לא נותנים פרס לטרור, לא להרס בית הכנסת ‘איילת השחר’ בגבעת זאב

IMG-20151015-WA0050

ע”פ פסיקת בג”ץ בית הכנסת המפואר ‘איילת השחר’ אמור להיהרס (ח”ו) עד ליום שני הקרוב. כנגד כך נצא כולנו גברים נשים וילדים למחות ולזעוק נגד ההרס, היום יום חמישי ב’ חשוון (15/10 ) בשעה 19:00, ברחבת בית הכנסת רח’ רמה 1 גבעת זאב. העצרת בהשתתפות רבנים, שרים, חכי”ם, ראש המועצה, חברי המועצה ואישי ציבור. “וַיִּזְעַק זְעָקָה גְדֹלָה וּמָרָה”.

הגיע הזמן להקים קול זעקה ולמחות על העוולה הזאת שקורעת את הלב של כולנו. 

לא יעלה על הדעת שבזמן שטרור אלים וברברי שוטף את רחובותינו, נעניק להם פרס ונהרוס בעצמנו בית כנסת גדול ומפואר בישראל.

נגמרו המחוות, אפס סובלנות לטרור. יהודים לא יתאבלו על הריסת בית כנסת בזמן שמחבלים ערבים יחגגו על חשבוננו. הגיע הזמן להפוך את המגמה,  הגיע הזמן שאזרחי ישראל יהיו בצד השמח והמנצח.

אני ח”כ דודי אמסלם מבקש מבקש מכל אחד ואחת מכם להתאמץ ולהגיע הערב בשעה 19:00 ל “עצרת מחאה”  ונמחה על הכוונה להרוס את  בית הכנסת ‘איילת השחר’ בגבעת זאב

באו בכדי לזעוק את הזעקה”.

 

ועֵֽת־צָרָ֥ה הִיא֙ לְיַֽעֲקֹ֔ב וּמִמֶּ֖נָּה יִוָּשֵֽׁעַ.

אל תעמדו מנגד כולנו באים .

לפרטים 02-5360101 .
להגעה : https://waze.to/li/hsv9j0r0rx

יוסי אברהמי ראש המועצה

נשמח אם תגיבו עם הפייסבוק שלכם

תגובות

אודות מסובין חדשות חרדים

מסובין חדשות חרדים

מסובין – חדשות חרדים. רשת חברתית חרדית ליצירת תוכן וסגנון חיים של חרדים בישראל. חדשות היום. מבזקי חדשות, על פוליטיקה, יהדות, דעות ופרשנויות, לימודים וקריירה, עבודות לחרדים, עסקים וכלכלה, נדל”ן, הייטק ואינטרנט, לייף סטייל חרדי, שירים חסידיים, צרכנות וקופונים, יחסים ומשפחה יזמויות ועוד. בעולמם של חרדים.

בדוק גם

ברוך דיין האמת || הרבנית יעל כהן אשת נשיא מועצת חכמי התורה של ש”ס הלכה הבוקר לעולמה

אבל כבד עם היוודע על פטירתה של הרבנית הגדולה, אשת חבר כחבר, הרבנית הדגולה מרת… המשך לקרוא ברוך דיין האמת || הרבנית יעל כהן אשת נשיא מועצת חכמי התורה של ש”ס הלכה הבוקר לעולמה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *