לימוד אנגלית חינם

גשר ברוקלין
גשר ברוקלין מחבר את הקהילות החרדיות הגדולות בעולם למרכז הסחר העולמי

 

רבים מאיתנו לא טרחו להגיע לשיעורי אנגלית והם מצטערים על כך היום. אחרים אולי לומדים בימים אלו את השפה ומתקשים איתה. ויש כמובן גם כאלו שסתם משעמם להם ואם נותנים שיעורים בחינם באינטרנט, אז מה איכפת לנו להכנס…?

Learn English

אם אתם מנסים לקרוא את השם של האתר הזה ולא מצליחים, סימן שאתם צריכים להכנס אליו בדחיפות. האתר מלמד מלים באנגלית בצורה יפהפיה עם ממשק פלאש נוח. ניתן לבחור נושא כלשהו ולראות את המלים הקשורות אליו. המלים מוצגות בעברית, באנגלית ובכתב עברי צורת ההגייה האנגלית, וברגע שלוחצים שם יופיע קול שיגיד את המלה כדי שנדע איך לבטא אותה כראוי.

קישור לאתר ללימוד אנגלית חינם:

http://www.learn-english.co.il

Just say it

אתר ללימוד אנגלית. מיועד לכאלו שכבר יודעים את הבסיס כי הוא מביא המון קישורים לדפים הכתובים באנגלית ואפשר רק לקרוא את המלים בלי אופציה לשמוע איך הוגים אותן. מבחינה ויזואלית יש המון מקום לשיפור באתר, אבל אם אתם רוצים ללמוד זמנים ודקדוק – האתר הזה יכול מאוד להועיל לכם.

קישור לאתר ללימוד אנגלית חינם:
https://sites.google.com/site/justsayenglish/

Talkenglish.com

אתר שמספק המון חומר לימוד חינם, בעיקר דברים פרקטיים – קריאה והאזנה של משפטים באנגלית. ניתן להוריד את כל השיעורים באתר בתשלום, אך כאשר אנו עושים זאת באתר עצמו השירות ניתן בחינם.

http://il.talkenglish.com/

Strivne

אתר מעוצב יפה שנותן שיעורי אנגלית למתחילים ולילדים (מצגות ומשחקים). האתר מצריך הרשמה קצת מציקה, אך לאחר מכן ניתן להכנס לשיעורים והאתר זוכר אותנו לפעם הבאה.

http://www.strivney-english.co.il/b/index.asp

Grammar land

אתר ללימוד הדקדוק באנגלית. הטיות של מלים על פי זמנים והשלמת משפטים כך שיהיו הגיוניים. מומלץ מאוד למי שכבר יודע את הבסיס ורוצה ללמוד דקדוק וצורות משפטים.

http://www.grammar-land.com/hebrew/index_hebrew.html
עוד בחינם…

לימוד שפות זרות באינטרנט בחינם

נשמח אם תגיבו עם הפייסבוק שלכם

תגובות

אודות מגאזין לייפסטייל חרדי-ישראלי

מסובין מגאזין לייפסטייל חרדי-ישראלי

מסובין – מגאזין לייפסטייל חרדי-ישראלי. רשת חברתית ליצירת סגנון חיים חרדי-ישראל. חדשות היום. מבזקי חדשות, פוליטיקה, יהדות, דעות ופרשנויות, לימודים וקריירה, עבודות לחרדים, עסקים וכלכלה, נדל”ן, הייטק ואינטרנט, לייף סטייל חרדי, שירים חסידיים, צרכנות וקופונים, יחסים ומשפחה יזמויות ועוד. בעולמם של חרדים.

בדוק גם

תלמד להרוויח | היום פגשתי חרדי שמרוויח 3500 $ ב ebay

השעה עכשיו קצת אחרי 1 בלילה אני מרגיש “אאוריקה” אני מרגיש את האנדנלין זורם לי בכל הגוף, ממש… המשך לקרוא תלמד להרוויח | היום פגשתי חרדי שמרוויח 3500 $ ב ebay

כתיבת תגובה