שנת הלימודים תשע”ו נפתחת כסדרה || בהצלחה לילדי ישראל! אנחנו אוהבים אתכם!

באשדוד
ראש הממשלה בשיעור לילדי כיתה א’ באשדוד. צילום: אבי אוחיון, לע”מ

שנת הלימודים תשע”ו (2015-2016) נפתחת כסדרה. ללא שביתות וללא הפתעות. בכל רחבי הארץ. 166,208 מורות/ים מוכנים לקבל 2,194,931 תלמידי ישראל. ראש הממשלה בנימין נתניהו לרגל פתיחת שנת הלימודים ביקר בבית הספר ממלכתי יסודי “אמירים” באשדוד. השתתפו בביקור ראש עיריית אשדוד ד”ר יחיאל לסרי ומנהלת מחוז דרום במשרד החינוך עמירה חיים.

ראש הממשלה התקבל על ידי ילדי בית הספר ” אמירים” עם דגלים ושירה, ולימד את הילדים את השיעור      הראשון. במהלך השיעור בכיתה א’ אמר ראש הממשלה נתניהו לתלמידים: “אנחנו רוצים שתהיו תלמידים מצטיינים ואנחנו רוצים שתהיו גם ציוניים. אנחנו רוצים מצוינות וציונות. שגם תהיו אזרחים נאמנים של המדינה, אבל גם תצליחו בזכות עצמכם לעשות המון דברים. לשחק כדורגל יותר טוב, אולי לפתור בעיות בחשבון יותר טוב, אולי לכתוב חיבור בעברית יותר טוב. כל הדברים האלה ואולי גם לדעת אנגלית יותר טוב.

אנחנו רוצים שתיהנו ממצוינות ומציונות. זה שני הדברים שאנחנו רוצים. אני מקווה מאוד שאתם תצליחו ותיהנו. אני מקווה שכל אחד ייהנה גם בשיעורים וגם בהפסקות ושתהיו חברים טובים אחד לשני. חשוב שתהיו חברים טובים. שיהיה לכם הרבה בהצלחה”.

עם ראש הממשלהפתיחת שנת הלימודים
“אפס הבלגה, אפס הכלה, אפס סובלנות לטרור” ראש הממשלה היום באשקלון. צילום: אבי אוחיון, לע”מ.

מאשדוד המשיך ראש הממשלה בנימין נתניהו לבית הספר היסודי “רמת כרמים” באשקלון, שם השתתף גם שר החינוך נפתלי בנט.

“השיעור הראשון בכיתה א’ היה ‘שלום כיתה א’, בדגש על השלום. אנחנו מחנכים את הילדים שלנו לשלום. כמה קילומטרים מכאן, החמאס מלמד את הילדים שלו את ההיפך מהשלום והוא מנסה מדי פעם לירות עלינו, עליכם. והמדיניות שלי היא ברורה – אפס הבלגה, אפס הכלה, אפס סובלנות לטרור. אנחנו מגיבים על כל ירי לשטחנו, אם בפעולות גלויות ואם בפעולות סמויות, ואנחנו גם מסכלים טרור, כפי שעשינו אתמול בג’נין.

אני מאחל החלמה שלמה לחייל שנפצע. אנחנו רוצים בשלום, אבל קודם כל עלינו לשמור על הארץ שלנו, לשמור על הילדים שלנו, לשמור עליכם. זו המחויבות הראשונה שלנו – הביטחון שלכם ילדים”.

עוד הוסיף ראש הממשלה:
“יש פה שני דברים גדולים – תנופת בנייה אדירה באשקלון ותנופה במערכת החינוך שלנו. בתחום החינוך אנחנו רוצים שתלמדו, תרחיבו את הדעת, שתדעו לקרוא ולכתוב, לקרוא את התנ”ך, וגם לחבר דברים חדשים – זה אומר שתדעו מתמטיקה ומדעים. אני יודע שאתם משתמשים כבר במחשב, אבל כדאי שתשמשו בו לא רק עבור משחקי מחשב, אלא שתוכלו להתחבר לכל נקודה בעולם, לדעת מה שתרצו לדעת ושתהיו מצוינות ומצוינים; תהיו לא רק מצוינים – תהיו גם ציוניים. יש לנו רק את הצבא והארץ הזו, אנחנו צריכים לשמור עליה.

אני רוצה לאחל לכל אחד ואחת מכם מכיתה א’ ומעלה בבית הספר הצומח והמתפתח הזה, שתלמדו ותצליחו, ומעל לכל תהיו חברים אחד של השני. ותזכרו, כל אחד מכם הוא שונה, כבדו אחד את השני, תאהבו אחד את השני, כי אנחנו אוהבים אתכם מאוד. שיהיה לכם בהצלחה”.

בתושיה של שר החינוך השביתה שהייתה מתוכננת להיום בוטלה ברגע האחרון. שר החינוך נפתלי בנט זימן את רן ארז ללשכתו, ובשיחה מעמיקה בארבע עיניים והשביתה נמנעה. בתום הפגישה אמר השר כשמגלים אחריות, פותרים בעיות. אנו נמשיך לנהל משא ומתן אינטנסיבי ברוח טובה. אני מודה לרן ארז וליוסי וסרמן על האחריות שגילו שניהם.

שנת לימודים פורייה ומוצלחת לכל ילדי ישראל! וב”הצלחה” לשר החינוך ביישום תוכניותיו. הצלחתך, הצלחתנו!

‘ברכת ה’ עליכם, ברכנו אתכם בשם ה’ מעתה ועד עולם!

הַמַּלְאָךְ הַגֹּאֵל אֹתִי מִכָּל-רָע, יְבָרֵךְ אֶת-הַנְּעָרִים, וְיִקָּרֵא בָהֶם שְׁמִי, וְשֵׁם אֲבֹתַי אַבְרָהָם וְיִצְחָק; וְיִדְגּוּ לָרֹב, בְּקֶרֶב הָאָרֶץ. בראשית פרק מח טז

 

נשמח אם תגיבו עם הפייסבוק שלכם

תגובות

אודות מגאזין לייפסטייל חרדי-ישראלי

מסובין מגאזין לייפסטייל חרדי-ישראלי

מסובין – מגאזין לייפסטייל חרדי-ישראלי. רשת חברתית ליצירת סגנון חיים חרדי-ישראל. חדשות היום. מבזקי חדשות, פוליטיקה, יהדות, דעות ופרשנויות, לימודים וקריירה, עבודות לחרדים, עסקים וכלכלה, נדל”ן, הייטק ואינטרנט, לייף סטייל חרדי, שירים חסידיים, צרכנות וקופונים, יחסים ומשפחה יזמויות ועוד. בעולמם של חרדים.

בדוק גם

ראיון נשכני עם היו”ר משה פייגלין || יש לי ‘זהות’ 2018

פתחנו את שנת 2018 בידיעה והבנה כי יותר קרוב לוודאי שזוהי הולכת להיות שנת בחירות… המשך לקרוא ראיון נשכני עם היו”ר משה פייגלין || יש לי ‘זהות’ 2018

כתיבת תגובה