‏אוטובוס היזמים החרדים || היום השני‏ להכיר את Ecosystem של תעשיית ההיי-טק בישראל

אוטובוס היזמים החרדים

ביום השני סיירנו עם אוטובוס היזמים החרדים של קמא-טק בתל אביב והרצליה, היינו בין השאר במשרדי טאבולה, גוגל, וויז, פייסבוק, מיקרוסופט, קרנות הון סיכון, פיטנגו, וכו

“50 יזמים וסטארטאפיסטים חרדים עלו על אוטובוס שכבש את כל פסגות ההייטק הישראלי, הפגיש אותם עם אנשי המפתח של התעשייה והכיר להם את כל Ecosystem של תעשיית ההיי-טק בישראל. גברים חרדים ונשים חרדיות, עם אנרגיה מדהימה. שינוי בחברה הישראלית שמשלב את החרדים במנועי הצמיחה האדירים של ישראל, יצמיח את המשק, הכלכלה, תעשיית ההיי-טק וחשוב מכל, אותנו כחברה בריאה וחזקה שיודעת לחיות ולעבוד ביחד. זה קירוב לבבות. זה מאוד מרגש.

פגשנו אושיות של עולם ההייטק כמו חמי פרס מייסד פיטנגו, יוסי ורדי הגורו של ההייטק הישראלי, פרופ’ יוסי מטיאס מנהל מרכז הפיתוח של גוגל, יורם יעקובי מנהל מרכז הפיתוח של מיקרוסופט, יזהר שי מייסד קרן ההון סיכון קיינן פרטנרס ישראל,

הרשימה ארוכה אבל תקראו רק כדי להבין כמה מטורף וברמה גבוהה זה היה וכמה תודות מגיעות לתעשיית ההיי-טק: היזמים פגשו בחברת מובילאיי את פרופ’ אמנון שעשוע מייסד שותף ויו”ר החברה, ביקרו בחברת סיסקו ושוחחו עם זיקה אב-צוק, מנהלת בכירה לפיתוח עסקי ומייסדת קמא-טק, היזמים פגשו גם את מנהלת האקסלרטור של מייקרוסופט וקיבלו הצעה לשלוח קורות חיים ליורם יעקובי, מנכ”ל מרכז המחקר והפיתוח של מייקרוסופט בישראל, פגשו את גיא הורביץ מנכ”ל דויטשה טלקום בישראל ושמעו על ההשקעות בישראל.

האוטובוס ברוטשילד

במהלך היומיים הגיעו היזמים לשדרות רוטשילד ושמעו ממנהלת השיווק של פייסבוק ישראל, ענת אלחנני, הרצאה על שיווק וגם מעידו, מנהל הלקוחות של פייסבוק וסיירו במשרדי החברה הממש ממש יפים. היזמים היו גם בטאבולה, סיירו במשרדי חברת גוגל ו WAZE ודיברו על יזמות ושילוב חרדים בהייטק יחד עם יוסי מטיאס, מנהל מרכז הפיתוח של גוגל בישראל.

היה גם פאנל מרתק של עיתונאי הטכנולוגיה המובילים בישראל, ענבל אורפז מדה-מרקר, מאיר אורבך מכלכליסט, ויניב פלדמן מגיקטיים חיים פרלשטיין מכיכר השבת, ביקור בסטארטאפ הודעות הווידאו המגניב Glide, וביקור ברובע המדיה של קרן JVP , שם הם נפגשו עם רפי קסטן מנכ”ל NDS לשעבר וכיום שותף ב JVP ופיני לזוביק שותף בקרן ההשקעות החדשנית Our crowd.

ולא רק סיורים, גם מידע פרקטי ממשקיעי ההון סיכון הגדולים בישראל, חמי פרס מיסד פיטנגו ויזהר שי מיסד קיינן פרטנרס ישראל. והקינוח ללא ספק היה סיום המסע המדהים הזה בהצגת המיזמים והסטארטאפים בפני גורו ההייטק הישראלי, ד”ר יוסי ורדי ובפני מי שליווה בקשב וברצון כל כך טוב את אוטובוס היזמים, נמרוד קוזלובסקי, שותף ב JVP ואדם מעורר השראה ומקור ידע”. – Sagih Keinan

אוטובוס היזמים החרדים בתפילת מנחה במשרדי פייסבוק
מתפללים מנחה ב”קודש הקודשים” של ההייטק הישראלי… Facebook Tel-Aviv

תודה לכל החברות הגדולות שפתחו את שעריהם בפני היזמים החרדים, ותודה לכל המרצים שהרצו לפנינו וחלקו איתנו תובנות יקרות וחשובות.

תודה מיוחדת לד”ר נמרוד קוזלובסקי שהוביל את כל התוכנית וליווה אותנו לכל אורך הדרך גם בבניית התוכנית וגם בהרצאות מעמיקות ומחכימות ביותר

מסיבת סיום לאוטובוס היזמים החרדים של קמא-טק על הדשא בביתו של ד״ר נמרוד קוזלובסקי יחד עם גורו ההייטק הישראלי ד״ר יוסי ורדי.

יוסי ורדי הגורו של ההייטק הישראלי

נשמח אם תגיבו עם הפייסבוק שלכם

תגובות

אודות מגאזין לייפסטייל חרדי-ישראלי

מסובין מגאזין לייפסטייל חרדי-ישראלי

מסובין – מגאזין לייפסטייל חרדי-ישראלי. רשת חברתית ליצירת סגנון חיים חרדי-ישראל. חדשות היום. מבזקי חדשות, פוליטיקה, יהדות, דעות ופרשנויות, לימודים וקריירה, עבודות לחרדים, עסקים וכלכלה, נדל”ן, הייטק ואינטרנט, לייף סטייל חרדי, שירים חסידיים, צרכנות וקופונים, יחסים ומשפחה יזמויות ועוד. בעולמם של חרדים.

בדוק גם

יזהר שי || תרבות של שלוש מילים: “No Better Time”

בשנים האחרונות ראיינתי מאות אנשים בנושאים שונים. אבל היום, בכנס Israel Dealmakers בעמק הסיליקון זכיתי… המשך לקרוא יזהר שי || תרבות של שלוש מילים: “No Better Time”

כתיבת תגובה