ר’, לוחם יס”מ תיאר את מעצר המחבל שדקר ופצע קשה צעיר סמוך לגבעת התחמושת מוקדם יותר בירושלים.

"ברגע שהבחנתי במחבל פרקתי מהאופנוע שלפתי את הנשק, דרכתי אותו והתחלתי במרדף אחרי החשוד, אחרי מרדף של כשלושים עד ארבעים מטרים הפלתי את החשוד על הרצפה והשתלטתי עליו ובעזרת שוטר נוסף אזקתי אותו והבאנו אותו למעצר". במלים אלה תיאר ר', לוחם יס"מ, את מעצר המחבל שדקר ופצע קשה צעיר סמוך לגבעת התחמושת מוקדם יותר בירושלים.בפיגוע דקר המחבל, בן 19 ממחנה הפליטים שועפאט, צעיר כבן 25 ופצע אותו באורח קשה. המחבל הועבר לחקירת כוחות הביטחון.

‎Posted by ‎Israel Police – משטרת ישראל‎ on‎ חמישי 8 אוקטובר 2015

“ברגע שהבחנתי במחבל פרקתי מהאופנוע שלפתי את הנשק, דרכתי אותו והתחלתי במרדף אחרי החשוד, אחרי מרדף של כשלושים עד ארבעים מטרים הפלתי את החשוד על הרצפה והשתלטתי עליו ובעזרת שוטר נוסף אזקתי אותו והבאנו אותו למעצר”. במלים אלה תיאר ר’, לוחם יס”מ, את מעצר המחבל שדקר ופצע קשה צעיר סמוך לגבעת התחמושת מוקדם יותר בירושלים.
בפיגוע דקר המחבל, בן 19 ממחנה הפליטים שועפאט, צעיר כבן 25 ופצע אותו באורח קשה. המחבל הועבר לחקירת כוחות הביטחון.

נשמח אם תגיבו עם הפייסבוק שלכם

תגובות

אודות מגאזין לייפסטייל חרדי-ישראלי

מסובין מגאזין לייפסטייל חרדי-ישראלי

מסובין – מגאזין לייפסטייל חרדי-ישראלי. רשת חברתית ליצירת סגנון חיים חרדי-ישראל. חדשות היום. מבזקי חדשות, פוליטיקה, יהדות, דעות ופרשנויות, לימודים וקריירה, עבודות לחרדים, עסקים וכלכלה, נדל”ן, הייטק ואינטרנט, לייף סטייל חרדי, שירים חסידיים, צרכנות וקופונים, יחסים ומשפחה יזמויות ועוד. בעולמם של חרדים.

בדוק גם

גל הירש || קמרון מתפטר עקב תוצאות המשאל

בריטניה החליטה במשאל עם להתנתק מן האיחוד האירופי. בהמשך לתוצאה הודיע הבוקר ראש ממשלתה –… המשך לקרוא גל הירש || קמרון מתפטר עקב תוצאות המשאל

כתיבת תגובה