מיכל לשם || בטור שיחבר אותך לכוח שטמון שבך.

העצמה נשעת עם מיכל לשםהיא מתקרבת אלי מורידה את הטון ואומרת לי אני נמצאת בטיפולים כימותרפיים קשים בעלי שלח אותי לנוח, ואני רוצה להגיד לך שאחרי התרגיל הזה לא אולי אלא בטוח !! בטוח !! אני עוברת את הטיפולים בהצלחה ! אני מנצחת את המחלה ! היום גיליתי כמה כוחות יש בי ! היא אמרה לי ועיניה בוהקות משמחה! 

הכול התחיל השבוע כשסיימתי הרצאה במלון רמדה בירושלים בנופש נשים של הידברות, לאחר התקבצות המונית של נשים יקרות שרוצות עוד קצת חומר לבערה שהתחילה לעלות היום מההרצאה. עוד מילת חיזוק אישית עוד ייעוץ קטן לגבי הבת. העסק או על עצמה.

השטח התרוקן כולן פונות לכיוון חדר האוכל, אני מגלה שאני יכולה לארוז את עצמי ולצאת.

בחצי עין אני רואה ולא רואה אותה פוסעת בהיסוס לכיווני עם בחורה צעירה לצידה.

ואני ? נותנת לה את הכבוד להחליט. אוספת בינתיים את תיק היד שלי מוציאה כבלים מהמחשב נייד ופונה לכיוון היציאה מהאולם. היא מחליטה ניגשת קצת מגמגמת רציתי לספר לך ש.. ש.. נכון שביקשת מאתנו לעשות את התרגיל של גילוי הכוחות בעצמינו (לא מגלה לכן מוזמנות להגיע להרצאה ☺) ישר אמרתי לעצמי שאני לא יכולה. כשסיימת להציע לנו לעשות, אמרת שאפשר לנסות לא חייבת ולא הכרחת, הסכמתי ופתאום אני מגלה את עצמי בוערת מבפנים. אושר הולך וגדל בי.

אני ! אני יכולה !

לא מאמינה מספרת לאחיינית שלי שעומדת כאן לצדי והיא מאיצה בי להמשיך.

ואני מצליחה עוד ועוד ועוד היא מספרת לי קולה נהייה יציב, בטוח, העיניים מתמלאות באור שכולו סיפוק.

היא מתקרבת אלי מורידה את הטון ואומרת לי אני נמצאת בטיפולים כימותרפיים קשים בעלי שלח אותי לנוח, ואני רוצה להגיד לך שאחרי התרגיל הזה לא אולי אלא בטוח !! בטוח !! אני עוברת את הטיפולים בהצלחה ! אני מנצחת את המחלה !

גיליתי כמה כוח יש בי !!! אני מסתכלת עליה חושבת לעצמי כמה פעמים דברים נאמרים וכיצד הם מסתובבים ואני ? לא חולמת לאיזה כיוונים הם ישפיעו.

מילה בעלת כוח יכולה לברוא עולמות ! משפחות ! נשים !

אני מחבקת אותה מסיימת בדברי חיזוק ויוצאת. מתיישבת ברכב ומרשה לעצמי להוזיל קצת יותר מדמעה. כמה כוח יש בכל אחת מאתנו ! לפעמים מה שחסר לנו זה בסך הכול מילת עידוד. טפיחה על השכם שאת מסוגלת ויכולה !

כל אישה שאנחנו פוגשות מצויה בעיצומו של מאבק קשה, בואנה נהייה לבביות.

נהייה אנחנו ההשראה לאחרות. הכוח החוזק המילה טובה והחיוך. יגרמו שרשרת פעולות שתבנה עולמות.

מבטיחה שנקבל בחזרה פי שניים ! שווה ניסוי ?

 

מיכל לשם היא מאמנת להשגת מטרות ויעדים.

מאסטר בNLP מרצה ומנחת סדנאות להעצמה נשית.מיכל נלפ

 

נשמח אם תגיבו עם הפייסבוק שלכם

תגובות

אודות מסובין חדשות חרדים

מסובין חדשות חרדים

מסובין – חדשות חרדים. רשת חברתית חרדית ליצירת תוכן וסגנון חיים של חרדים בישראל. חדשות היום. מבזקי חדשות, על פוליטיקה, יהדות, דעות ופרשנויות, לימודים וקריירה, עבודות לחרדים, עסקים וכלכלה, נדל”ן, הייטק ואינטרנט, לייף סטייל חרדי, שירים חסידיים, צרכנות וקופונים, יחסים ומשפחה יזמויות ועוד. בעולמם של חרדים.

בדוק גם

מיכל לשם || סוד עוצמתי לטוב ולרע שלמדתי מהמן הרשע

אישה שמאוד יקרה ניגשה אלי לפני תחילת הרצאה נוספת באותו הערב כשפניה נפולות ושאלה בפיה,… המשך לקרוא מיכל לשם || סוד עוצמתי לטוב ולרע שלמדתי מהמן הרשע

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *