תושבי בני ברק ? תקפצו לבריכות העירוניות – בחינם.

בריכת שחיה“לפתוח יומנים ולהוציא את בגדי הים: במהלך חודש אוגוסט ייפתחו הבריכות העירוניות לטובת התושבים – ובחינם. רוצים לדעת מתי? אלו כל הימים והשעות שבהם תוכלו לקפוץ למים”, אתם משפשפים את העיניים בחוסר אימון ואומרים בהשתאות, לא יכול להיות! נכון זה לא קורה בבני ברק זה קורה בתל אביב. כי עיריית תל אביב דואגת לתושבים ועיריית בני ברק שוקלת אפשרות לסבסד דאדורנטים לימי הקיץ החמים.

פשוט למות לקנאה אם נשאר בחיים אחרי גלי החום והחמסינים, מערכת האתר “טיים אאוט” כותבת “החודש אוגוסט עוד רגע כאן, ולצידו גל החום הקטלני שיוציא לנו סופית את החשק לצאת מהבית. האמיצים שייקחו את הסיכון ויבקשו להתקרר קצת בחלל שמריח מקרם הגנה וכלור יישמחו לשמוע שהעירייה עוזרת לכם להתמודד עם החום. ולא, לא מדובר על קפיצה לבריכה האקולוגית בכיכר רבין”.

ומתברר עוד שלא מדובר במחווה חד פעמית, עוד כותב האתר “בעקבות ההצלחה בשנה שעברה, במסגרתה קפצו לבריכות העירונית כ-1,500 תושבים, עיריית תל אביב יפו תפתח גם השנה שבע בריכות ליום אחד בכל פעם, ללא תשלום, למחזיקי כרטיס “דיגיתל”. גרים בעיר אבל אין לכם “דיגיתל”? אל דאגה, תוכלו להיכנס גם אם נרשמתם באותו יום, בין הכנת סנדוויצ’ים לקיפול המגבות”. יש לתושבים כרטיס “דיגיתל”, ואיזו התחשבות בהורים שכל השנה עמלים כותב “טיים אאוט” – “כדי שגם ההורים יספיקו לשכשך קצת בבריכה, במתחם יוכלו הילדים להנות מסוסי צעצוע לרכיבה, תחרויות קליעה, קוביות לבנייה, עמדות גולף ועוד.

מתי ואיפה? שאלה מצויינת!

מה אתם יכולים לעשות כדי שזה יקרה?

1. עשו לייק והפיצו

2. בואו נשכנע את עיריית בני ברק בנחיצות הבריכה, נמלא את טופס הרישום ובקשו גם מבני/בנות הזוג / ילדים / שותפים / שכנים וכד’ ועודדו אחרים לעשות זאת, חתמו על העצומה כדי לתמוך ברעיון ובכך לשכנע את העירייה שזה רצון התושבים:

בקישור הבא – לחתימה על העצומה

 

נשמח אם תגיבו עם הפייסבוק שלכם

תגובות

אודות מסובין

מסובין מגזין האביב החרדי
מסובין - מגזין האביב החרדי. רשת חברתית וקהילה ליצירת סגנון חיים לייף סטייל חרדי-ישראלי. חדשות, דעות, תרבות, לימודים אקדמאים וקריירה, עבודות לחרדים, פיתוח כלכלי, נדל"ן, הייטק ואינטרנט, מוזיקה חרדית מתחדשת, צרכנות וקופונים, יחסים ומשפחה ועוד. העולם החדש של החרדים החדשים.

מעניין מאוד

פרשת כי תשא || רוצים תוצאות מיידיות, תעצבו את סביבת החיים שלכם מחדש

יצחק אלחנן פדידה | תתבוננו בחיים האישיים שלכם. שימו לב אילו פעולות אתם מבצעים ללא… המשך לקרוא פרשת כי תשא || רוצים תוצאות מיידיות, תעצבו את סביבת החיים שלכם מחדש

כתיבת תגובה