עוד פרשה מינית חמורה מתפוצצת לנו בפנים || הבנות, סמכנו עליו.

בכיר מעזר מציון שניצל מינית בנות חרדיות

ינקי פרבר | אני כבר לא יכול לשתוק “ותעל שוועתם אל האלוקים” למה אנחנו שותקים ???? בימים האחרונים פורסם תחקיר על אדם חרדי שהיה נחשב ל”מומחה” בעניני בריאות הנפש. ושביצע מעשים מגונים ואנס (מה אתם קופצים??) והתעלל בבנות חרדיות מסכנות. כמובן שמיד קפצו כל העסקונה החרדית במיוחד הזרם שאליו ה”מומחה” הזה משתייך. וצעקו חכו לחקירה. למה סתם…. יש לו משפחה ובלה בלה בלה בלה…..

אז אני לא אחכה לחקירה. אני אספר לכם “עדות אישית” מה החלאה עשה לבת משפחתי הקרובה ביותר.

אצלנו נהוג להחביא את כל הבעיות הנפשיות. בת משפחתי התגרשה אחרי חודש בלבד מיום החתונה. ישר קפצו כולם ואמרו תפנו לרב מ”עזר מציון” שאת שמו אסור לפרסם. הוא ה”מומחה”.

“הרב המהולל” נפגש עם בת משפחתי בבית שלו לבד, כן לבד (הרבנים אמרו שמותר יש לו דין של רופא וכמו “מציל בים”). בחורה חרדית שכל הפגישה רעדה כעלה נידף ללא כל הסבר הגיוני.

ולא הסכימה לשוב ולהפגש איתו. אז כנקמה הוא “ייעץ” למשפחה הקרובה לנתק איתה כל מגע “ולזרוק אותה לכל הרוחות” עד ש”היא תבוא על ארבע”

כן אלו היו המילים.

ואזהרה שאם היא לא תחזור לבעלה היא תנודה ממשפחתה ומהקהילה. היא התחברה לכל מי שרק הסכים להקשיב לה. (ואני לא אוסיף בענין) עד שהגיעה משפחה צדיקה מעיר אחרת שאספה אותה אל חייקה. וכו’

בת משפחתי עברה התעללות נפשית קשה מכל הסובבים אותה. במקום לטפל בבעיה פשוט זרקו את הבעיה. לאחר שהתחזקה נסתה ליצור קשר עם משפחת ובפורים הגיעה לבית הוריה עם משלוח מנות. בני משפחתה צרחו עליה “מה את עושה פה”??

העלימו ממנה שמחות משפחתיות במשך תקופה מאד ארוכה. כי ככה אמר ה”יועץ” שיש לנהוג ב”סוררת” עד שתישבר רוחה ותגיע לקבל את עזרתו.

בת משפחתי היתה מתקשרת אלי בוכיה ובוכה בלי הפסקה. ומה רציתם משפחתי שאני אתנתק ממנה בשברונה ואשלח אותה לכל הרוחות ??? כי ככה ה”יועץ” אמר????

כולם ידעו שיש בעיה אבל הרב שאסור לפרסם את שמו הצליח בשיטתו לגרום לה נזק נפשי ומוראלי אדיר.

4 שנים בכתה היתומה המסכנה. איך לא מבינים אותה?
ולא היה אף אחד שיעזור שיבין שיקבל שיכיל. כשניסיתי לבוא להגנתה ולומר משהו כולם קפצו וצעקו שאני לא מבין.

וידוי אישי גם אני אישית סבלתי מרורים בתור בחור כשלא מצאתי את מקומי בישיבה. רציתי ללכת לצבא. ועסקנים חרדים “ייעצו” לאבא שלי “עצות אחיתופל”. למזלי הטוב אבי לא הקשיב להם.

אבא שלי היה חולה במחלה ל”ע. סבל נורא. ובזמן שהייתי בישיבה. באו וסיפרו לו נשמות טובות שראו אותי משחק כדורגל ומסתובב עם כל מיני פרחחים.

שיקרו לו ולעוד אבות של חברים בסיפורי אלף לילה ולילה. וכמובן שההורים האמינו ל”עסקן” כי הוא “ירא שמים”.

האמונה העיוורת בכל אדם שלבוש כחרדי ונקרא “עסקן”
גורמת לכל מיני סוטים לחגוג את טיפשותם של “מאמיניהם,.

מה שהבנתי מכל זה שהציבור החרדי שלנו מתעסק עם כל השטויות. מחבלים. שונאים. וועדה למינוי דיינים וגבאים. שימו לב כל הזמן רק תככים ומזימות. אדמו”ר זה לא מדבר עם אחיו האדמו”ר ואדמו”ר אחר לא בא לחתונה של רב אפילו מאותה חצר.

חרדקי”ם ו 2 אדמורי סאטמר ו 2 אדמורי באבוב ו2 אדמורי ויזניץ. ו 4 עיתונים מפלגתיים. וכל אחד מסתכל אצל השני איזה כשרות הוא אוכל ולאיזה עיתון הוא מנוי ואם יש לו אייפון ואם כן “בהכשר” של מי וכו’

בזמן שפוגעים פיסית מינית ונפשית בילדים ונערים ונערות במגזר החרדי הטהור שלנו. כולם יודעים וכולם שותקים. כי אם תגיב או תעשה משהו בנידון הו הו איזה מסכנים יהיו המשפחה שלו וכו’

ומה עם הנפגעים??? מה הם כלבים?? איך יכול להיות ש”אנשים” מתביישים בילדים שלהם?? איפה האימאות שילדו אותם לא כואב לכם עליהם?.

הורים חרדים תמיד מאמינים לרבה בחיידר ולמורה בבית ספר כי יש סטיגמה שילדים משקרים. אז הגיע הזמן שתפנימו ילדים לא משקרים, הם אומרים לכם את האמת.

כשהייתי ילד התייחסו להרבה ילדים כמו אל קניה של ירקות. מעמיסים בשקית כמה עגבניות שנראה. זורקים בסלסלה בבית. וכשמתחילים להרקיב זורקים לפח.

ההרגשה שלי היא שככה התייחסו לעשרות ילדים ונערים שאני אישית מכיר. איך שהם קצת סטו מהדרך זרקו אותם לכלבים, לרחוב לנפשם,

חלקכם אולי תכעסו. אבל אצלנו יש המון סוטים ועושי מעשים מגונים. אבל כולם שותקים.

מי יתן את הדין??

לכתבת התחקירפרשה מינית חמורה בארגון עזר מציון. בכיר במחלקת בריאות הנפש הושעה מהעמותה בעקבות תחקיר יומן שישודר הערב . הנה קטע מהכתבה של נועה ברק.

Posted by הערוץ הראשון on Thursday, 23 July 2015

נשמח אם תגיבו עם הפייסבוק שלכם

תגובות

אודות מסובין

מסובין מגזין האביב החרדי
מסובין - מגזין האביב החרדי. הבית של החרדים החדשים, רשת חברתית וקהילה ליצירת סגנון חיים חרדי-ישראלי. חדשות, דעות, תרבות, לימודים אקדמאים וקריירה, עבודות לחרדים, פיתוח כלכלי, נדל"ן, הייטק ואינטרנט, מוזיקה ותרבות, אופנה יופי ובריאות, תיירות, צרכנות וקופונים, יחסים משפחה ועוד ...

מעניין מאוד

פרופ’ עומר מואב: “עדיף שהחרדים לא יתגייסו. שילכו לעבוד”.

עדיף שהחרדים לא יתגייסו פרופ’ עומר מואב: “עדיף שהחרדים לא יתגייסו. שילכו לעבוד”. צפו בסרטון… המשך לקרוא פרופ’ עומר מואב: “עדיף שהחרדים לא יתגייסו. שילכו לעבוד”.

כתיבת תגובה