוחד לקידום כל מוצר בנפרד בגוגל
סטטיסטיקה מתקדמת לאפיון הפעילות בחנות
אפשרות לפרסום החנות בזאפ
יצירת דפי נחיתה ודפי תוכן באופן דינאמי
ממשק לקידום דפי הנחיתה והתוכן בגוגל
פרסום מוצרים בדף הפייסבוק שלכם

פתח חנות עכשיו                  צפה בחנות לדוגמא

 

נשמח אם תגיבו עם הפייסבוק שלכם

תגובות

אודות מגאזין לייפסטייל חרדי-ישראלי

מסובין מגאזין לייפסטייל חרדי-ישראלי

מסובין – מגאזין לייפסטייל חרדי-ישראלי. רשת חברתית ליצירת סגנון חיים חרדי-ישראל. חדשות היום. מבזקי חדשות, פוליטיקה, יהדות, דעות ופרשנויות, לימודים וקריירה, עבודות לחרדים, עסקים וכלכלה, נדל”ן, הייטק ואינטרנט, לייף סטייל חרדי, שירים חסידיים, צרכנות וקופונים, יחסים ומשפחה יזמויות ועוד. בעולמם של חרדים.

בדוק גם

יזהר שי || תרבות של שלוש מילים: “No Better Time”

בשנים האחרונות ראיינתי מאות אנשים בנושאים שונים. אבל היום, בכנס Israel Dealmakers בעמק הסיליקון זכיתי… המשך לקרוא יזהר שי || תרבות של שלוש מילים: “No Better Time”

כתיבת תגובה