קבוצת וואצאפ ׳הקואליציה׳ | התגייסה להצלת חיי הנער המאושפז בכפייה, ״אשרינו שזכינו״!

בהתייעצותיהודה משי זהב, יו״ר זק״א, הסיפור המלא | לאחר שנחשפתי לסיפור המזעזע והקשה של הנער המאושפז בכפייה בביה”ח רמב”ם בחיפה. החלטתי להיכנס לעובי הקורה ובמשך כל שעות הלילה טפלנו אני וחבריי מול כל הגורמים, ס. שר הבריאות הרב ליצמן, שר הרווחה חיים כץ, המשפחה, עו”ד, המשטרה והפרקליטות.

הבוקר נסענו אני יהודה משי זהב, העסקן ישראל ירט והרב יצחק דוד גרוסמן לבית החולים רמב”ם בחיפה. נפגשנו עם סגן מנהל ביה”ח ד”ר מיקי הלברטל, ועם הצוות הרפואי של המחלקה האונקולוגית. משם נכנסנו לנער, במשך שעה ארוכה הרב גרוסמן ישב איתו וחיזק אותו, כשהנער מתרפק על הרב בבכי תמרורים והרב מחבק אותו כמו אב לבנו.

הסיכום היה: ‘עשה לך רב וקנה לך חבר’, שמהיום הרב גרוסמן הוא גם הרב של הנער וגם החבר.

הוחלט על מהלך מסוים, אני טפלתי מול המשטרה והפרקליטות לקבל הסכמתם למהלך.

הרב גרוסמן נסע לטבריה, ישב עם ההורים במשך שלש שעות, משם להרב דב קוק בטבריה. אחרי דין ודברים לפעמים גם טעונים, נתן הרב קוק מכתב למשפחה שמה שהרב גרוסמן יפסוק זה קדוש, אבל בתנאי שמרן הרב חיים קנייבסקי יאשר זאת.

הרב גרוסמן המשיך לבני ברק לביתו של רבי חיים. שנתן את הסכמתו ופסק שהילד חייב לקבל טיפול.גרוסמן וקנייבסקי

המשפחה ובית החולים עודכנו, ולבסוף הגענו להסכמה שהנער ישוחרר מבית החולים ויצא לחופשה כבת שבועיים שלאחריו ישוב לטיפול מרצון ולא בכפייה, ובעז”ה יתחיל לקבל טיפול מסודר תוך כדי חיבוק ותמיכה מכל הגורמים.

משי זהב הבטיח אנחנו נמשיך נחבק ונתמוך במשפחה שזקוקה להרבה כוחות בתקופה הקשה הזו, זהו אחד הסיפורים הקשים שנחשפתי אליהם”.

 

נא להתפלל לרפואת הילד: “אוראל בן חגית” לרפואה שלימה בתוך כל חולי עמך ישראל.

 

 

נשמח אם תגיבו עם הפייסבוק שלכם

תגובות

אודות מסובין

מסובין מגזין האביב החרדי
מסובין - מגזין האביב החרדי. רשת חברתית וקהילה ליצירת סגנון חיים לייף סטייל חרדי-ישראלי. חדשות, דעות, תרבות, לימודים אקדמאים וקריירה, עבודות לחרדים, פיתוח כלכלי, נדל"ן, הייטק ואינטרנט, מוזיקה חרדית מתחדשת, צרכנות וקופונים, יחסים ומשפחה ועוד. העולם החדש של החרדים החדשים.

מעניין מאוד

גישושים ראשוניים לגבי שלד רעיוני לחרדיות המתחדשת

כמה הארות שלי בעניין “שלד רעיוני” למעוניינים. הרעיונות כתובים ממעוף הציפור; כל אחד מהם ראוי… המשך לקרוא גישושים ראשוניים לגבי שלד רעיוני לחרדיות המתחדשת

כתיבת תגובה