עדי רן || מחשבות זה פלא.

עדי רן

בדרך נסעתי וראיתי על המדרכה אברך אחד שאני מכיר ועשינו שלום . ושמתי לב שהוא לבוש מאד מוקפד עם המגבעת והקאפטן שלו ונראה מדוגם.אז נזכרתי שהוא הבן הבכור של אדמו”ר ויורש העצר מסתמא . האצילות מחייבת.

ואז נזכרתי שאלביס (פרסלי) נסע פעם עם הלהקה שלו אחרי איזו הופעה והם היו די שתויים. אז אלביס אמר בוא נעבור בבית הלבן נבקר את ניקסון (הנשיא אז). אז הם עצרו ליד השער. אלביס יצא ודיבר עם השומר. שלום באתי לבקר את הנשיא. השומר שהכיר אותו כמובן כמעט התעלף. הוא מיד התקשר לבוס שלו ואמר לו אלביס פרסלי פה הוא רוצה להכנס לפגוש את הנשיא. אז הבוס שלו האחראי משמרת הריץ את זה הלאה עד ראש הסגל.

אף אחד לא העיז לנפנף אותו. זה אלביס פרסלי.

וראש הסגל ניגש לניקסון ואמר לו שאלביס פרסלי פה עם כמה חברים שלו ורוצה להכנס לבקר אותך. אז ניקסון שהוא עוד רפובליקאני (שאין להם כל כך הרבה חברים מהשואו ביזנס) אמר תכניסו אותם . אז הכניסו אותם לאיזה חדר קבלת פנים וניקסון קיבל אותם בחיבה רבה. והוא נתן להם מתנות ואלביס האיץ בו לתת להוא ולהוא וניקסון עשה מה שהוא אמר.

אחר כך ניקסון התבונן בבגדים של אלביס עם איזה צווארון מוטרף וטליון זהב ענק ועוד כמה אלמנטים אוונגרדים במלבושיו אז הוא אמר לו.

בני אולי כדאי להתלבש קצת יותר נורמאלי.

אז אלביס אמר לו אתה עושה את התפקיד שלך ומתלבש בהתאם ואני עושה את התפקיד שלי ומתלבש בהתאם .אז הנשיא אמר לו אתה צודק. ותוך כך אני נזכר שיש גמרא שאומרת: “לוי משורר ששיער חייב מיתה”. היו לויים שהיו אחראים על פתיחת השערים והיו לווים ששרו. אז אם המשורר פתאום מחליט להניח לתפקידו ולעזור לשוערים הוא מתחייב מיתה מידי שמיים.

הפרוש המעשי של זה שהוא עשה דבר רע מאד. גם אם הוא התכוון ממש לטוב. ואת כל זה חשבתי באיזה דקה אחרי שפגשתי ת’אברך הזה עד שעצרתי בקצה הרחוב ששם כבר היו לי עניינים אחרים. מחשבות זה פלא.

בחירת השיר של עדי רן לפוסט “עדי רן – צב” תהנו!

 

חוצץ

רוצים לקרוא קצת יותר על הפגישה המוזרה הזאת שנערכה בגלל שפרסלי החליט להיות סוכן חשאי ולהציל את ארצות הברית גם מהביטלס וגם נתן לנשיא במתנה אקדח (באמת תראו שם), וגם לראות עוד תמונות,

תודה לצחי הורוויץ על ההשקעה!

כנסו לקישור הזה:

http://zilberman.org/סוכן-חשאי-אלביס-פוסט-תמונות/

ואגב הבלוג הזה הוא ממש אוצר מדהים של כתבות ותמונות להמחיש באיזה עולם מופרע חיים האנשים הנורמלים.
וכדי לתת לכם קצת יותר חשק אז כך מתחיל שם הסיפור:

יום אחד, בדצמבר 1970, בדרכו לוושינגטון באחת הטיסות התכופות שלו בין הופעה להופעה, אלביס החליט שבנוסף על הקריירה שלו כאגדת רוקנרול, הוא רוצה גם לתרום למדינה שלו. באותו רגע היה נראה לו שמצא את יעודו: הוא החליט להיות סוכן של ה – FBI. וכשאלביס החליט, הוא נחפז לבצע: באותו רגע הוא ביקש מהדיילת נייר מכתבים, והתיישב לכתוב מכתב לנשיא ניקסון.הוא כתב בקדחתנות מכתב בן שישה עמודים, ובו הציע את שירותיו.

המכתב בן ששת העמודים שאלביס כתב לנשיא ניקסוןהמכתב בן ששת העמודים שאלביס כתב לנשיא ניקסון

ברגע שהמטוס נחת, הוא דאג שהמכתב יישלח לבין הלבן. מכיוון שהנשיא לא קורא כתבי יד, ומכיוון שמדובר באלביס, באותו רגע שבו הגיע המכתב, הוא הודפס והוגש לנשיא.

במכתב אלביס מביע את דאגתו מנגע הסמים, מההיפים, מהפנתרים והשחורים ועוד. הוא מציג את עצמו כאמריקאי פטריוט והציע את עזרתו למלחמה בגורמים הללו, על ידי הפיכתו לסוכן FBI. הוא ביקש ראיון עם הנשיא, ובמכתבו הוא מציין את שם המלון והחדש שבו התאכסן תחת שם בדוי, על מנת שיוכלו ליצור עימו קשר.

מישהו בבית הלבן החליט שזה הולך להיות מצחיק. תוך כמה שעות אלביס הוזמן בבהילות לפגוש את הנשיא. הוא הגיע ובידיו מתנות לנשיא ניקסון. הוא נשא בידיו תמונות משפחתיות ואקדח שהחליט להעניק לנשיא.

ראשית, כמו תמיד, צוות העוזרים של הנשיא הכין לו מסמך עמדה קצר ובו תדריך על הפגישה שעמדה להתרחש. חומר רקע ונושאים שעליהם יש לדבר. הם מציינים שאלילי רוק כמו ג’ימי הנדריקס וג’ניס ג’וטפלין מתו מסמים, הם הזכירו שהוא אליל נוער, והימים שב-98% מהבתים יש מקלטי רדיו שמשמיעים מוסיקה ושהוא (כאליל רוקנקול נערץ) יכול להשפיע על הנוער, וממליצים לנשיא לקבל אותו לראיון.

נשמח אם תגיבו עם הפייסבוק שלכם

תגובות

אודות מגאזין לייפסטייל חרדי-ישראלי

מסובין מגאזין לייפסטייל חרדי-ישראלי

מסובין – מגאזין לייפסטייל חרדי-ישראלי. רשת חברתית ליצירת סגנון חיים חרדי-ישראל. חדשות היום. מבזקי חדשות, פוליטיקה, יהדות, דעות ופרשנויות, לימודים וקריירה, עבודות לחרדים, עסקים וכלכלה, נדל”ן, הייטק ואינטרנט, לייף סטייל חרדי, שירים חסידיים, צרכנות וקופונים, יחסים ומשפחה יזמויות ועוד. בעולמם של חרדים.

בדוק גם

אלעד שער סנונית ראשונה מתוך האלבום החדש: “חיפשתי אותך”

בעיצומם של ימי החורף הסגריריים, משחרר שער את “חיפשתי אותך” – בלדת תפילה מיוחדת, בנגינת… המשך לקרוא אלעד שער סנונית ראשונה מתוך האלבום החדש: “חיפשתי אותך”

כתיבת תגובה