מסובין – פורטל העסקים המוביל של בני ברק

מסובין לוגו mesubin

ברוכים הבאים.

אתר מסובין, הוא כלי תקשורת חדש, שהעמיד לעצמו משימה: להביא לתושבי בני ברק והסביבה, מידע מגוון ורלוונטי שישקף את העשייה בכל תחומי החיים. בצד עדכוני החדשות האיכותיים והמהימנים ביותר מדי יום בעיר המיוחדת שבו אנו חיים, מסובין מכסה את מרבית תחומי התוכן שממקדים עניין ציבורי: מחדשות, כלכלה וספורט ועד ליהדות, בידור ואנשים שהעושים את חיינו לטובים יותר. מסובין הוא יוזמה חברתית קהילתית עצמאית ללא כל זיקה לגוף כלשהוא המקיימת פעילות תוכן תקשורתי עצמאי. מערכת האתר מסובין – על כל כותבי התכנים, העורכים, הצלמים והמעצבים – מפיקה מדי יום ידיעות חדשותיות, כתבות וידאו, כתבות מגזיניות במגוון רחב של תחומים.

צוות מסובין הינו מקצועי שמחויב למשימה והוא עומד לרשותכם תמיד באחריות, באמינות, ביושר ובהגינות.

אתר מסובין, מכיל בתוכו סביבה מסחרית המיועדת לעסקים בבני ברק והערים סביבותיה רמת גן תל אביב פתח תקווה  ובהם חנויות וירטואליות, מערכת לפרסום קופונים. אינדקס עסקים מפורט. קניון מסחרי ועוד.

זכרו, מסובין הינו האתר שלכם, אזורי הכיסוי של האתר הם תושבי הערים בני ברק, רמת גן, תל אביב, פתח תקווה, רמת השרון, הרצליה, רעננה, קרית אונו, גני תקווה והסביבה.

הנכם מוזמנים בכל עת, לסייע לצוות האתר בעצה טובה, בהארה או הערה, ולתרום מידע שחשוב לכם ולקהילה.

התוכן האיכותי של מסובין אתכם בכל מקום ובכל זמן, גם באמצעות האתר המותאם לסלולר.

מסובין יהיה כל הזמן, בכל מקום לשירותכם. הצוות שלנו יאזין לכל שאלה, טענה, ביקורת, הצעה או רעיון שלכם ואפילו מילה טובה פה ושם לא תזיק.

לרשותכם תמיד,

צוות מסובין – פורטל העסקים המוביל של העיר  בני ברק

נשמח אם תגיבו עם הפייסבוק שלכם

תגובות

אודות מסובין

מסובין מגזין האביב החרדי
מסובין - מגזין האביב החרדי. הבית של החרדים החדשים, רשת חברתית וקהילה ליצירת סגנון חיים חרדי-ישראלי. חדשות, דעות, תרבות, לימודים אקדמאים וקריירה, עבודות לחרדים, פיתוח כלכלי, נדל"ן, הייטק ואינטרנט, מוזיקה ותרבות, אופנה יופי ובריאות, תיירות, צרכנות וקופונים, יחסים משפחה ועוד ...

בדוק גם את זה

מוגן: מסובין

זהו פוסט מוגן ואין לו תקציר.

כתיבת תגובה