ר’, לוחם יס”מ תיאר את מעצר המחבל שדקר ופצע קשה צעיר סמוך לגבעת התחמושת מוקדם יותר בירושלים.

"ברגע שהבחנתי במחבל פרקתי מהאופנוע שלפתי את הנשק, דרכתי אותו והתחלתי במרדף אחרי החשוד, אחרי מרדף של כשלושים עד ארבעים מטרים הפלתי את החשוד על הרצפה והשתלטתי עליו ובעזרת שוטר נוסף אזקתי אותו והבאנו אותו למעצר". במלים אלה תיאר ר', לוחם יס"מ, את מעצר המחבל שדקר ופצע קשה צעיר סמוך לגבעת התחמושת מוקדם יותר בירושלים.בפיגוע דקר המחבל, בן 19 ממחנה הפליטים שועפאט, צעיר כבן 25 ופצע אותו באורח קשה. המחבל הועבר לחקירת כוחות הביטחון.

‎Posted by ‎Israel Police – משטרת ישראל‎ on‎ חמישי 8 אוקטובר 2015

“ברגע שהבחנתי במחבל פרקתי מהאופנוע שלפתי את הנשק, דרכתי אותו והתחלתי במרדף אחרי החשוד, אחרי מרדף של כשלושים עד ארבעים מטרים הפלתי את החשוד על הרצפה והשתלטתי עליו ובעזרת שוטר נוסף אזקתי אותו והבאנו אותו למעצר”. במלים אלה תיאר ר’, לוחם יס”מ, את מעצר המחבל שדקר ופצע קשה צעיר סמוך לגבעת התחמושת מוקדם יותר בירושלים.
בפיגוע דקר המחבל, בן 19 ממחנה הפליטים שועפאט, צעיר כבן 25 ופצע אותו באורח קשה. המחבל הועבר לחקירת כוחות הביטחון.

נשמח אם תגיבו עם הפייסבוק שלכם

תגובות

אודות מסובין חדשות חרדים

מסובין חדשות חרדים
מסובין - חדשות חרדים. רשת חברתית חרדית ליצירת תוכן וסגנון חיים של חרדים בישראל. חדשות היום. מבזקי חדשות, על פוליטיקה, יהדות, דעות ופרשנויות, לימודים וקריירה, עבודות לחרדים, עסקים וכלכלה, נדל"ן, הייטק ואינטרנט, לייף סטייל חרדי, שירים חסידיים, צרכנות וקופונים, יחסים ומשפחה יזמויות ועוד. בעולמם של חרדים.

בדוק גם

ברוך דיין האמת || הרבנית יעל כהן אשת נשיא מועצת חכמי התורה של ש”ס הלכה הבוקר לעולמה

אבל כבד עם היוודע על פטירתה של הרבנית הגדולה, אשת חבר כחבר, הרבנית הדגולה מרת… המשך לקרוא ברוך דיין האמת || הרבנית יעל כהן אשת נשיא מועצת חכמי התורה של ש”ס הלכה הבוקר לעולמה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מעבר לסרגל הכלים