שתיקת הכבשים || שנה למחדל החמור בהלוויתו של הרב וואזנר זצ”ל

Shmuel Halevi Wosner

365 יום עברו מאז אותו ערב מר בו חשך המאור הגדול ונגנז מאיתנו מרן הרב וואזנר זצ”ל ומהלוויה בה קופחו חייהם של האברך ר’ מוטי גרבר ז”ל ובחור החמד יצחק סאמט ז”ל. הייתי שם, שמעתי את זעקות הנמחצים והנדרסים, את שריקות אנשי ההצלה ואת היללות הקורעות את אווירה של שכונת זכרון מאיר במוצאי יום טוב.

365 יום עברו, ולא שמעתי על אף דו”ח של וועדת חקירה ואפילו לא על אישום נגד האחראים למחדל הזה.
אילו בי בלבד היה מדובר, החרשתי – אך עשרות אלפים מכל גווני הציבור החרדי היו עימי שם בלילה ההוא. אני חושב שאנחנו זכאים להסבר, ממצאים, והפקת לקחים.

ואם לא נקבל אותם, אנחנו צריכים לדרוש אותם.

מאת: היימישע פריימי – Heimishe Freimi

קרדיט תמונה – ויקפדיה

מה קרה באותה ההלוויה ?

נרמסו: הרוג ופצועים קשה בהלוויית “פוסק הדור” החסידי
הרוג ושלושה פצועים באורח קשה בהלוויית “פוסק הדור” החסידי, שבה השתתפו על פי הערכות כמאה-אלף איש. “היה צפוף מאוד. זה היה מפחיד”, העיד אחד המשתתפים. עקב הדוחק הרב נמחצו ככל הנראה ארבעה – שניים מהם נזקקו להחייאה. אחד הפרמדיקים: “הבחנו בפצועים מוטלים בהמון. הדרך אליהם הייתה קשה מאוד”

נשמח אם תגיבו עם הפייסבוק שלכם

תגובות

אודות מגאזין לייפסטייל חרדי-ישראלי

מסובין מגאזין לייפסטייל חרדי-ישראלי

מסובין – מגאזין לייפסטייל חרדי-ישראלי. רשת חברתית ליצירת סגנון חיים חרדי-ישראל. חדשות היום. מבזקי חדשות, פוליטיקה, יהדות, דעות ופרשנויות, לימודים וקריירה, עבודות לחרדים, עסקים וכלכלה, נדל”ן, הייטק ואינטרנט, לייף סטייל חרדי, שירים חסידיים, צרכנות וקופונים, יחסים ומשפחה יזמויות ועוד. בעולמם של חרדים.

בדוק גם

ראיון נשכני עם היו”ר משה פייגלין || יש לי ‘זהות’ 2018

פתחנו את שנת 2018 בידיעה והבנה כי יותר קרוב לוודאי שזוהי הולכת להיות שנת בחירות… המשך לקרוא ראיון נשכני עם היו”ר משה פייגלין || יש לי ‘זהות’ 2018

כתיבת תגובה