פיגוע דקירה ברמה ג’ בבית שמש || רה”ע כינס דיון חירום בעקבות המצב

פיגוע דקירה בבית שמש: בשעות הבוקר התקבל במוקד 100 דיווח על אדם חשוד ברמת בית שמש. שוטרים שהגיעו למקום החלו בסריקות אחר החשוד. במהלך הסריקות התקבל דיווח נוסף, לפיו שני חשודים ניסו לעלות על אוטובוס הסעות של ילדים. תושבים אמיצים שצעקו לעברם בניסיון לברר מדוע הם עולים, השניים ירדו מהאוטובוס הילדים, וככל הנראה נמנע אסון כבד.

כעבור זמן קצר איתרו שוטר מתחנת בית שמש ולוחם מג”ב את שני המחבלים בסמוך לתחנת אוטובוס ברחוב יחזקאל הנביא בעיר. השוטרים הבחינו בשני המחבלים כשהם דוקרים גבר בתחנת האוטובוס באמצעות סכינים. השניים חתרו למגע, ביצעו ירי מדויק לעבר המחבלים וניטרלו אותם.

הנדקר נפצע באורח בינוני ופונה לבית החולים הדסה עין כרם.

בעקבות המצב ובהתחשב בכך שרמה ג’ היא עדיין איזור בניה בו מסתובבים פועלי בניין ערבים, ראש העיר משה אבוטבול החושש מהסלמה כינס מיידית את מטה החירום של העירייה. השתתפו בדיון המיוחד מפקד תחנת בית שמש סנ”צ שלומי טולדנו, סגני ראש העיר, חברי מועצה בכירי העיריה ונציגי מד”א, איחוד הצלה וזק”א.

נשמח אם תגיבו עם הפייסבוק שלכם

תגובות

אודות מסובין חדשות חרדים

מסובין חדשות חרדים

מסובין – חדשות חרדים. רשת חברתית חרדית ליצירת תוכן וסגנון חיים של חרדים בישראל. חדשות היום. מבזקי חדשות, על פוליטיקה, יהדות, דעות ופרשנויות, לימודים וקריירה, עבודות לחרדים, עסקים וכלכלה, נדל”ן, הייטק ואינטרנט, לייף סטייל חרדי, שירים חסידיים, צרכנות וקופונים, יחסים ומשפחה יזמויות ועוד. בעולמם של חרדים.

בדוק גם

ברוך דיין האמת || הרבנית יעל כהן אשת נשיא מועצת חכמי התורה של ש”ס הלכה הבוקר לעולמה

אבל כבד עם היוודע על פטירתה של הרבנית הגדולה, אשת חבר כחבר, הרבנית הדגולה מרת… המשך לקרוא ברוך דיין האמת || הרבנית יעל כהן אשת נשיא מועצת חכמי התורה של ש”ס הלכה הבוקר לעולמה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *