עם הפנים קדימה || נחנך מתחם הטירונות החדש לחרדים בשח”ר אט”ל.

מסע

מתחם הטירונות החדש לחרדים בשח”ר אט”ל נחנך היום בטקס חגיגי שנערך בראשות רמ”ט אט”ל – תא”ל נחמיה סוקל, רמ”ח משא”ן – אל”מ אדווה וויס, מפקד בה”ד 20 אל”מ עופר אזרד, רע”ן ארגון וניהול – סא”ל אורן אביטל, ע. רמ”ד שח”ר אט”ל – ישראל לפה ובראשות מר יוסף כהן רמ”ד שח”ר אט”ל 

המתחם החדש שממוקם במחנה צריפין ייתן מענה מגדרי לפעילות שח”ר ונצח באט”ל ויכלול מתחם טירונות חדשני ומרווח, מתחם הכשרות מקצועי לרפואה, מכונאות, מש”קים ומגוון קורסים והכשרות במקצועות שמסלול שח”ר מציע לציבור החרדי.

הַרְחִיבִי מְקוֹם אָהֳלֵךְ וִירִיעוֹת מִשְׁכְּנוֹתַיִךְ יַטּוּ אַל־תַּחְשֹׂ֑כִי הַאֲרִיכִי מֵֽיתָרַיִךְ וִיתֵדֹתַיִךְ חַזֵּֽקִי׃

יוסי כ

יוסף כהן, רמ”ד שח”ר ונצח אט”ל ומי שאמון על הפרויקט המיוחד ברך את המשתתפים בטקס החגיגי והביע את שמחתו על כך שראשי הפיקוד באט”ל ובראשם רמ”ט אט”ל, תא”ל נחמיה סוקל רואים בשח”ר ונצח אט”ל מנוף אמיתי לשילוב החרדים בצה”ל בפרט ובתעשייה הציבורית בכלל. שח”ר ונצח אט”ל עם הפנים קדימה!

לסיום רמ”ט אט”ל, תא”ל נחמיה סוקל אמר:

“אנו רואים עצמנו אחראים על השרות של החרדים באט”ל ואלו שממשיכים את התהליך שהתחלנו בשנים האחרונות לשילוב החרדים בצה”ל בכלליו ובאגף אט”ל בייחוד. הצלחנו בשנים האחרונות להגדיל את כמויות הגיוסים של החיילים החרדים. במאמץ משולב החלנו בניית מתחם החרדים בצריפין. מתקן זה ייתן את כלל התנאים לחיילים החרדים כגון אוכל כשר למהדרין ומעטפת תקינה ואיכותית. אנו מתכננים מהלך בקריית ההדרכה בשנים הקרובות להקים ביה”ס לטירונות חרדים שיכלול את כלל הגיוסים של החרדים אשר עתיד להבנות בשנים הקרובות”.

מסלול שח”ר באט”ל נותן מגוון הינה תוכנית ייחודיות לשילוב האוכלוסייה החרדית בשירות צבאי.
מאפייניה העיקריים של תוכנית שח”ר: שימור צביון חרדי של המשרת ורכישת מקצוע תוך כדי שירות. במסלול מגוון עצום של מסלולים ומקצועות בתחומים רבים.

נשמח אם תגיבו עם הפייסבוק שלכם

תגובות

אודות מגאזין לייפסטייל חרדי-ישראלי

מסובין מגאזין לייפסטייל חרדי-ישראלי

מסובין – מגאזין לייפסטייל חרדי-ישראלי. רשת חברתית ליצירת סגנון חיים חרדי-ישראל. חדשות היום. מבזקי חדשות, פוליטיקה, יהדות, דעות ופרשנויות, לימודים וקריירה, עבודות לחרדים, עסקים וכלכלה, נדל”ן, הייטק ואינטרנט, לייף סטייל חרדי, שירים חסידיים, צרכנות וקופונים, יחסים ומשפחה יזמויות ועוד. בעולמם של חרדים.

בדוק גם

גל הירש || קמרון מתפטר עקב תוצאות המשאל

בריטניה החליטה במשאל עם להתנתק מן האיחוד האירופי. בהמשך לתוצאה הודיע הבוקר ראש ממשלתה –… המשך לקרוא גל הירש || קמרון מתפטר עקב תוצאות המשאל

כתיבת תגובה