רה”מ בפאריס || סיכמתי עם הנשיא פוטין להעמיק את התיאום בינינו כדי למנוע תקלות

ראש הממשלה בפאריס

ראש הממשלה בנימין נתניהו בוועידת האקלים בפאריס: מעמדה של ישראל מאוד איתן. אנשים מחפשים את הקרבה איתנו. הם מבינים שישראל היא כוח אזורי גדול וגם כוח עולמי גדול בטכנולוגיה, בסייבר, והיום גם מנהיגים רבים, מאוסטרליה ועד בכלל, מבינים שאנחנו יכולים לעזור במלחמה בטרור ובאסלאם הקיצוני. זה דבר חזק, זה דבר אמיתי, זה דבר שבא לידי ביטוי ברצון של אותם מנהיגים לדבר עם ישראל, ולשתף פעולה עם ישראל.

“היתה לי עכשיו שיחה חשובה מאוד עם הנשיא פוטין. אנחנו סיכמנו להעמיק את התיאום בינינו כדי למנוע תקלות ולעשות את זה בהיקף רחב. אני חושב שכל אזרחי ישראל היום מבינים, לאור האירועים של הימים האחרונים בגבול טורקיה, מה החשיבות העצומה למדינת ישראל בנסיעה שלי למוסקבה ובקשרים הרצופים הללו עם נשיא רוסיה. מחר גם קצינים בכירים של צה”ל והצבא הרוסי ייפגשו כדי להמשיך את המדיניות הזו.
מעבר לכך, בכנס הזה אני נפגשתי עם עשרות מנהיגים מרחבי העולם – עם הנשיא אובמה, עם ראש ממשלת הודו, מודי, עם מנהיגים מאפריקה, עם מנהיגים מאירופה, מרקל, קמרון, הזמנתי את הנסיך צ’רלס לירושלים – כל מנהיגי העולם למעשה.

מעמדה של ישראל מאוד איתן.

אנשים מחפשים את הקרבה איתנו. הם מבינים שישראל היא כוח אזורי גדול וגם כוח עולמי גדול בטכנולוגיה, בסייבר,

אין אחד כמעט שלא דיבר איתי על כך, וגם מבינים שאנחנו יכולים לעזור במלחמה בטרור ובאסלאם הקיצוני. זה דבר חזק, זה דבר אמיתי, זה דבר שבא לידי ביטוי ברצון של מנהיגים רבים, מאוסטרליה ועד בכלל, לדבר עם ישראל, לשתף פעולה עם ישראל.
אני בצילום הקבוצתי, יש פרוטוקול, חשוב שהעולם יראה שאנחנו מוכנים תמיד לדבר, אבל מצד שני אין לי שום אשליות לגבי אבו מאזן. אני שוחחתי על כך עם הנשיא אובמה, בשיחה שהייתה לנו תוך כדי הליכה במסדרונות כאן, ואמרתי לו שחלק מרכזי בטרור זה ההסתה, ואבו מאזן חייב להפסיק את ההסתה שלו ואת השקרים שהוא מפיץ לגבי המדיניות שלנו בהר הבית. הנשיא אובמה אמר לי שהוא מתכוון לשוחח עם אבו מאזן על כך שהוא מסכים איתי שהדבר הזה חייב להיפסק.”

וידאו: רועי אברהם, לע”מ,  סאונד: ניר שרף, לע”מ
 

ראש הממשלה בנימין נתניהו בוועידת האקלים בפאריס:"היתה לי עכשיו שיחה חשובה מאוד עם הנשיא פוטין. אנחנו סיכמנו להעמיק את התיאום בינינו כדי למנוע תקלות ולעשות את זה בהיקף רחב. אני חושב שכל אזרחי ישראל היום מבינים, לאור האירועים של הימים האחרונים בגבול טורקיה, מה החשיבות העצומה למדינת ישראל בנסיעה שלי למוסקבה ובקשרים הרצופים הללו עם נשיא רוסיה. מחר גם קצינים בכירים של צה"ל והצבא הרוסי ייפגשו כדי להמשיך את המדיניות הזו.מעבר לכך, בכנס הזה אני נפגשתי עם עשרות מנהיגים מרחבי העולם – עם הנשיא אובמה, עם ראש ממשלת הודו, מודי, עם מנהיגים מאפריקה, עם מנהיגים מאירופה, מרקל, קמרון, הזמנתי את הנסיך צ'רלס לירושלים – כל מנהיגי העולם למעשה.מעמדה של ישראל מאוד איתן. אנשים מחפשים את הקרבה איתנו. הם מבינים שישראל היא כוח אזורי גדול וגם כוח עולמי גדול בטכנולוגיה, בסייבר, אין אחד כמעט שלא דיבר איתי על כך, וגם מבינים שאנחנו יכולים לעזור במלחמה בטרור ובאסלאם הקיצוני. זה דבר חזק, זה דבר אמיתי, זה דבר שבא לידי ביטוי ברצון של מנהיגים רבים, מאוסטרליה ועד בכלל, לדבר עם ישראל, לשתף פעולה עם ישראל.אני בצילום הקבוצתי, יש פרוטוקול, חשוב שהעולם יראה שאנחנו מוכנים תמיד לדבר, אבל מצד שני אין לי שום אשליות לגבי אבו מאזן. אני שוחחתי על כך עם הנשיא אובמה, בשיחה שהייתה לנו תוך כדי הליכה במסדרונות כאן, ואמרתי לו שחלק מרכזי בטרור זה ההסתה, ואבו מאזן חייב להפסיק את ההסתה שלו ואת השקרים שהוא מפיץ לגבי המדיניות שלנו בהר הבית. הנשיא אובמה אמר לי שהוא מתכוון לשוחח עם אבו מאזן על כך שהוא מסכים איתי שהדבר הזה חייב להיפסק."וידאו: רועי אברהם, לע"מסאונד: ניר שרף, לע"מ

‎Posted by ‎ראש ממשלת ישראל‎ on‎ יום שני 30 נובמבר 2015

נשמח אם תגיבו עם הפייסבוק שלכם

תגובות

אודות מסובין

מסובין מגזין האביב החרדי
מסובין - מגזין האביב החרדי. רשת חברתית וקהילה ליצירת סגנון חיים לייף סטייל חרדי-ישראלי. חדשות, דעות, תרבות, לימודים אקדמאים וקריירה, עבודות לחרדים, פיתוח כלכלי, נדל"ן, הייטק ואינטרנט, מוזיקה חרדית מתחדשת, צרכנות וקופונים, יחסים ומשפחה ועוד. העולם החדש של החרדים החדשים.

מעניין מאוד

פרשת כי תשא || רוצים תוצאות מיידיות, תעצבו את סביבת החיים שלכם מחדש

יצחק אלחנן פדידה | תתבוננו בחיים האישיים שלכם. שימו לב אילו פעולות אתם מבצעים ללא… המשך לקרוא פרשת כי תשא || רוצים תוצאות מיידיות, תעצבו את סביבת החיים שלכם מחדש

כתיבת תגובה