רב קהילה 53 במרכז הארץ || נעצר בחשד בביצוע מעשים מגונים בבת קהילתו מאז הייתה בת 12.

מעשה מגונה

טיפל בנערה מקהילתו ויותר מכך. רב אחת הקהילות ממרכז הארץ (53) , נעצר אתמול בחשד לתקיפה, איומים, מעשים מגונים ובעילת קטינה מתחת לגיל 14.

תחילתה של הפרשה לפני מספר חודשים, אז הגיע דיווח מגורמי הרווחה כי נערה בת 17 ממרכז הארץ התלוננה בפניהם כי הרב, אשר הנהיג את הקהילה אליה היא משתייכת, ביצע בה מעשים מגונים מאז היתה בגיל 12 ובהמשך גם בעל אותה עד היותה בגיל 17.

מהחקירה אשר נוהלה ע”י רס”ר נחמי ארדי, עולה תמונה חמורה של ניצול יחסי התלות של הקטינה ברב. לטענת הקטינה , הרב אשר שימש עבורה כדמות אב והבטיח לטפל בה ולעזור לה, ניצל את תמימותה והחל לגעת במקומות מוצנעים בגופה תוך שהוא מסביר לה “כי זה בסדר לעשות את מה שהם עושים ואין לה מה לדאוג…”

בהמשך, כאשר בגרה מעט, החל הרב גם לבעול אותה .
כאשר הבינה הנערה את חומרת מעשי הרב ובמקביל עלה בה החשש כי הוא מנצל בצורה כזו גם נערות אחרות , החליטה להתוודות בפני גורמי הרווחה במקום מגוריה.

בחקירתו, קשר החשוד את עצמו לחלק מהחשדות וטען כי אינו מבין מה היה פסול במעשיו.

מעצרו של הרב הוארך עד ל 28.10.15 וצו איסור פרסום הוצא ע”י כבוד השופט ירון גת על שמו ועל כל פרט מזהה אחר שלו עד לתאריך 28.10.15 שעה 12:00 אז יתקיים הדיון הבא בעניינו.

רמ”ח פשעים במרחב דן, רפ”ק אבי אוחיון מסר כי “מדובר בפרשה מזעזעת של נערה תמימה אשר נוצלה באופן ציני. החקירה הינה סבוכה ומנוהלת ברגישות הראויה. אנו קוראים לבנות נוספות אשר נפגעו מהחשוד לבוא ולהתלונן” .

דובר המשטרה.

נשמח אם תגיבו עם הפייסבוק שלכם

תגובות

אודות מגאזין לייפסטייל חרדי-ישראלי

מסובין מגאזין לייפסטייל חרדי-ישראלי

מסובין – מגאזין לייפסטייל חרדי-ישראלי. רשת חברתית ליצירת סגנון חיים חרדי-ישראל. חדשות היום. מבזקי חדשות, פוליטיקה, יהדות, דעות ופרשנויות, לימודים וקריירה, עבודות לחרדים, עסקים וכלכלה, נדל”ן, הייטק ואינטרנט, לייף סטייל חרדי, שירים חסידיים, צרכנות וקופונים, יחסים ומשפחה יזמויות ועוד. בעולמם של חרדים.

בדוק גם

גל הירש || קמרון מתפטר עקב תוצאות המשאל

בריטניה החליטה במשאל עם להתנתק מן האיחוד האירופי. בהמשך לתוצאה הודיע הבוקר ראש ממשלתה –… המשך לקרוא גל הירש || קמרון מתפטר עקב תוצאות המשאל

כתיבת תגובה