מי מתנכל לראש תחום חרדים במשטרת ישראל לשעבר

car

צמיגים מנוקבים ספריי בצבע שחור שמותז על הרכב ועל החלונות, הצקות קללות ואיומים על חייו ועל חיי משפחתו בטלפון בכל שעות היממה הם רק חלק ממסכת היסורים שעוברים ישראל קוהן לשעבר ראש תחום חרדים במשטרת ישראל, עד מתי 

ישראל קוהן בפוסט קשה מספר את אשר אירע לו ולחבריו – אחרי כ-8 שנים בהם שירתתי בתפקידים ציבורים שונים, ביניהם ראש תחום חרדים במשטרת ישראל, אשר במסגרת תפקיד זה הקמתי יחד עם עוד אנשים טובים את מערך גיוס החרדים למשטרה, וזכיתי לסייע למאות משפחות להכנס למעגל התעסוקה כששילבתי אותם בתפקידים שונים באגפים השונים במשטרת ישראל בתנאים אשר מתאימים את אופיים הרוחני, כשלא פחות דאגתי לתנאי הרווחה שלהם.

שנים שבהם עזרתי וסייעתי לכל פונה כמעט בכל תחום 24 שעות ביממה, מאות המעצרים בתחום עברות הרכוש הסמים ועבירות המין שהבאתי במסגרת תפקידי כמפקד יחידת שח”ר בתחנת לב הבירה בירושלים, שנים של עשייה למען הכלל ולמגזר החרדי בפרט, מעולם לא קיבלתי תלונה או דומה לכך מאזרח על כך שטיפלתי בפנייתו לא עד הסוף או שלא בצדק/היחס המגיע לו.

בשנה האחרונה קיצוניים במגזר החרדי עלו מדרגה בפשיעה והפיצו 2 חוברות אשר קוראות להסתה עם תמונות ושמות ומספרי זהות וכתובות ועוד פרטים אישיים של הפועלים בתחום גיוס החרדים, חוברת של הבכירים וחוברת של השטח

אותי רשמו בחוברת הבכירים ומאז ועד היום אני מקבל הצקות קללות ואיומים על חיי בטלפון בכל שעות היממה, אך אתמול הדבר עלה מדרגה כשבשעות הערב הגענו אני ואשתי היקרה לרכב שמשמש אותנו לפרנסתינו וגילינו כי השחיתו לנו את 2 הגלגלים בצד שמאל של הרכב (גלגלים חדשים, נרכשו ביום חמישי) וצבע שחור שרוסס על דלתות וחלונות הרכב.

אינני יודע על אדם שאני חייב לו משהו, או שיש לו איתי חשבון ושיהיה צל של ספק שעשה לי דבר כזה,

הגורם היחיד שיכול לעולל לי דבר אכזרי כזה אלו רק אותם הקיצוניים, לאחר שדבר דומה מאוד קרה כבר למספר חברים שמתעסקים גם בשילוב חרדים.

אין ספק שזה נזק כספי לא קטן ואנו עובדים קשה למחייתינו, אין אף גוף שתומך באותם הנפגעים מוונדליזם הקיצוניים (להבדיל מאותם קיצוניים שמקבלים המון כסף מתומכים קיצוניים מארצות הברית לפעילות ארורה זו).

זהו צער גדול מאוד לנו ופגיעה בנפשינו… ובמיוד לאור שנים של עשייה למען הכלל והפרט ללא הבדל דת, גזע, מין.

אני מחכה לרגע הזה שיבוא הפוליטיקאי שיפעל ביושרה למען והכלל והפרט ולא למען כסאו בלבד ויעשה משהו בפועל למניעת הפשיעה נגד אותם ‘העוסקים במלאכת הקודש’ ולא רק יסחוב אותנו לדיונים בוועדות שוב ושוב.

נ.ב. כמובן שהוגשה תלונה במשטרה.

נשמח אם תגיבו עם הפייסבוק שלכם

תגובות

אודות מסובין

מסובין מגזין האביב החרדי
מסובין - מגזין האביב החרדי. הבית של החרדים החדשים, רשת חברתית וקהילה ליצירת סגנון חיים חרדי-ישראלי. חדשות, דעות, תרבות, לימודים אקדמאים וקריירה, עבודות לחרדים, פיתוח כלכלי, נדל"ן, הייטק ואינטרנט, מוזיקה ותרבות, אופנה יופי ובריאות, תיירות, צרכנות וקופונים, יחסים משפחה ועוד ...

מעניין מאוד

יחסים || כיצד למנף ‘משבר נשואים’ להתחלה חדשה

שבת פרשת ‘כי תשא’, הנושא שלנו היום הינו ‘השברים שבארון’, חכמים מספרים כי ‘לוחות ושברי… המשך לקרוא יחסים || כיצד למנף ‘משבר נשואים’ להתחלה חדשה

כתיבת תגובה