מאסטר נינג’ה || סוד עוצמת ה – MIND (תודעה) של הנינג’ה

 Master Ninja

תנסו לדמיין ואפילו לרגע קטן איפה הייתם נמצאים היום אם רק יכולתם לשלוט בתודעה רק ב – 20% יותר, נשמע מאתגר ללא ספק! אתם יודעים שישנם כאלה אנשים ששולטים בתודעה שלהם באופן הרבה יותר גבוה הרוב האנשים באוכלוסיה ויכולת קבלת וניתוח האינפורמציה שלהם הם פנומנליים והחוויה האישית שלהם את החיים זו חוויה שהיא מאוד אינדיבידואלית ומתרחשת בתוכם באופן שמישהו מבחוץ לא יבחין בכך.

הבשורה הטובה – גם אתם יכולים לשפר את היכולויות שלכם כמו הנינג’ות  

מאז ומתמיד עורר התענינות ומאוד סקרן “הסוד” שעומד אחרי ‘השליטה בתודעתו של האדם’, מחקרים רבים מראים שהמשותף למנהיגים כרזמטיים, אנשי עסקים מצליחים, גנרלים ולוחמים דגולים “התודעה” שלהם שונה מאוד משאר האנשים שלא מצליחים כמותם, הדבר המפתיע במחקרים הללו שאנשים שפונו לאימון אישי, היפנוזה, NLP, מדיטציה ועוד אימוני תודעה של הנינג’ות …  הגדילו את ההצלחה בחייהם וחלקם אפילו מצליחים גדולים 

אני עכשיו בביתי באלעד היום יום ב’, לאחר ‘חג שבועות’ מרומם של הארה של “קבלת התורה” מרגיש שזכיתי לה עם כל עם ישראל.

אני זוכר לראשונה שבאתי לאימון של הנינג’וטסו וראיתי שהמבחן בדאן חמש שזה רמה גבוה זה לשבת עם עיניים עצומות והמורה עומד מאחוריך עם חרב שלופה ומוריד לך אותה על הראש במהירות בלי ששומעים צליל ואתה צריך להרגיש את הסכנה מתקרבת ולזוז. ובאמת ראיתי שהמורה נראה אחד שמרגיש במתרחש סביבו זה היה נראה לי מאד קשה לתפיסה וגובל בהזוי.

ממש לא היה מובן לי איך יכול להיות שבלי לשמוע ניתן להרגיש.

ולאחר שנתיים של אימונים בהרפיה גם אני יכולתי לעבור מבחן זה והייתי בסך הכול בחגורה ירוקה ובגיל 16, ונפתח לפני עולם חדש מדהים שלא הכרתי והבנתי שכל מה שחשבתי שהבנתי עד אז היה רדוד ורדום וגובל בלהפסיק להאמין שיש דברים נפלאים בבריאה מלבד חומר וצורה, וב”ה שהקב”ה פתח לי במקומי אז שהייתי צוהר להבין שיש מעבר למה שחושבים. ושפגשתי את ראש השיטה מאסטר הצומי מאסקי אף על פי שאינו יהודי הוא היה דמות מיוחדת במינה וכל מי שעבר אצלו את המבחן של דאן 5 הרגשת הסכנה היה אומר לו עכשיו הכרת את האלוקים שלך, שאם נתן לך יכולת זו הוסיף לך שמירה.

לפני שנתחיל חשוב מאד להבין עד כמה חשוב אימון מנטלי בלחימה, שבלעדיו לא ניתן להתחיל ולסיים כלל קרב או כל דבר בחיים שהוא ראש, תוך, סוף. של כל עניין שיהיה מוצלח בפרט קרב.

פרוש המילה תודעה זה כל תפיסת ההבנה שלך על הכל: החיים, כל הבריות, ההוויה שלך כל מה שקשור במילה הבנה של דברים, שבזה נכלל הכל.

בגלל שנינג’וטסו זו אומנות צבאית שבוצעה בשדה הקרב, אחד הדברים הברורים מכל שהיה ברור להם שאי אפשר להיות לוחם בלי תודעה של לוחם של גיבור. ואסביר זאת – אדם יונק תחושת ביטחון או הצלחה בזמן לחימה מכל מיניי דברים לדוגמא: חייל עם עוד חיילים במבצע מול חוליית מחבלים באזור מבנים כאשר הוא עם הנשק מסתתר מאחורי המבנה ועומד להסתובב וגם להשיב ירי ביחד עם חבריו הוא אינו יודע בבטחה האם איך שיסתובב יש מחבל שמכוון על המיקום והוא ירה בו. הרבה מחשבות חולפות בכדי לקבל את האומץ וההחלטה להיחשף ולהשיב ירי. אחד יכול לחשוב ברגעים אלו צה”ל צבא חזק ניצחנו תמיד אנחנו יותר חכמים מהם וזה ייתן לו אומץ להרגיש בטוח לקחת את ההימור. אחד אחר שמאמין יגיד לעצמו הקב”ה איתי ושומר על עמו ישראל אני שליח הוא יגן עלי, הבוטח בהשם חסד יסובבנו, וזה ייתן לו את האומץ. וכן יש הרבה דוגמאות לתודעה שגורמת ליכולת פעולה.

מה גם שבעבר הלחימה הייתה במרחק של חצי מטר אחד מהשני עם כלי נשק קרים כגון חרב חנית סכין ועוד .. והיה ממש מגע אחד עם השני, מבטים אחד בעיניים של השני והראייה של לוחם מאד בברור את המוות לנגד עיניו. הוא היה חייב שליטה פנימית בתודעה שלו שזה התפיסה שלו על דברים ובלימת מחשבות שליליות ואסביר – ברגע שהוא ניצב מול היריב שלו מספיק שבתפיסת חייו ביום יום הוא סובר על עצמו שהוא חזק במידה בינונית, וכן סובר על דמות מסוימת של אנשים שנראה לו שהם חזקים מאד. אם באותו רגע היריב שהופיע מולו מזכיר לו את דמות האנשים האלו ישר צפה לו תפיסתו שהוא ביחס אליו יותר חלש וכבר חייו בסכנה בקרב זה.

כלומר הוא חייב קודם כל להיות בחוסר תפיסה על עצמו ואם כבר יש לו תפיסה זה שהוא יכול לעשות ולהיות הכל. והם ידעו שכח התפיסה והמחשבה תלוי בו כמעט הכל. שזה כל סוד העניין כיצד לא מקבלים קיפאון או ההלם בזמן אמת.

מאוד מפתיע שהרעיונות הגדולים הללו מופיעים אצלנו בתורה. בשיחות הר”ן סימן ס”ב אומר רבי נחמן: דַּע שֶׁיֵּשׁ בִּבְנֵי אָדָם סְגֻלּוֹת גְּדוֹלוֹת כִּי יְכוֹלִין לִפְעל עַל-יְדֵי מַחֲשַׁבְתָּם מַה שֶּׁהֵם חוֹשְׁבִים וַאֲפִלּוּ הַיַּקְרוּת חַס וְשָׁלוֹם, הוּא בָּא מִמַּחְשְׁבוֹת בְּנֵי אָדָם כִּי כְּשֶׁהַמַּחֲשָׁבָה הִיא כֻּלָּה אֲחוּזָה וּדְבוּקָה בְּדָבָר אֶחָד שֶׁיִּהְיֶה כֵּן, דְּהַיְנוּ כָּל הַבְּחִינוֹת שֶׁיֵּשׁ בַּמַּחֲשָׁבָה דְּהַיְנוּ פְּנִימִיּוּת וְחִיצוֹנִיּוּת וּשְׁאָר הַבְּחִינוֹת כֻּלָּם עַד הַנְּקֻדָּה, וּכְשֶׁכֻּלָּם כְּאֶחָד אֲחוּזִים וּדְבוּקִים וְחוֹשְׁבִים שֶׁיִּהְיֶה כֵּן בְּלִי בִּלְבּוּל וּנְטִיָּה לְמַחֲשָׁבָה אַחֶרֶת, עַל-יְדֵי-זֶה הֵם פּוֹעֲלִים שֶׁבְּהֶכְרֵחַ יִהְיֶה כֵּן כְּמוֹ שֶׁהֵם חוֹשְׁבִים.

וכן על התפילה נאמר איזוהי עבודה שבלב זו תפילה. איזה כבר סוג של עבודה יש לכאורה נראה לנו. אני וכל האנשים קוראים את אותם מילים ואותו ניקוד ואיזה עבודה יש בלב שמשם המחשבות כמו שכתוב “יצר מחשבות ליבו” אלא יש הבדל של עולם ומלואו בין תפילה של כל אחד  ואחד וכן רבי נחמן מברסלב זי”ע חיבר ספר גדוש בשם ליקוטי מוהר”ן שרובו רק על עניין התפילה והעבודה שבלב הזאת ומסתבר שכיצד שהתודעה שלי בזמן התפילה שזה כל התפיסה שלי במלואה על הכול, זה ההבדל הגדול שבין תפילה לתפילה.

כלומר על ידי תרגול מסוים שעושים בזמן ההרפיה קונים שליטה עצמית על למקד את עצמי במאה אחוז

-וכאשר אני במאה אחוז במצב מסוים לא ניתן שיכנסו מחשבות אחרות כי כל התודעה שלי בדבר מסוים. וזה על קצה המזלג וברמז על לימוד מנטלי נפלא על התודעה שלנו שלוחמי הנינג’ה ידעו וכן חז”ל הקדושים רק שהנינג’ות היו ללא התכלית שלנו כיהודים רק רתמו את הכלי הזה ללחימה וחז”ל הקדושים ידעו את כח התודעה והתפיסה לעבודה שבלב שזה תפילה ושאר ענייני קדושה שתלויים בקדושת ושליטת המחשבה.

וכן בכל אדם טמונה יכולת זו שנאמר (תהילים פרק פ”ב פסוק ו): “ואני אמרתי אלקים  אתם ובני עליון כולכם” שבאמת כל הכוחות טמונים באדם. וכן אני רואה זאת כבר הרבה שנים שהן אנשים שבאו לאימונים של הנינג’וטסו והן אנשים שבאו לסדנת הרפיית רבדים ועקב ההרפיה השתנו להם החיים מאד. מאדם נשלט מעצמו וחיצוני מאד עם תחושת הצלחה ירודה לאדם בשליטה עצמית אמונה ורצון להצלחה ורובד פנימי עמוק יותר בראיית החיים התכלית והמצוות.

***

הם יושבים בכורסה בבית, בלי בוס על הראש, מוכרים בכל העולם ומייצרים הכנסה של אלפי דולרים בחודש “המליונרים החרדים” אל תאמינו לנו, הירשמו ובידקו איך הם הצליחו: לחצו על הרשמה

***

אם גם אתם מעונינים להכיר את המאסטר נינג’ה ולהשתתף בסדנת “הרפיית רבדים” ולהתחיל את המסע לשינוי ולהצלחה מייטבית בחיים שלכם או להזמין לחברה “יום עיון” – בהרפיית רבדים.

להבטחת מקומכם בסדנה לפרטים והרשמה

התקשרו: 052-8462017

 

נשמח אם תגיבו עם הפייסבוק שלכם

תגובות

אודות ישי אמנו

ישי אמנו

מאמן בכיר דאן 5 נינג’וטסו ישראל – Master Instructor.
הוסמך על ידי – Tel-Aviv University – Sports.

בדוק גם

מאסטר נינג’ה || גילוי הרובד הפנימי, השקט שלפני הסערה

העולם הפנימי מה הוא ? אנסה להסביר – כל אדם כשהוא נמצא באיזושהי סיטואציה (מצב)… המשך לקרוא מאסטר נינג’ה || גילוי הרובד הפנימי, השקט שלפני הסערה

כתיבת תגובה