כבר לא מאמינה בשידוכים (בשדכנים) || להפסיק את הלבד…

שבת בנוף
להחליף את הרווקות ולשדרג את העצמאות במגזר הדתי והחרדי מודרני מהווה אתגר עצום. מידי יום מצטרפים מועמדים נוספים לאתרי היכרויות ולפעילויות חברתיות המיועדות לשרת פנויים ופנויות מסורתיים ודתיים,חלקם ברווקות מאוחרת וחלקם בפרק ב׳ עם ילדים.

הם מגיעים לסופשבוע של שבת בנוף במטרה ברורה של להפסיק את הלבד…

מופתעים תמיד להכיר אנשים חדשים במצב דומה לשלהם… הדרך הקלה ביותר לפגוש את בת זוגך וליצור זוגיות מאושרת כשהפחד שלו והפחד שלה נפגשים – מכאן לאן הם ממשיכים ?

היא הפנויה הניצחית שחולמת להינשא.
הוא הפנוי המבוקש ביותר בקרב כל השדכנים.

היא משתוקקת למצוא את האחד והיחיד שיכבוש את ליבה.
הוא משתוקק להפסיק ולגלוש באתרי ההיכרויות ולצאת שוב ושוב

היא כבר מוכרת בכל אתר ובכל מפגש של פנויים ופנויות.

שניהם משקיעים בבגדים ובטיולי פנויים – מיידעים את הסביבה בדרישותיהם. עבורו וגם עבורה כל הקשרים והדייטינג מסתיימים ללא תוצאה רצויה כלשהי. שניהם מרגישים מקופחים ובודדים ובטוחים שכל הטובים והטובות כבר נלקחו.
הלכה למעשה שניהם מטרפדים כל קשר או הזדמנות שיש בו פוטנציאל להגשים ולקבל מימד אמיתי של יחסים משמעותיים בדרך לבניית בית נאמן .

כאן נכנסת לתמונה פנינה רייפמן, מומחית בינלאומית ליצירת אהבה והתאמה זוגית.

פנינה מספרת הגעתי לישראל לפני כ-6 שנים לביקור חגים ולהפתעתי פגשתי פה בכל פינה את “מכת הרווקות והגירושים בישראל”, החלטתי להרים את השרוול ולעשות שינוי,כך קרה שבשנה הראשונה ראיינתי מעבר ל-1000 פנויים ופנויות בקבוצות גיליים שונות, חלקם כבר בפרק ב׳ והמכנה המשותף לכולם היה :הצלחה בכל תחומי החיים, בקרירה, בחיי החברה, בתחום העיסקי, בלימודים וכד׳-אך ללא זוגיות.

כולם עברו את המסע הממושך אל “הזוגיות המובטחת” מול שדכנים, אתרי היכרויות, חברים ומשפחה.

החלטתי לערוך מחקר מעמיק במספר אוניברסיטאות בבוסטון ובאמצעות הממצאים יצרתי שיטה “מדעית” לחלוטין ״זום-דייט״ מהווה פוקוס על כל תהליך הדייטינג והמאפשרת לכל אדם פנוי למצוא אהבה וזוגיות תואמים בזמן קצר.

התהליך כולל 8 שעות הדרכה אישיות, בדיקת התאמה עם בן או בת זוג פוטנציאלי, וליווי טלפוני מלא עד החתונה, עד
להגעה ליעד. על המאומן לאמץ 6 חוקים ,קלים יותר מחוקי נהיגה, לשנות הרגל קטן ולהתחייב ליצור קשר לקבלת ליווי טלפוני אישי לאורך כל התהליך.

באמצעות תוכנית זו בשיטת ״הזום-דייט״ כולם מתחתנים בזמן קצר.

במקביל יצרתי את תוכנית הטרום נישואין המסייע לזוגות בתהליך מתקדם ליצור מסגרת ותמונה מעין חזון לתוך מסגרת הנישואין שלהם, שם אנו מזהים את אורך החיים והמסגרת אליה הם מחויבים כולל עניני מממון וכד׳.

כמובן בפעילויות הפוריות של ״שבת בנוף״ אני יוצרת פעילויות בנאישיות של האורחים והאורחות ומאפשרת לכל משתתף לאמץ את החוקים ההכרחיים להצלחה בתהליך הדייטינג. כגון: שיחת הטלפון הראשונה המאפשרת את המשך התהליך. במהלך הפעילויות ומשחקי החברה המשעשעים כולם לומדים איך לקבל את האחר ללא שיפוטיות ייתר, לומדים את הטעיות הכי נפוצות על מנת לא לחזור עליהם ולנצח את המערכה.

מכל סופשבוע שכזה הצלחנו ב״ה ליצור זוגות נוספים בדרך להקמת בית נאמן בישראל. שבת בנוף כבר “חיתן” הרבה אנשים, אז מי יודע, אולי מפה תבוא הברכה.

סוד ההצלחה שנו הוא חזי גרין ובחירה של צוות מנצח. השילוב של אנשי מקצוע בתחומי הדייטינג בשילוב עם “אב רוחני” הרבה אמונה ותקווה וצוות “שבת בנוף” שדואגים לאירוח מלכותי, לארוחות כשרות ומגוונות, להתאמה בין שותפים באירוח, לסיורים במקומות השראתיים, ולכל הפרטים החשובים לכל אורח ואורחת. אז אם אתם מרגישים שהייתם רוצים לעשות משהו מיוחד בשביל עצמכם אתם מוזמנים לשבת לצעירים וצעירות והכנה ליט’ כסלו – ראש השנה לחסידות פרשת וישלח 27/11

שבת וישלח 2
**
רק חצי שעה מהמרכז בכפר הנופש ”בן יקיר” כפר הרואה ליד חדרה עם נוף כפרי אויר טוב והרבה דשא. יהיה איתנו הרב המקובל עידו וובר שליט”א מרדיו קול ברמה שירעיף עלינו מברכותיו http://www.veber.co.il/ תהיה פעילות חברתית עם מומחית הזוגיות – פנינה רייפמן https://www.youtube.com/watch?v=bEz5Eh6SVLI נסייר בישוב, ועוד הפתעות.
***
סעודות גורמה עם השף שלנו ישראל דדון בכשרות חלק מהדרין, מתאים לנשים וגברים בגילאים עד 22-42
בונוס הנחה לנרשמים ביחד 3 אנשים ומעלה, לא צריך להגיד לכם את זה אבל מספר המקומות מוגבל.
***
לפרטים והרשמה
***
אביטל 0526196468
ישראל 052-870-0004
חזי 052-5018417
***

ברוכים הבאים ומזל טוב צוות שבת בנוף.

נשמח אם תגיבו עם הפייסבוק שלכם

תגובות

אודות מסובין

מסובין מגזין האביב החרדי
מסובין - מגזין האביב החרדי. הבית של החרדים החדשים, רשת חברתית וקהילה ליצירת סגנון חיים חרדי-ישראלי. חדשות, דעות, תרבות, לימודים אקדמאים וקריירה, עבודות לחרדים, פיתוח כלכלי, נדל"ן, הייטק ואינטרנט, מוזיקה ותרבות, אופנה יופי ובריאות, תיירות, צרכנות וקופונים, יחסים משפחה ועוד ...

מעניין מאוד

חזי גרין || האנטומיה של יחסי אהבה-שנאה

השבת נקרא את פרשת ‘זכור’ מבחינתי זוהי ה’אנטומיה של שנאה’ בצורה שמבהירה מה בדיוק קורה… המשך לקרוא חזי גרין || האנטומיה של יחסי אהבה-שנאה

כתיבת תגובה