תגובת החברא קדישא || לסיפור העובר המת בקופסא עם הקבורה

התינוק המת הובא בקופסת קרטון
חייבים לרענן את הנהלים במקרים דומים

חנניה שחור מנכ״ל ח״ק ירושלים לכל  ידידי באשר הם! אני מבין שאתם עוקבים אחרי הפרסומים ואתם מתארים לעצמכם שאני לא חש בנח. לאחר בדיקות והוצאת פסקי דין מבית המשפט מתברר לנו שהמתלונן הוא עבריין מורשע בעבירות אלימות שביקש 4 פעמים דחיית ביצוע עונש מאסר. שלש פעמים קיבל וביום ראשון האחרון היה חייב להיכנס לבית הסוהר.

האב האלים לקח באלימות את הנפל ביום שישי מבית החולים הדסה למרות שבית החולים הבטיח לו להסדיר את הקבורה והשאיר את הנפל אצלו עד יום ראשון מבלי לפנות לחברה קדישא.

הוא התעקש להשתתף בלוויה כדי להימנע מכניסה לבית הסוהר.

הוא פנה לחברה קדישא רק אחר הצהריים כדי שלא יצטרך להיכנס למאסר לאחר הקבורה.

הוא הביא צלם כדי לקבל הד תיקשורתי ורחמים כדי שלא יכנס למאסר.

הוא היה בבית המשפט ביום ראשון בבוקר כדי לבקש דחיה בפעם הרביעית אבל בית המשפט לא נתן לו דחיה.

מדובר בפושע מורשע מתוחכם שניצל את כל המערכות התמימות כדי להתחמק ממאסר וחברה קדישא משלמת את המחיר. סוף האמת להתגלות. כל פסקי הדין בידי.

 

אחרי שבסרטון מאתמול טוען האב איך העזו לתת לו את הילד בקרטון? והסירוב כביכול של החברא קדישא לקבור את הנפל, תראו פה בסרטון שהוצא ממצלמות האבטחה את האבא בעמו מביא לח”ק את הילד בקרטון.

נשמח אם תגיבו עם הפייסבוק שלכם

תגובות

אודות מסובין

מסובין מגזין האביב החרדי
מסובין - מגזין האביב החרדי. הבית של החרדים החדשים, רשת חברתית וקהילה ליצירת סגנון חיים חרדי-ישראלי. חדשות, דעות, תרבות, לימודים אקדמאים וקריירה, עבודות לחרדים, פיתוח כלכלי, נדל"ן, הייטק ואינטרנט, מוזיקה ותרבות, אופנה יופי ובריאות, תיירות, צרכנות וקופונים, יחסים משפחה ועוד ...

מעניין מאוד

פרופ’ עומר מואב: “עדיף שהחרדים לא יתגייסו. שילכו לעבוד”.

עדיף שהחרדים לא יתגייסו פרופ’ עומר מואב: “עדיף שהחרדים לא יתגייסו. שילכו לעבוד”. צפו בסרטון… המשך לקרוא פרופ’ עומר מואב: “עדיף שהחרדים לא יתגייסו. שילכו לעבוד”.

כתיבת תגובה