עלה מוות בחלוננו || צעיר חרדי ירושלמי שנחשד למחבל, צעק “אני דעאש” ונורה למוות.

משטרת ישראל אין מעבר

חקירת אירוע הירי אמש ברחוב ירמיהו בירושלים: מחקירה ראשונית עולה כי שני חיילי צה”ל, הפועלים במשימת אבטחת התחבורה הציבורית בעיר, ביקשו לעלות לאוטובוס ברחוב ירמיהו עם סיום משמרתם. אדם שירד מהאוטובוס הבחין בחיילים, ביקש מהם תעודה מזהה ועורר את חשדם. השניים ביקשו ממנו להזדהות ואז, עפ”י החשד, התפתח ויכוח במהלכו תקף החשוד את החיילים ואף ניסה לחטוף את נשקו של אחד מהם.

נהג האוטובוס שהבחין במתרחש ניסה לסייע בהשתלטות עליו, תוך שימוש בשוקר חשמלי. למרות זאת, הוא המשיך בניסיונו לחטוף את הנשק מהחייל. עוד עולה מהחקירה כי במהלך המאבק על הנשק צעק החשוד: “אני דעאש”. מאבטח שהיה בסמוך והבחין במתרחש ביצע ירי ראשוני לעבר החשוד. ירי נוסף בוצע ע”י החיילים עצמם.

החשוד נהרג, ובהמשך התברר כי מדובר בטעות טרגית בה נהרג שמחה חודדטוב ז”ל, תלמיד ישיבת דבר ירושלים בהר נוף ובוגר שירות צבאי. יהודי תושב ירושלים. החקירה ממשיכה להתנהל ביחידה המרכזית של מחוז ירושלים, בשיתוף מצ”ח, לבירור מלא של נסיבות האירוע.

ההרוג עונה להגדרה קורבן טרור יותר מכל. כיוון שזו מטרת הטרור, יצירת פאניקה בילבול ובהלה וחשש מכל אדם – חרב איש באחיו.

יהי זכרו ברוך.

משטרת ירושלים ממשיכה בפריסת הכוחות הרחבה ברחבי העיר. המשטרה קוראת לציבור להמשיך ולדווח אודות אנשים חשודים ולהישמע להוראות אנשי כוחות הביטחון בשטח, הפועלים באופן נחוש להגנה על שלום וביטחון הציבור.

צילום: דוברות משטרת ישראל

נשמח אם תגיבו עם הפייסבוק שלכם

תגובות

אודות מגאזין לייפסטייל חרדי-ישראלי

מסובין מגאזין לייפסטייל חרדי-ישראלי

מסובין – מגאזין לייפסטייל חרדי-ישראלי. רשת חברתית ליצירת סגנון חיים חרדי-ישראל. חדשות היום. מבזקי חדשות, פוליטיקה, יהדות, דעות ופרשנויות, לימודים וקריירה, עבודות לחרדים, עסקים וכלכלה, נדל”ן, הייטק ואינטרנט, לייף סטייל חרדי, שירים חסידיים, צרכנות וקופונים, יחסים ומשפחה יזמויות ועוד. בעולמם של חרדים.

בדוק גם

ראיון נשכני עם היו”ר משה פייגלין || יש לי ‘זהות’ 2018

פתחנו את שנת 2018 בידיעה והבנה כי יותר קרוב לוודאי שזוהי הולכת להיות שנת בחירות… המשך לקרוא ראיון נשכני עם היו”ר משה פייגלין || יש לי ‘זהות’ 2018

כתיבת תגובה