נשיא הודו, פרנב מוקהרג’י, מקיים ביקור הסטורי ראשון של נשיא הודי בישראל.

יולי אידלשטיין עם הנשיא ההודי
מהטמה גנדי “העולם עייף משנאה” אך זו לצערנו עדיין מזינה את הרצחנות יולי אידלשטיין. צילום דף פייסבוק יו”ר הכנסת

נשיא הודו, פרנב מוקהרג’י, מקיים ביקור הסטורי ראשון של נשיא הודי בישראל. מוקהרג’י התקבל בטקס ממלכתי ונשא דברים בכינוס מיוחד של המליאה לרגל ביקורו ההיסטורי של נשיא הודו.

יולי אידלשטיין יו”ר הכנסת אמר בדבריו לנשיא הודו פרנב מוקהרג’י “אתה מבקר אותנו בתקופה בה גל טרור נוסף גואה מצד חלק מאויבינו, שבחרו להמשיך בדרך האלימות, הטרור ושפיכות הדמים, בעידוד ובליבוי של הסתה קשה וממושכת נגדנו נגד ישראל ונגד היהודים. כל בר דעת מבין שלא ניתן להגיע להסדר ובוודאי לא לשלום באמצעות ירי ודקירת חפים מפשע ברחובותינו ובבתינו. אסור לטעות או להסתנוור מאמירות שקריות. אין זו “מלחמת שחרור” מעולו של כיבוש.

אנו עדים לחלק ממאבק גדול בהרבה, חובק עולם, בין תרבויות, לאומים ודתות.

גורמי האסלאם הקיצוני בשמותיהם השונים: אל-קאעידה, דאע”ש, חמאס, חיזבאללה ודומיהם כאן במזרח התיכון, שואפים להשליט בכוח הזרוע את דרכם ולבסס את שלטונם. אתם ואנחנו משלבים ידיים במאבק על עתידו של העולם השפוי והנאור. ישראל והודו בחרו כאן צד ברור: לכולנו מלחמה משותפת בגורמים הפונדמנטליסטים הללו, המאיימים להחשיך את עולמנו. זהו מאבק שנדרשים בו לא רק אמצעים צבאיים, מודיעיניים וטכנולוגיים, אלא גם אורך רוח והרבה אמונה בצדקת הדרך״.

“המאבק בטרור האיסלמי הקיצוני חובק עולם והוא חלק ממערכה גדולה בין תרבויות, לאומים ודתות. לכולנו מלחמה משותפת בגורמים הפונדמנטליסטים המאיימים להחשיך את עולמנו, מאבק שנדרשים בו לא רק אמצעים צבאיים אלא גם אורך רוח והרבה אמונה בצדקת הדרך”.

עוד ציין בדבריו ואמר, כי גם הודו חוותה על בשרה מתקפות טרור זה ושתי המדינות משלבות ידיים במאבק החשוב על דמות העולם השפוי ועל עתיד האנושות. מנהיג הודו, מהטמה גנדי, אמר שהעולם עייף משנאה, אך זו לצערנו עדיין מזינה את הרצחנות.

 

נשמח אם תגיבו עם הפייסבוק שלכם

תגובות

אודות מגאזין לייפסטייל חרדי-ישראלי

מסובין מגאזין לייפסטייל חרדי-ישראלי

מסובין – מגאזין לייפסטייל חרדי-ישראלי. רשת חברתית ליצירת סגנון חיים חרדי-ישראל. חדשות היום. מבזקי חדשות, פוליטיקה, יהדות, דעות ופרשנויות, לימודים וקריירה, עבודות לחרדים, עסקים וכלכלה, נדל”ן, הייטק ואינטרנט, לייף סטייל חרדי, שירים חסידיים, צרכנות וקופונים, יחסים ומשפחה יזמויות ועוד. בעולמם של חרדים.

בדוק גם

גל הירש || קמרון מתפטר עקב תוצאות המשאל

בריטניה החליטה במשאל עם להתנתק מן האיחוד האירופי. בהמשך לתוצאה הודיע הבוקר ראש ממשלתה –… המשך לקרוא גל הירש || קמרון מתפטר עקב תוצאות המשאל

כתיבת תגובה