קריירה עם שליחות || 35 חרדים הצטרפו לשוטרים של ישראל.

35 שוטרים חדשים בני המגזר החרדי הצטרפו לשורות המשטרה בתום קורס הכשרה של תפקידי משטרה. בשנים האחרונות משטרת ישראל עושה מאמץ רב על מנת להרחיב את שורות המשרתים בה, תוך מתן דגש רב על אוכלוסיות מגזריות. הרעיון העומד בבסיס חשיבה זו הוא מתן מענה מיטבי לכלל הציבור בארץ.

אין זה סוד כי הציבור החרדי ייחודי מאוד באורח חייו. הדגשים בחיי היום יום שונים, שלא לדבר על השפה ועל אופי התנהגותי שונה משאר האוכלוסייה בישראל. הציבור בערים ובישובים החרדים זקוקים לאוזן קשבת במוסדות השלטון ובעיקר במשטרת ישראל. לאור החלטת הפיקוד הבכיר של משטרת ישראל ובראשו מפכ”ל המשטרה, רנ”צ יוחנן דנינו, ניתן דגש בהנגשה ובהנחיה לגיוסם של בני המגזר החרדי למשטרה.

במסגרת הקורס שהגיע לסיומו למדו השוטרים על ערכי המשטרה, טיפול במגוון אירועים שונים וחקירות וכמובן למדו את רזי תפעול כלי נשק וערכו מטווחים. חלק מהשוטרים בקורס הגיעו דרך מסלול שח”ם (שירות חובה משטרה) דרך הצבא אולם רובם מגיע במסגרת השירות האזרחי בטחוני.

דוד, המתגורר בעיר חרדית במרכז הארץ, מספר על הקורס: “לאחר שנכנסתי לעובי הקורה של משטרת ישראל, הגעתי למסקנה כי קיים מרחק גדול מאוד בין הדימוי הציבורי של המשטרה ושל השוטרים. כאן גיליתי כי כולנו בני אדם ולמרות שוני מובנה בין קהלים שונים, המאחד גדול יותר מהמפריד”. עוד סיפר דוד כי יש לו מוטיבציה גבוהה לסייע לאזרחים במסגרת שירותו: “כל יום שעובר אני מרגיש כי אני הופך לטוב יותר, וזה מטעין אותי בצפייה דרוכה להגיע אל השטח, ולתרום בתחנת המשטרה בה אשרת בקרוב.”

השוטרים החדשים יתחילו בראשית השבוע הבא את תפקידיהם בכלל מחוזות המשטרה ויצטרפו אל 15 החוקרות והחוקרים מהמגזר החרדי שהחלו את שירותם לפני כחודשיים בתחום החקירות.

לגיוס למסלול ניתן לפנות ליוני בטלפון 02-5428031 או 050-5064309

נשמח אם תגיבו עם הפייסבוק שלכם

תגובות

אודות מגאזין לייפסטייל חרדי-ישראלי

מסובין מגאזין לייפסטייל חרדי-ישראלי

מסובין – מגאזין לייפסטייל חרדי-ישראלי. רשת חברתית ליצירת סגנון חיים חרדי-ישראל. חדשות היום. מבזקי חדשות, פוליטיקה, יהדות, דעות ופרשנויות, לימודים וקריירה, עבודות לחרדים, עסקים וכלכלה, נדל”ן, הייטק ואינטרנט, לייף סטייל חרדי, שירים חסידיים, צרכנות וקופונים, יחסים ומשפחה יזמויות ועוד. בעולמם של חרדים.

בדוק גם

תלמד להרוויח | היום פגשתי חרדי שמרוויח 3500 $ ב ebay

השעה עכשיו קצת אחרי 1 בלילה אני מרגיש “אאוריקה” אני מרגיש את האנדנלין זורם לי בכל הגוף, ממש… המשך לקרוא תלמד להרוויח | היום פגשתי חרדי שמרוויח 3500 $ ב ebay

כתיבת תגובה