“קמפוס שטראוס” || מחולל השינוי התפיסתי המוצלח בהנגשת האקדמיה לציבור החרדי,

קמפוס שטראוס

אגף חדש נחנך השבוע ב”קמפוס שטראוס”, במעמד סגן שר החינוך, ח”כ הרב מאיר פרוש – שקבע מזוזה בפתח האגף – ראשי מכללת הדסה וקמפוס שטראוס ומנהלי קרן קמ”ח.

לאחר סיור בכיתות הלימוד התקיימה ישיבת עבודה, בה העלו הדוברים על נס הישגי “קמפוס שטראוס”, שחולל שינוי תפיסתי מוצלח בהנגשת האקדמיה לציבור החרדי, וזאת בגלל התנאי שקדם למעשה: לא לוותר על קוצו של יו”ד באורח החיים התורני.

מנכ”ל הקמפוס, ר’ יעקב ירוסלבסקי

קמפוס שטראוס היא המסגרת האקדמאית החרדית המובילה והגדולה במספר תלמידיה מבין אחד עשרה מסגרות חרדיות שהוקמו בשנים האחרונות במסגרת המח”ר. והדגיש את מחויבות הקמפוס למחלקת השמה, המיועדת לאיתור מקומות תעסוקה עבור בוגרי החוגים השונים.

פרופ’ פרידלנדר נשיא המכללה האקדמית הדסה

המטרה של הקמפוס היא, לתת את הכלים האקדמאיים לאוכלוסייה החרדית החפצה בכך. “אנו לא נתפשר על הרמה האקדמית של בוגרי הקמפוס, והיא תהיה זהה לזו של האוכלוסייה הכללית. נשקיע את כל הנדרש לשם כך”.

הרב מוטי פלדשטיין מנכ”ל קרן ‘קמ”ח – קידום מקצועי לחרדים’, אמר בדברי ברכתו

“קמפוס שטראוס” שם לעצמו מטרה “ללמד תלמידים ולא לשנות אותם. הם יוצאים מכאן, בדיוק כפי שנכנסו, ואולי זה סוד הצלחתו”.

עו”ד אברימי יוסטמן סמנכ”ל קרן קמ”ח, הזכיר לסגן השר ולנוכחים כי כולם היו לא-מעט סקפטיים באשר לסיכויי הצלחתו של “קמפוס שטראוס”, אבל תוך זמן קצר, עשה הקמפוס כברת דרך, מדהימה בהצלחתה.

עוד השתתפו ד”ר צחי מילגרום סגן הנשיא וראש המינהל האקדמאי של מכללת הדסה, הרב מנחם אייזן מנהל מערך הלימודים בשטראוס, ומכובדים נוספים.

קרדיט תמונה וכתבה: דף הפייסבוק – קרן קמח – קידום מקצועי חרדי

נשמח אם תגיבו עם הפייסבוק שלכם

תגובות

אודות מגאזין לייפסטייל חרדי-ישראלי

מסובין מגאזין לייפסטייל חרדי-ישראלי

מסובין – מגאזין לייפסטייל חרדי-ישראלי. רשת חברתית ליצירת סגנון חיים חרדי-ישראל. חדשות היום. מבזקי חדשות, פוליטיקה, יהדות, דעות ופרשנויות, לימודים וקריירה, עבודות לחרדים, עסקים וכלכלה, נדל”ן, הייטק ואינטרנט, לייף סטייל חרדי, שירים חסידיים, צרכנות וקופונים, יחסים ומשפחה יזמויות ועוד. בעולמם של חרדים.

בדוק גם

בתיה וקסברגר-רוזנפלד || כיצד בוחרים סלוגן

כתבה 5 – איך בוחרים סלוגן לפני בחירת הסלוגן חשוב להבין מה תפקידו אז זהו שיש… המשך לקרוא בתיה וקסברגר-רוזנפלד || כיצד בוחרים סלוגן

כתיבת תגובה