פדופיל משיכון ה בבני ברק || נעצר בתום מצוד משטרתי

נעצר פידופיל מבני ברק

תושב בני ברק, בן 25, נעצר על ידי המשטרה בחשד לביצוע מעשים מגונים ובתקיפתם של כ 20 ילדות באיזור שיכון ה. הוא יובא בהמשך להארכת מעצרו.

הפדופיל הסדרתי משיכון ה בבני ברק – נתפס:  החשוד נעצר ונחקר היום (א) במרחב דן. החשוד משתף פעולה עם חוקריו וקשר עצמו ל5 אירועים דומים שהיו בבני ברק. מדובר בתושב העיר בן 25, והוא יובא היום לבית משפט השלום בתל אביב לדיון בהארכת מעצרו.

לפני כשבועיים התלוננה ילדה  כבת 9 בפני אביה כי איש זר נגע בה. האב התלונן בפני מפקד בסיס המתנדבים של המשטרה, והחל מצוד אחר האיש הפוגע, המתנדב החל באיתור מצלמות אבטחה באזור ואכן נצפה החשוד בניסיון תקיפה של ילדה תמימה שהלכה ברחוב. וביחד עם שוטר נוסף , חיכו השוטרים במסלול  ובזמן המשוער בו היה אמור החשוד לעבור. כעבור זמן קצר החשוד אכן עבר במקום ונעצר.

תלונות רבות שהגיעו למשטרה ושינוי עמוק באופי הקהילתי של החברה החרדית שבעבר הייתה קיימת נטייה לטפל במקרים כאלה בתוך הקהילה, הובילו הורים רבים לפנות לגורמים המתאמים על מנת לעקור את הנגע מהשורש

תושבי שיכון ה שידוע להם על ניסיון פגיעה בבנותיהם מתבקשים להגיש תלונה במשטרת רמת גן התלונות מטופלות ברגישות המתאימה.

נשמח אם תגיבו עם הפייסבוק שלכם

תגובות

אודות מסובין חדשות חרדים

מסובין חדשות חרדים

מסובין – חדשות חרדים. רשת חברתית חרדית ליצירת תוכן וסגנון חיים של חרדים בישראל. חדשות היום. מבזקי חדשות, על פוליטיקה, יהדות, דעות ופרשנויות, לימודים וקריירה, עבודות לחרדים, עסקים וכלכלה, נדל”ן, הייטק ואינטרנט, לייף סטייל חרדי, שירים חסידיים, צרכנות וקופונים, יחסים ומשפחה יזמויות ועוד. בעולמם של חרדים.

בדוק גם

בני ברק מחפשת מוצא למצוקת התחבורה, עיר ובליבה פקק

הוצאת כל התחבורה הבינעירונית מרחובות העיר לתחנה מרכזית אחת בצפון בני-ברק ותחנה אחרת בדרך ליציאה… המשך לקרוא בני ברק מחפשת מוצא למצוקת התחבורה, עיר ובליבה פקק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *