שליסל נולד || “תג מחיר” נגד יוסי כהן ראש מדור שילוב חרדים אט”ל צה”ל

הלילה ריססו אלמונים כתובות נאצה בכניסה לביתו של יוסי כהן חרדי תושב בני ברק, ראש מדור שילוב חרדים באגף הטכנולוגיה והלוגיסטיקה בצה”ל, בין השאר נכתבו כינויי גנאי קשים “רוצח”, “נאצי”, “ימ”ש”.

פעולת “תג מחיר” של קבוצות לוחמניות בציבור החרדי מצטרפת למסע השיסוי והרדיפה אחרי החרדים המצטרפים לצה”ל ולכוחות הבטחון. הפעולה הבוקר אומרים מקורבים ליוסי כהן היא עליית מדרגה חמורה אחרי הפצת חוברת “הציידים” בה נכתבו פרטי זיהוי אישיים כולל כתובות מדוייקות של “מתאמי גיוס” בה מופעים בדף ראשון פרטי מקום מגוריו של כהן המוגדר בחוברת נאצה זו “ראש הנחש”. לחבר’ה הללו אין להם קווים אדומים, אף אחד לא עוצר אותם הם רק מתחזקים וגדלים. לרסס כתובות נאצה בכניסה לבית של כהן זה אומר “הגענו עד אליך עד לבית שלך עד הקרובים לך, ראה הוזהרת אם לא תעצור? מה אתם השלב חושבים השלב הבא? הכתובת על הקיר!

מילים רוצחות

בציבור החרדי מכירים את הפרשניות שמעבר למילה או לסמל, זו שפה פנימית שמתחנכים עליה, למי שלא מכיר את הזאנר זה כמו שפה זרה. כמו שאידיש זו שפה של יהודים ממוצא אשכנזי. למרות שהם דוברי עברית הם טוענים באידיש זה נשמע אחרת. שמכנים מישהו “ראש הנחש” מתכוונים לקריאה לפעולה “רוצץ את ראשו”. כשלמישהו קוראים “רוצח” הכוונה היא הכוונה ההלכתית רוצח – דינו מוות. כשאומרים על מישהו “נאצי” – מתכוונים שהוא מזרע עמלק, (הגמרא אומרת עמלק – גרממיא של אדום) דינו ההלכתי של עמלק השמדה טוטלית לו ולמשפחתו. לאחרונה כולנו היינו עדים בירושלים למסע הרצח שביצע חרדי, שבשכונות מאה שערים מכונה “הרב ישי שליסל” אחד שפירש את המילים כפשוטם וקיפח את חייה של שירה בנקי ז”ל נערה בת 16 שכל חטאה ש”באה לצפות במצעד. ישי שליסל הבא כבר פה והוא מסתובב ביננו אכול שנאה וכעס. צריך לעצור את ההסתה “מילים יכולות לרצוח” לפני שמישהו חלילה יפגע.

כינוי הגנאי “נאצי”.

בהצעת חוק אותה הגיש חבר הכנסת שמעון אוחיון (ישראל-ביתנו) בכנסת הקודמת. אושר בקריאה טרומית על פי נאצינוסח החוק, “ייאסר שימוש במילה “נאצי” על כל הטיותיה, בכינוי המתקשר לנאציזם ולמשטר הרייך השלישי בגרמניה או למי מראשיו, או מילה בעלת צליל דומה למילה נאצי על כל הטיותיה, שנעשה בה שימוש בשל דמיונה זה”.

“ייאסר שימוש בכינוי נאצי, בעל פה או בכתב כלפי אדם, קבוצת בני-אדם, תאגיד, מוסד או גוף כלשהו שלא במסגרת או למטרת לימוד, תיעוד, עבודה מדעית או דיווח היסטורי”

“שימוש בסמלים או בכינויים אלה יגרור ענישה של עד חצי שנת מאסר וקנס של 100,000 ש”ח”

שום דבר לא עוצר אותם

למרות ששלשום הוגש לראשונה כתב אישום נגד אהרן צבי קורלנדסקי חרדי משכונת עזרת תורה בירושלים בגין תקיפה והעלבת חייל חרדי לפני כשבועיים, בבית כנסת בירושלים.

בכתב האישום נכתב “במעשיו האמורים, תקף הנאשם בצוותא עם אחרים, עובד ציבור (חייל, א.ש.) שממלא חובה או תפקיד המוטלים עליו על פי דין או מי שנותן שירות לציבור מטעם גוף המספק שירות לציבור, והתקיפה קשורה למילוי חובתו או תפקידו של הנתקף”.

הוגשה תלונה במשטרה

המשטרה חוקרת – יוסי כהן הגיש הבוקר תלונה במשטרת רמת גן לאחר התייעצות עם גורמים בצה”ל. המשטרה החלה בחקירה אינטנסיבית של התלונה גורמים בצה”ל משערים שבקרוב יבוצעו מעצרים של האחראים לכתובות הנאצה היות שסביב ביתו של כהן ישנם חנויות רבות עם מצלמות אבטחה. המתעדות את הנעשה בקרבת ביתו 24 שעות ביממה.

ממשטרת מרחב דן נמסר בתגובה כי האירוע בטיפול מיידי והם עושים כל מאמץ כדי למצוא את המפגעים ולמצות איתם את הדין. לא יתכן שאיש ציבור יפגע בידי כמה קיצונים המבקשים לפגוע במערך הצבאי של מדינת ישראל אין שום סיבה שאדם שעושה ימים כלילות כדי לסייע לציבור החרדי יפגע ע”י אנשים מהמגזר.

כמו כן הבוקר ב”גלי צה”ל” דווח לראשונה שפרקליט המדינה שי ניצן הקים צוות מיוחד לטיפול באלימות נגד חיילים חרדים.

 

 

 

 

 

נשמח אם תגיבו עם הפייסבוק שלכם

תגובות

אודות מגאזין לייפסטייל חרדי-ישראלי

מסובין מגאזין לייפסטייל חרדי-ישראלי

מסובין – מגאזין לייפסטייל חרדי-ישראלי. רשת חברתית ליצירת סגנון חיים חרדי-ישראל. חדשות היום. מבזקי חדשות, פוליטיקה, יהדות, דעות ופרשנויות, לימודים וקריירה, עבודות לחרדים, עסקים וכלכלה, נדל”ן, הייטק ואינטרנט, לייף סטייל חרדי, שירים חסידיים, צרכנות וקופונים, יחסים ומשפחה יזמויות ועוד. בעולמם של חרדים.

בדוק גם

גל הירש || קמרון מתפטר עקב תוצאות המשאל

בריטניה החליטה במשאל עם להתנתק מן האיחוד האירופי. בהמשך לתוצאה הודיע הבוקר ראש ממשלתה –… המשך לקרוא גל הירש || קמרון מתפטר עקב תוצאות המשאל

כתיבת תגובה