שילה הקדומה || מה אתם עושים עם הילדים בחנוכה? רוצים רעיון?

שילה הקדומה

מה אתם עושים עם הילדים בחנוכה? רוצים רעיון?

אז מה יש בחנוכה?

השנה הילדים עוברים בעצמם את כל שלבי הכנת שמן זית! מוסקים זיתים, פורכים אותם בבית בד קדום, סוחטים לשמן, מבקרים בבית בד מודרני ומקבלים בקבוקון הביתה! בנוסף לכל אלו ובאותו מחיר, סיור מרתק ומותאם למשפחות באתר הכולל את המיצג החדש והמוזיאון.

אם חיפשתם חוויה כיפית וערכית, זה המקום.

תגלית מרגשת!! בית בד בן 1300 שנה התגלה אצלנו בימים אלו!! כל כך מתאים לחנוכה חג שמן הזית! אם תבואו תוכלו לראות בעיניים. והילדים? יכולו לעשות בעצמם את כל תהליך הכנת השמן – מסיק, פריכת הזיתים בבית בד קדום, ביקור בבית בד מודרני ועוד

בית הבד נמצא סמוך לבית בד נוסף שנחשף לפני כשנתיים. הדבר מעיד על היקף וחשיבות ענף שמן הזית באתר. מול הכניסה לבית הבד התגלה מצבור גדול של חרצני זיתים מפוחמים, שברי נרות חרס ועוד.

שילה הקדומה בית הבד עתיק

לפרטים והרשמה: http://www.telshilo.org.il/

באותו קליק רוצים להשתתף בהגרלה? פשוט תעשו לייק לפוסט, שתפו וכיתבו לנו ששיתפתם.

תוכלו לזכות בלילה זוגי באמצע שבוע בצימר המהמם בקתה בכרם! כל הפרטים:http://www.bakerem.co.il
או בפרסים האחרים.

נשמח אם תגיבו עם הפייסבוק שלכם

תגובות

אודות מסובין חדשות חרדים

מסובין חדשות חרדים

מסובין – חדשות חרדים. רשת חברתית חרדית ליצירת תוכן וסגנון חיים של חרדים בישראל. חדשות היום. מבזקי חדשות, על פוליטיקה, יהדות, דעות ופרשנויות, לימודים וקריירה, עבודות לחרדים, עסקים וכלכלה, נדל”ן, הייטק ואינטרנט, לייף סטייל חרדי, שירים חסידיים, צרכנות וקופונים, יחסים ומשפחה יזמויות ועוד. בעולמם של חרדים.

בדוק גם

אלה גרנשטיין || כיצד להלביש נכון תינוק בחורף

חורף הגיע ובגדול ושוב עולה השאלה לגבי מהו הלבוש הנכון לשמירת חום הגוף של התינוקות… המשך לקרוא אלה גרנשטיין || כיצד להלביש נכון תינוק בחורף

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *