מוצאי שבת פרשת “כי תבוא” || סליחות ראשונות, מעומק הלב ובהשתפכות הנפש.

אם אסק שמיים – אם כשאני במקום שלי, עם האנשים שאני קשור בהם והם תלויים בי, אם בבית שלי על הכורסא בסוף יום עבודה, אם כשאני לומד עם הבן שלי או מטייל עם הבת שלי, אם בתפקידי בעבודה אם בחלומות שמתגשמים

אם כשאני בפסגת האושר – שם אתה – אם תאיר לי את פניך תגלה לי שאתה איתי תראה לי את אהבתך פנים בפנים וארגיש אותך ששם אתה -אציע- אני מבטיח לך שתראה אותי מציע שטיחים לפניך, תמצא אותי מיישר את הדרך טווה חוטים ומחשבות עליך ועל ידיעתך וזכרונך לימים ומחוזות של -שאול- זמנים שאני אבוד בעולם ולא מוצא לעצמי מקום, למקומות בהם אני תלוש וללא שם, למחוזות אפלים שאין מכירים אותי שם, שאול שכדי להגיע אליו התעטפתי שחורים ולבשתי שחורים ועשיתי כל מה שליבי חפץ. כדי שאראה ש-הנך- ליל שימורים. יחזקאל ורשא

בעזרת ה’ בארבעת בתי הכנסת הספרדיים עם חיזקי סופר צודיק גרינוואלד מנחם בריסטובסקי ועוד הרבה נשמות גבוהות ולבבות נשברים . הכל ברוח האיזביצער.

הנשמה לך והגוף פעלך חוסה על עמלך

סליחות ראשונות מעומק הלב ובהשתפכות הנפש בנוסחו האמיתי של הרב שלמה קרליבך זצ”ל כבר שנה שלישית

הנשמה לךעם החזן הנאמן חזקי סופר נ”י וסיעת מרחמוהי

בליווי כלי נגינה

יתקיימו בע”ה במוצאי שבת פרשת “כי תבוא” תשע”ה (05.09.15)

בשעות ‏23:15‏ – ‏02:15‏

בבית הכנסת על שם התנא הקדוש רבן יוחנן בן זכאי, רח’ משמרות כהונה 2, רובע היהודי אשר בירושלים שבין החומות ת”ו. סמוך לחניון הרובע.

* מפה – https://goo.gl/maps/dYliU

23:15 התכנסות והתוועדות והכנה לסליחות, בדיבוק חברים והתרוממות הרוח, בשירה ונגינה ודברי תורה וחסידות, עם הרב משולם זוסיא ברנדוין שליט”א – מחבר ספר גנא דפלפלא, והרב עוזי שוויצה שליט”א – רבה של כפר יונה.

00:15 תפילת סליחות ברוב עם.

* הכניסה חופשית

* עזרת נשים פתוחה

* נא לבוא עם לבבות פתוחים ולהביא ספרי סליחות

* נא לא להביא כלי הקשה (תופים, מצילות ודומיהם), ולמעט בצילומים והסרטות

דרכי הגעה:

תחבורה ציבורית לכותל המערבי ולעיר העתיקה וגלילותיה

לבאים ברכבים – עדיף להחנות מחוץ לעיר העתיקה

לרפואת נפתלי מאיר בן בינה

שׁוֹמֵעַ קוֹל בִּכְיוֹת שֶׁתָּשִֹים דִּמְעוֹתֵינוּ בְּנֹאדְךָ לִהְיוֹת

המעמד ישודר בשידור חי ברדיו “קול ברמה” בתדרים 92.1 או 105.7 Fm

נשמח אם תגיבו עם הפייסבוק שלכם

תגובות

אודות מגאזין לייפסטייל חרדי-ישראלי

מסובין מגאזין לייפסטייל חרדי-ישראלי

מסובין – מגאזין לייפסטייל חרדי-ישראלי. רשת חברתית ליצירת סגנון חיים חרדי-ישראל. חדשות היום. מבזקי חדשות, פוליטיקה, יהדות, דעות ופרשנויות, לימודים וקריירה, עבודות לחרדים, עסקים וכלכלה, נדל”ן, הייטק ואינטרנט, לייף סטייל חרדי, שירים חסידיים, צרכנות וקופונים, יחסים ומשפחה יזמויות ועוד. בעולמם של חרדים.

בדוק גם

הרב חיים קארו || כפרה, מספיק !

הרב חיים קארו, שוחט מוסמך, יוצא נגד מנהג שחיטת עופות ל”פדיון כפרות” וקורא לכולנו להרוויח… המשך לקרוא הרב חיים קארו || כפרה, מספיק !

כתיבת תגובה