אודות מסובין || נעים להכיר.

מסובין mesubin

ברוכים הבאים,

אתר מסובין, הוא כלי תקשורת חדש, שהעמיד לעצמו משימה: להביא לתושבי בני ברק והסביבה, מידע מגוון ורלוונטי שישקף את העשייה בכל תחומי החיים. בצד עדכוני החדשות האיכותיים והמהימנים ביותר מדי יום בעיר המיוחדת שבו אנו חיים, מסובין מכסה את מרבית תחומי התוכן שממקדים עניין ציבורי: מחדשות, כלכלה וספורט ועד ליהדות, בידור ואנשים שהעושים את חיינו לטובים יותר. מסובין הוא יוזמה חברתית קהילתית עצמאית ללא כל זיקה לגוף כלשהוא המקיימת פעילות תוכן תקשורתי עצמאי. מערכת האתר מסובין – על כל כותבי התכנים, העורכים, הצלמים והמעצבים – מפיקה מדי יום ידיעות חדשותיות, כתבות וידאו, כתבות מגזיניות במגוון רחב של תחומים.

צוות מסובין הינו מקצועי שמחויב למשימה והוא עומד לרשותכם תמיד באחריות, באמינות, ביושר ובהגינות.

אתר מסובין, מכיל בתוכו סביבה מסחרית המיועדת לעסקים בבני ברק והערים סביבותיה רמת גן תל אביב פתח תקווה  ובהם חנויות וירטואליות, מערכת לפרסום קופונים. אינדקס עסקים מפורט. קניון מסחרי ועוד.

זכרו, מסובין הינו האתר שלכם, אזורי הכיסוי של האתר הם תושבי הערים בני ברק, רמת גן, תל אביב, פתח תקווה, רמת השרון, הרצליה, רעננה, קרית אונו, גני תקווה והסביבה.

הנכם מוזמנים בכל עת, לסייע לצוות האתר בעצה טובה, בהארה או הערה, ולתרום מידע שחשוב לכם ולקהילה.

התוכן האיכותי של מסובין אתכם בכל מקום ובכל זמן, גם באמצעות האתר המותאם לסלולר.

מסובין יהיה כל הזמן, בכל מקום לשירותכם. הצוות שלנו יאזין לכל שאלה, טענה, ביקורת, הצעה או רעיון שלכם ואפילו מילה טובה פה ושם לא תזיק.

לרשותכם תמיד,

צוות מסובין – חדשות העיר בני ברק

נשמח אם תגיבו עם הפייסבוק שלכם

תגובות

אודות מסובין חדשות חרדים

מסובין חדשות חרדים

מסובין – חדשות חרדים. רשת חברתית חרדית ליצירת תוכן וסגנון חיים של חרדים בישראל. חדשות היום. מבזקי חדשות, על פוליטיקה, יהדות, דעות ופרשנויות, לימודים וקריירה, עבודות לחרדים, עסקים וכלכלה, נדל”ן, הייטק ואינטרנט, לייף סטייל חרדי, שירים חסידיים, צרכנות וקופונים, יחסים ומשפחה יזמויות ועוד. בעולמם של חרדים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *