משולם נהרי || הוא לא עושה רעש, אבל עובד חזק

משולם נהרי

אתמול הכנסת איבדה את אחד המחוקקים החרוצים והמצטיינים שלה, חבר הכנסת משולם נהרי. לאחר שב-20 בינואר 2016 הודיע על הפסקת חברותו בכנסת העשרים, בהתאם ל”חוק הנורווגי”. עזב נהרי את תפקידו במשרד הרווחה ומונה לסגנו של דרעי במשרדי הפנים ופיתוח הפריפריה, הנגב והגליל.

בניהו יום טוב

המקצוענות והחריפות של נהרי הפכו לשם דבר במשכן, האדם שכיהן כשר במשרד האוצר וסגן שר במשרדי הרווחה והחינוך הקדיש את כל שנותיו כחבר כנסת למען החינוך החרדי והנוער הנושר

על שמו נחקק ‘חוק נהרי’ המפורסם שמנע אפליה והשווה את תקציבי החינוך ברשויות המקומיות,

הוא יזם והקים את פרוייקט נוח”מ למען הנוער החרדי המנותק והוא גם קידם עשרות פרוייקטים מיוחדים (שעל חלקם נשמע רק כשהם יצאו אל הפועל) למען נוער בסיכון ולמען נפגעי עבירה.

בשנות היובש באופוזיציה הוא הצליח לתקצב ב15 מליון ש”ח את פרוייקט נוח”מ, וכשהתמנה לסגן שר במשרד הרווחה הוא שילש את התקציב והרחיב את ישום המודלים ליותר מארבעים רשויות מקומיות.

יצא לי להיפגש איתו לא פעם, התרשמתי מהדבקות שלו במטרה, מהמקצועיות, החריצות, והיחס האישי והחם שהוא מעניק לכל אחד בצניעות ‘נהרית’ אופיינית.

אני רוצה להודות לסגן השר משולם נהרי על שנים של עשיה למען בני הנוער, ואני מאחל לו הצלחה רבה בתפקידו החדש כסגן שר הפנים, הפריפריה הנגב והגליל.

תודה ענקית גם ליד ימינו, האיש שמוליך ומביא והכוח המניע של המשרד יקותיאל משי המוכשר!
אני עוד צופה לו גדולות ונצורות!

בתמונה יו”ר הכנסת יולי אידלשטיין מודה לח”כ משלם נהרי על שרותו במשכן הכנסת ומאחל לו הצלחה בתפקידו החדש: צילום מסך דוברות הכנסת

חוצץ

 

רוצים לפרסם את דעתכם ב”מסובין”? גם אתם יכולים! לחצו כאן

גולשים יקרים, בניהו יום טוב השקיע מזמנו בשבילנו, בואו וניתן לו משוב, טפיחה קטנה על השכם או הארה! כתבו לו למטה (באהבה) את דעתכם.

נשמח אם תגיבו עם הפייסבוק שלכם

תגובות

אודות בניהו יום טוב

בניהו יום טוב
יו"ר תנועת התחברות ויועץ לענייני חרדים ברשות הלאומית. פובלציסט, איש תקשורת ויועץ אסטרטגי.

בדוק גם את זה

גל הירש || קמרון מתפטר עקב תוצאות המשאל

בריטניה החליטה במשאל עם להתנתק מן האיחוד האירופי. בהמשך לתוצאה הודיע הבוקר ראש ממשלתה –… המשך לקרוא גל הירש || קמרון מתפטר עקב תוצאות המשאל

כתיבת תגובה