צדק חברתי סטנדר המצב || ערב שבת שדרות רוטשילד תל אביב

IMG-20150619-WA0039אברך חרדי ביוזמה אישית מארגן שני סטנדרים ואפילו מגדיר מרחב לימוד באמצעות שטיח צבעוני. ומציע לעוברים ושבים הצעה שלא מזדמנת כל כך בקלות לימוד דף גמרא בחברותא. תוך דקות התמונה הסורילסטית והבלתי נתפסת בתל אביב עלתה לרשתות החברתיות וזכת לאלפי שיתופים, מה שאומר שהעם צמא לתורה והיה רוצה לראות את שליחיו גם בגובה העיניים ויותר במפגשים מלב אל לב.

היוזמה הנועזת והרייטינג האדיר בעיקבותיה כבר מעוררת יזמי קירוב רחוקים לנסות ולהעיז להפוך את הסטרט אפ הנוכחי לטריינד קבור בשדרות רטשילד.

מעבר למילים והדיבורים מתברר פעם נוספת כי התורה היא רוח אפינו והיא הכוח היחיד המסוגל באמת לחבר לאחד את כל הפלגים בעם. וללא ספק אם משה לא בא להר סיני. הר סיני בא למשה.

אשריך אברך יקר שנתפסת על דברי תורה.

נשמח אם תגיבו עם הפייסבוק שלכם

תגובות

אודות מסובין

מסובין מגזין האביב החרדי

מסובין – מגזין האביב החרדי. רשת חברתית וקהילה ליצירת סגנון חיים לייף סטייל חרדי-ישראלי. חדשות, דעות, תרבות, לימודים אקדמאים וקריירה, עבודות לחרדים, פיתוח כלכלי, נדל”ן, הייטק ואינטרנט, מוזיקה חרדית מתחדשת, צרכנות וקופונים, יחסים ומשפחה ועוד. העולם החדש של החרדים החדשים.

מעניין מאוד

גישושים ראשוניים לגבי שלד רעיוני לחרדיות המתחדשת

כמה הארות שלי בעניין “שלד רעיוני” למעוניינים. הרעיונות כתובים ממעוף הציפור; כל אחד מהם ראוי… המשך לקרוא גישושים ראשוניים לגבי שלד רעיוני לחרדיות המתחדשת

כתיבת תגובה