מיכל לשם || גירושין, בדידות, מיגרנות, דיכאון, לחץ, מה עושים ?

מסובין העצמה נשית

אין לי זמן לעצמי, אין לי כוח, די אני לא יכולה יותר !

מסתבר  שיש דרך יצירתית לעצור את זה

מיכל לשם | בטור שייתן לך אוויר לנשימה.

כולנו חוות לחץ עומס עייפות וצורך במנוחה במקומות מסוימים בחיים יותר ובחלקים אחרים פחות.

חווי עברה גירושין וכידוע אין גירושין קלים זה לא רק פירוק התא המשפחתי, השבתות והחגים, החופשות והקן החם שנבנה במשך שנים, המזונות הגט או בית המשפט זה הרבה יותר עמוק תחושת האובדן קשה, קשה מנשוא.

בדידות הנפש ,חוסר האמון שנוצר לה, חלק ממנה נקטע השאיר לה הרבה יותר מטעם רע, תחושות קשות ותופעות שמצריכות ליווי חם תומך ומכיל.

תקופה ארוכה סבלתי ממיגרנות סיפרה לי אביגיל בת ה17 מהבניין שלי, לפני כל מבחן זה תופס אותי אני לא מצליחה ללמוד, כאבי הראש משתלטים עלי אני חייבת לרוץ לחדר חשוך, ולהיכנס לישון עד יעבור זעם. אמא קנתה לי רסקיו היא מספרת לי ולא תמיד הוא באמת משפיע וחוץ מזה נמאס לי לסיים בקבוקים.

שרית הגיעה אלי למשרד מלווה באמה בת ה58 כשהיא מספרת לי על התאלמנות ביום בהיר, וזהו מאז אמא לא ישנה בלילות. קשה לה עם המחשבות והגעגועים. אבא היה כל עולמה.

אנחנו עושים תורנויות והיא עדיין מרגישה כל כך בודדה.

סיגלית בת ה29 הגיעה אלי עם דיכאון אחרי לידה שמלווה אותה קרוב לשנתיים !!!

עצוב לה, חור שחור ממלא אותה.

הדמעות נהיו חלק ממנה ומארוחת הבוקר ,הן אפילו מטפטפות לכוס התה שנשאר מלא בחציו, ובעלה ? עצוב, מוכן לעשות הכל כדי לראות את סיגלית חוזרת לימים הטובים שלה.

רותי מאושפזת שלושה שבועות בבית החולים “וולפסון” החיידק שהתפשט לה בגוף מידבק והיא חייבת להיות שם, היום והלילה מזמן משמשים בערבוביא קשה לה.

כל לילה לפני השינה היא נרדמת עם חלומות מסויטים על מחלות רופאים וריחות עזים של המחלקה בה היא מאושפזת.

אלינור בת ה30 בעלת תשובה בתחילת הדרך בעלה טס לעומתה בחזרה בתשובה שלו, הוא כבר אברך, יושבת אצלי במשרד ומספרת לי על הקושי לגדל כמה זאטוטים לבד, הם גרים בתל אביב ובעלה נוסע מחוץ לעיר כדי ללמוד. הוא מגיע בערב, כשהילדים במיטות הבית מאורגן והיא באפיסת כוחות. משתוקקת להרגיש את עצמה מידי פעם.

ורד הקופאית המדהימה בסופר השכונתי שלי מתקרבת לזמן הלידה והיא מפוחדת, מספרת לי על הלידה האחרונה שלה על הקושי שהיה בה ועל ההתעוררות בימים האחרונים מתוך זיעה.

בעלה מספר על ויכוחים ורד רוצה ניתוח ואני לא רוצה שהיא תעבור את זה.

ויש את אלישבע שהיא בתקופת השידוכים. ואת שרי ששני בניה התאומים עם הפרעות קשב ויש אותי, כן את קוראת נכון ☺ גם אני חווה ירידת אנרגיה בתקופות עמוסות של הרצאות סדנאות טיפול באחרים במשפחה בילדים ובבית.

ויש אותך עם העומס היומיומי של לכבס, לגהץ, לתלות, לבשל, לארגן, לנקות, לעבוד, לחשב, לחנך, ועוד הרבה דברים שכל אמא יהודיה עושה.

הסברתי ואני עושה זאת גם כיום כמה חשוב לדעת להרפות, לקחת פסק זמן ביום ולהרשות לעצמך לנשום נכון.

להתחבר לעצמך לתחושות לרגשות שלך, כרגע !

הרגשתי שנשים צריכות את זה בבית. ראיתי ועדיין אני רואה לצערי שלא כל אישה יכולה להגיע לטפל במכונה הכי חשובה של הבית. בעצמה ! לכן הקדשתי זמן ומחשבה ליצור משהו איכותי לנשים.

דיסק הרפיה בדמיון מודרך בשיטתNLP .

אנחנו יכולות לדבר שעות על חשיבה יוצרת מציאות ובגנות הדמיונות והמחשבות השליליות, אבל מי הביא לנו כלי שמלמד אותנו איך יוצרים מחשבות חיוביות ? איך מרפים ומדמיינים את המטרות שלנו ? הדיסק הזה הוא בעצם כלי יעיל לקחת אותך לכיוון חיובי רגוע ומעצים יותר בחיים.

המוזיקה המיוחדת שנוגנה על ידי אחד הגדולים בתחום עם הדבקה על רקע של קולות ים וציפורים מביאים אותך לתודעת קשב עמוקה. מדהים להירדם עם זה או להתחיל עם זה את היום.

מומלץ בזמן הצהריים כדי לחדש את האנרגיה שבתוכך לקחת רבע שעה ולשמוע את זה באוזניות.

אני מקבלת כמויות של פידבקים אדירים מאימהות ששעת ההשכבה שהייתה שעת המתח היומית נהייתה השעה הקלה ביום, הם יודעות מתי להזמין את הבייבי סיטר כי אחרי 15 דקות נשימות קצובות עולות מחדר הילדים, ילדים עם בעיות קשב נרדמו בקלות.

ועוד עשרות מיילים עם כמויות סיפורים שנעזרו ותוך כדי שאני מקלידה הגיעה מייל מבת סמינר שנסעה עם זה למחנה עקב בעיה שהיא סובלת ממנה.

חשוב לי להוסיף שלטובת כלל המשפחה הקדשתי עוד 30 דקות נקיות בלי הקול שלי נטו מוזיקה שמרפה את הגוף ואת החשיבה יש נשים שמשתמשות בזה לילדים או לבעל ולרקע הביתי בערב.

כל מי שתרצה את הדיסק או את הערכה של שתיהן תקבל את זה במחיר שווה לטובת גולשות מסבין.

אפשר להזמין במייל או בטלפון יש משלוחים לכל הארץ.

בברכת: ” הרפו ודעו את ד’ ” בהצלחה אישה יקרה !

וכמו תמיד הארות שאלות ותגובות כאן למטה או דרך הפייסבוק ייענו בשמחה.

מיכל נלפ

 

נשמח אם תגיבו עם הפייסבוק שלכם

תגובות

אודות מסובין

מסובין מגזין האביב החרדי
מסובין - מגזין האביב החרדי. הבית של החרדים החדשים, רשת חברתית וקהילה ליצירת סגנון חיים חרדי-ישראלי. חדשות, דעות, תרבות, לימודים אקדמאים וקריירה, עבודות לחרדים, פיתוח כלכלי, נדל"ן, הייטק ואינטרנט, מוזיקה ותרבות, אופנה יופי ובריאות, תיירות, צרכנות וקופונים, יחסים משפחה ועוד ...

מעניין מאוד

מיכל לשם || סוד עוצמתי לטוב ולרע שלמדתי מהמן הרשע

אישה שמאוד יקרה ניגשה אלי לפני תחילת הרצאה נוספת באותו הערב כשפניה נפולות ושאלה בפיה,… המשך לקרוא מיכל לשם || סוד עוצמתי לטוב ולרע שלמדתי מהמן הרשע

כתיבת תגובה