ראש הממשלה בסיום פגישתו עם נשיא רוסיה || סוכם גם על מנגנון משותף.

ראש הממשלה עם הנשיא הרוסי פוטיןראש הממשלה בנימין נתניהו בסיום פגישתו עם נשיא רוסיה ולדימיר פוטין: “השיחה נסבה קודם כל על הנושא שהעליתי ביחס לסוריה, זה נושא מאוד חשוב לביטחון ישראל. השיחה הייתה עניינית.

הנושא השני שהעליתי הוא בשורה להרבה מאוד ישראלים שמחכים לבשורת הפנסיה מרוסיה. הנשיא פוטין אמר שהוא יבקש לקדם את זה בזמן הקרוב. הוא יודע שהדבר הזה כרוך בהוצאה תקציבית של רוסיה, אבל הוא נכון לעשותה והוא מבקש להתקדם ולסכם את זה. אני כמובן הבעתי הערכה, הדבר הזה הוא חשוב. הוא עושה צדק עם אנשים רבים שמחכים ומייחלים לרגע הזה, ואני מקווה שבקרוב נוכל להודיע על מימושו”.

עוד הוסיף רה”מ נתניהו: “הייתי אומר שהחשיבות של מניעת אי ההבנה היא גדולה מאוד. ישראל פועלת כל הזמן כדי למנוע את העברת הנשק המתקדם והקטלני מאדמת סוריה לחיזבאללה. ישראל איננה מוכנה לקבל חזית טרור שנייה שאיראן מנסה לבנות ברמת הגולן.

ישראל פועלת, וכשישראל פועלת, חשוב שכולם, לרבות רוסיה, יידעו כיצד אנחנו פועלים.

לא פחות חשוב, כדאי למנוע אי הבנה וכדאי למנוע אותה לפני שהיא מתרחשת ולא אחרי שהיא מתרחשת. על כן, ביקשתי שהרמטכ”ל יצטרף אליי, ראש אמ”ן וכמובן המזכיר הצבאי שלי, על מנת להבהיר את הדברים, קודם כל את העובדות, שנית, את המדיניות שלנו הביטחונית והצבאית ושלישית, לנסות באמת להקים את אותו מנגנון ולמנוע אי הבנות”.

צילום: דוברות שגרירות ישראל ברוסיה

נשמח אם תגיבו עם הפייסבוק שלכם

תגובות

אודות מגאזין לייפסטייל חרדי-ישראלי

מסובין מגאזין לייפסטייל חרדי-ישראלי

מסובין – מגאזין לייפסטייל חרדי-ישראלי. רשת חברתית ליצירת סגנון חיים חרדי-ישראל. חדשות היום. מבזקי חדשות, פוליטיקה, יהדות, דעות ופרשנויות, לימודים וקריירה, עבודות לחרדים, עסקים וכלכלה, נדל”ן, הייטק ואינטרנט, לייף סטייל חרדי, שירים חסידיים, צרכנות וקופונים, יחסים ומשפחה יזמויות ועוד. בעולמם של חרדים.

בדוק גם

ראיון נשכני עם היו”ר משה פייגלין || יש לי ‘זהות’ 2018

פתחנו את שנת 2018 בידיעה והבנה כי יותר קרוב לוודאי שזוהי הולכת להיות שנת בחירות… המשך לקרוא ראיון נשכני עם היו”ר משה פייגלין || יש לי ‘זהות’ 2018

כתיבת תגובה