מסורת וזכויות אדם || האם יש בסיס ערכי משותף לחברה בישראל?

משה בשחרית

משתתפי ומשתתפות מחזור ב’ של תכנית 120 – עתודה פוליטית רב תרבותית לשותפות חברתית חדשה, בסדנה בת יומיים, העוסקת בדרכים לבניית בסיס חברתי משותף בין כלל הקהילות בישראל.

במהלך הסדנה, נפגשו המשתתפים/ות עם ד”ר מאיר בוזגלו, יו”ר תנועת תיקון, לשיחה שעסקה בשאלה האם ישנו בסיס מוסרי משותף לכלל הקהילות ובייצוגן במוסדות החברתיים; עם חה”כ שלי יחימוביץ שהתארחה בסטודיו לפוליטיקה; ועם הרב גבריאל כהן וגילי רעי מקבוצת “מסורת וזכויות אדם” שפעלה במסגרת שחרית החל משנת 2012, אשר חלקו את התהליך שעברו במסגרת המפגשים.

ביומה השני של הסדנה, השתתפו בסיור בבית שמש בהובלת מירי שלם מקבוצת ה-120, מובילת מועצת הנשים בעיר ומנכ”לית המכון לאסטרטגיה ציונית, ושוחחו עם הרב דוד מנחם Rabbi David Menachem, גם הוא מקבוצת ה-120 ועמית שחרית, על האפשרויות לקיום חיים משותפים בישראל.

נשמח אם תגיבו עם הפייסבוק שלכם

תגובות

אודות מסובין חדשות חרדים

מסובין חדשות חרדים
מסובין - חדשות חרדים. רשת חברתית חרדית ליצירת תוכן וסגנון חיים של חרדים בישראל. חדשות היום. מבזקי חדשות, על פוליטיקה, יהדות, דעות ופרשנויות, לימודים וקריירה, עבודות לחרדים, עסקים וכלכלה, נדל"ן, הייטק ואינטרנט, לייף סטייל חרדי, שירים חסידיים, צרכנות וקופונים, יחסים ומשפחה יזמויות ועוד. בעולמם של חרדים.

בדוק גם

ברוך דיין האמת || הרבנית יעל כהן אשת נשיא מועצת חכמי התורה של ש”ס הלכה הבוקר לעולמה

אבל כבד עם היוודע על פטירתה של הרבנית הגדולה, אשת חבר כחבר, הרבנית הדגולה מרת… המשך לקרוא ברוך דיין האמת || הרבנית יעל כהן אשת נשיא מועצת חכמי התורה של ש”ס הלכה הבוקר לעולמה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מעבר לסרגל הכלים