40 “הציידים” בתגובה ראשונה || נכפיל ונשלש את כמות המתגייסים החרדים.

הציידיםהמגזר החרדי חשף ….רשימת קצינים חרדים המעודדים גיוס לצה”ל…..

המלחמה בחרדים המשרתים בצה”ל עולה שלב: במהלך הלילה (שלישי) הפיצו גורמים חרדים חוברות המשמיצות את בני העדה החרדית המשרתים בתפקידים שונים בצה”ל, ובעיקר את אלו שתפקידם לגייס חרדים נוספים לצבא. בחוברות שכותרתן “הפנים והשמות של ציידי הנשמות” נחשף מידע אישי על אודות אותם אנשים, בהם בכירים חרדים בצה”ל.

מאת: קלי מקמילאן

הפרטים שפורסמו, נוסף על השמות, התמונות והגילים של האנשים, כוללים מספרי תעודת זהות, כתובות מגורים, הציידים הפנים והשמותמספרים טלפונים ניידים והשתייכות מגזרית. בין הפרופילים הבולטים ניתן למנות את זה של קצין בחיל האוויר, של ראש מדור שילוב חרדי באגף הטכנולוגיה והלוגיסטיקה (אט”ל), ראש תחום שילוב חרדים באגף כוח האדם (אכ”א), מנכ”ל מיזם שילוב חרדים (שח”ר) וראשי מדורים של שילוב חרדים במקומות שונים.

“לזיכרון עולם בעולם התורה. יזכור אלו את אלפי החללים שנפלו למסלולי נצ”ח שח”ר וגבעתי, שנשבו בידי עוולה ‘ציידי הנשמות’ אשר מכרו נשמתם לשטן”, נכתב על גבי מצבה שהופיעה במצגת.

מדובר צה”ל נמסר בתגובה: מדובר בהסתה נגד המשרתים והיא ראויה לגינוי והוקעה בכל תוקף. צה”ל עומד מאחורי משרתיו, יעביר פרסומים אלו למשטרת ישראל ומצפה כי המפיצים יטופלו במלוא חומרת הדין”….

רק שהם לא עושים חשבון לא לחומרה ולדין ולא למשטרה..

נשמח אם תגיבו עם הפייסבוק שלכם

תגובות

אודות מסובין

מסובין מגזין האביב החרדי
מסובין - מגזין האביב החרדי. הבית של החרדים החדשים, רשת חברתית וקהילה ליצירת סגנון חיים חרדי-ישראלי. חדשות, דעות, תרבות, לימודים אקדמאים וקריירה, עבודות לחרדים, פיתוח כלכלי, נדל"ן, הייטק ואינטרנט, מוזיקה ותרבות, אופנה יופי ובריאות, תיירות, צרכנות וקופונים, יחסים משפחה ועוד ...

מעניין מאוד

גל הירש || קמרון מתפטר עקב תוצאות המשאל

בריטניה החליטה במשאל עם להתנתק מן האיחוד האירופי. בהמשך לתוצאה הודיע הבוקר ראש ממשלתה –… המשך לקרוא גל הירש || קמרון מתפטר עקב תוצאות המשאל

כתיבת תגובה