מלחמות היהודים || הלילה שוב הופצו פשקווילים המדמים חיילי צה”ל לחזירים…

מחבקים את החיילים החרדים

הלילה שוב הופיע קמפיין החרד”קים (ראשי תיבות של חרדי קל דעת) ברחבי השכונות החרדיות. מדובר בקמפיין מבזה ומסית כנגד החרדים המתגייסים לצה”ל, למי שאינו מכיר. הפעם במרכזו של הקמפיין הוחלט לתקוף את המקמפיין היפייפה והמקסים “מחבקים את החיילים החרדים”.

מאת: עינב בר

לא רציתי לעלות כאן תמונות מקמפיין החרד”קים ולתת להם במה, לא רציתי כי זה קמפיין שאינו ראוי לכך.
לצד זאת כן חשוב לי שניתן יחד את הבמה לקמפיין החשוב של מחבקים את החיילים החרדים, נתמוך בו ונחזק אותו.
זאת הדרך להתמודד עם ההסתה של קיצונים, להשמיע את הקול המתון של הרוב. קול אשר תומך ומחבק את החיילים שלנו. בואו יחד ניתן להם את התמיכה ואת הכוח להמשיך. הם לא הרוב, אנחנו כן.

תגובת ראשי מחנה החרדים

משה פריגן לשעבר קצין שילוב חרדים בחיל האוויר!

התשובה שלי לפשקווילים המדמים חיילי צה”ל לחזירים… הריני מקבל על עצמי לשלב 50 חרדים בשוק הלימודים, תעסוקה ובצבא תוך חודש…. מכירים מישהוא שאוכל לעזור לו, שלחו לי בפרטי. אעדכן בתוצאות

שתפו גם אתם!

מגיע להם!

נשמח אם תגיבו עם הפייסבוק שלכם

תגובות

אודות מסובין חדשות חרדים

מסובין חדשות חרדים
מסובין - חדשות חרדים. רשת חברתית חרדית ליצירת תוכן וסגנון חיים של חרדים בישראל. חדשות היום. מבזקי חדשות, על פוליטיקה, יהדות, דעות ופרשנויות, לימודים וקריירה, עבודות לחרדים, עסקים וכלכלה, נדל"ן, הייטק ואינטרנט, לייף סטייל חרדי, שירים חסידיים, צרכנות וקופונים, יחסים ומשפחה יזמויות ועוד. בעולמם של חרדים.

בדוק גם

ברוך דיין האמת || הרבנית יעל כהן אשת נשיא מועצת חכמי התורה של ש”ס הלכה הבוקר לעולמה

אבל כבד עם היוודע על פטירתה של הרבנית הגדולה, אשת חבר כחבר, הרבנית הדגולה מרת… המשך לקרוא ברוך דיין האמת || הרבנית יעל כהן אשת נשיא מועצת חכמי התורה של ש”ס הלכה הבוקר לעולמה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מעבר לסרגל הכלים