200 חיילים חרדים התגייסו היום למסלולי השח”ר ונצח בצה”ל

יום טירונות

יום טירונות נוסף הגיע לסיומו כאשר עוד 200 חיילים חרדים התגייסו היום למסלולי השח”ר ונצח בצה”ל בזרועות היבשה, אט”ל ואכ”א.

החיילים החרדים הועברו לבסיס הטירונות המגדרי בבה”ד 20 שם יעברו החיילים טירונות קצרה ויוכשרו להיות חיילים מן המניין. “כהמשך למהלך הגדול ולתנופה הגדולה בגיוס החרדים בצה”ל אנחנו שמחים לאפשר לחרדים נוספים להשתלב למסגרות השונות” אמר יוסף כהן,

רמ”ד שחר ונצח אט”ל “אנו מברכים את החיילים החדשים בכניסתם למשפחה הגדולה, תזכרו תמיד שאתם הרבנים של צה”ל וכל אחד מכםן משמש דוגמא לכלל החיילים בצה”ל. אנו מאחלים להם הצלחה בשרותם הצבאי ובלימוד המקצוע לחיים”

רס”ן אמיר וקנין, רמ”ד שח”ר בצה”ל יחד עם רת”ח חרדים באכ”א מר מדני כץ הגיעו גם הם לראות ולפקח מקרוב על גיוס החרדים למסלולים השונים וברכו בדרך צלחה את החיילים החרדים.

קרדיט תמונה דף פייסבוק  שח”ר אט”ל – שילוב חרדים ,נצח יהודה נחל חרדי

נשמח אם תגיבו עם הפייסבוק שלכם

תגובות

אודות מסובין חדשות חרדים

מסובין חדשות חרדים

מסובין – חדשות חרדים. רשת חברתית חרדית ליצירת תוכן וסגנון חיים של חרדים בישראל. חדשות היום. מבזקי חדשות, על פוליטיקה, יהדות, דעות ופרשנויות, לימודים וקריירה, עבודות לחרדים, עסקים וכלכלה, נדל”ן, הייטק ואינטרנט, לייף סטייל חרדי, שירים חסידיים, צרכנות וקופונים, יחסים ומשפחה יזמויות ועוד. בעולמם של חרדים.

בדוק גם

ברוך דיין האמת || הרבנית יעל כהן אשת נשיא מועצת חכמי התורה של ש”ס הלכה הבוקר לעולמה

אבל כבד עם היוודע על פטירתה של הרבנית הגדולה, אשת חבר כחבר, הרבנית הדגולה מרת… המשך לקרוא ברוך דיין האמת || הרבנית יעל כהן אשת נשיא מועצת חכמי התורה של ש”ס הלכה הבוקר לעולמה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *