יש מפכ”ל למשטרת ישראל || גל, נקראתי היום לדגל, אני מתייצב למשימה “הנני, שלחני”!״

המפ

“הבוקר הודיעני השר לביטחון הפנים מר גלעד ארדן כי אני המועמד לתפקיד המפקח הכללי של משטרת ישראל. אני מאוד נרגש”! כתב גל לפני מספר דקות בדף הפייסבוק שלו

“משטרת ישראל, לוחמות ולוחמים, שוטרות ושוטרים, הם במשך שנים ארוכות אחיותיי ואחיי לנשק ושותפיי למשימות רבות. יש לי אליהם הערכה עמוקה ואהבה רבה.

אני שמח על האמון שקיבלתי וממתין להשלמת תהליך המינוי כהלכתו.

אני משרת מגיל 14, התחייבתי לפעול תמיד להגנתה של מדינת ישראל ומשנקראתי היום לדגל, אני מתייצב למשימה, ככתוב בישעיהו: ״ הנני, שלחני!״

תא”ל (מיל’) גל הירש, גל הירש, משמש בתפקיד יו״ר המכון למנהיגות העתיד בישראל,ובחייו הפרטים הינו איש עסקים יו״ר חברת דפנסיב – שילד אחזקות.

מינויו של תא”ל במיל’ גל הירש לתפקיד מפכ”ל המשטרה הבא יובא ע”י השר לביטחון הפנים לאישור הממשלה, זאת בכפוף להמלצת הוועדה המייעצת למינוי בכירים בשירות המדינה בראשות השופט יעקב טירקל.

הירש (51), נשוי ואב לשלוש בנות, גדל בערד. הוא בעל תואר ראשון במזרחנות ותואר שני במנהל עסקים. עם גיוסו לצה”ל שירת בסיירת הצנחנים. הירש כיהן בין השאר כמפקד גדוד 202 של הצנחנים, מפקד יחידת העילית שלדג, מפקד חטיבת בנימין, מפקד בה”ד 1, מפקד עוצבת הגליל וסגן מפקד מפקדת העומק במיל’. דובה”מ

ביוגרפיה בהרחבה
גל הירש (נולד 1964) למד בפנימייה הצבאית והתגייס ב-1982 לחטיבת הצנחנים בה שירת כלוחם בסיירת הצנחנים. שימש כמפקד פלחה”ן בחטיבה. בתפקידו זה השתתף במבצע הידוע במיידון כנגד חזבאללה במאי 1988.

ב-1990 שימש כסגן מפקד יחידת שלדג, בהמשך פיקד על גדוד 202 בחטיבה, וב-1993 מונה למפקד שלדג. במהלך פיקודו על היחידה זכתה שלדג בשני פרסי רמטכ”ל, וכן צל”ש יחידתי על תעוזה במבצעים עלומים.

בשנת 1997 מונה לתפקיד קצין אג”ם של אוגדת איו”ש. במהלך שירותו נפצע אנושות מזריקת סלע על רכבו, ועבר תהליך שיקום ארוך תוך שהוא מתעקש לחזור לשרות קרבי.

ב-1999 מונה למפקד חטיבת בנימין אשר תחת פיקודו זכתה בפרסי רמטכ”ל. משנת 2000 מונה לתפקיד קצין אג”ם של פיקוד המרכז. בתפקיד זה תכנן את “מבצע חומת מגן” ואף הגה את שם המבצע.

בשנת 2002 הפך למפקד בית הספר לקצינים (בה”ד 1).

כמצטיין קורס הקומ”ם (קורס מערכתי מתקדם) תמך בהכנסת דוקטרינות ותפיסות מבצעיות חדשות לצה”ל.

ב-2005 מונה למפקד עוצבת הגליל וקודם לדרגת תת אלוף. לאוגדה היה תפקיד מרכזי בלחימה במלחמת לבנון השנייה (2006) ובתקופה שקדמה לה. זמן קצר לאחר המלחמה בעקבות דו”ח שפרסמה ועדה בראשות דורון אלמוג, ראש צוות התחקור בפרשת חטיפת החיילים, החליט הירש להתפטר מתפקידו.

לאחר סיום שירותו בצה”ל בסוף שנת 2006 הקים את חברת “דפנסיבשילד בע”מ”, המתמחה בייזום פרויקטים, באינטגרציה בין ידע וטכנולוגיה ומספקת שירותי ייעוץ ותכנון אסטרטגי וביטחוני לממשלות ולחברות גדולות.

באפריל 2007 הצטרף להנהלה ולסגל האקדמי של המכון למנהיגות העתיד.

ב-2009 פרסם את ספרו “סיפור מלחמה סיפור אהבה”, המקפל בתוכו את מסכת חייו של לוחם, תרומתו למדינה ואת אירועי מלחמת לבנון השניה, מנקודת מבטו. מתוך אתר המכון למנהיגות העתיד.

נשמח אם תגיבו עם הפייסבוק שלכם

תגובות

אודות מגאזין לייפסטייל חרדי-ישראלי

מסובין מגאזין לייפסטייל חרדי-ישראלי

מסובין – מגאזין לייפסטייל חרדי-ישראלי. רשת חברתית ליצירת סגנון חיים חרדי-ישראל. חדשות היום. מבזקי חדשות, פוליטיקה, יהדות, דעות ופרשנויות, לימודים וקריירה, עבודות לחרדים, עסקים וכלכלה, נדל”ן, הייטק ואינטרנט, לייף סטייל חרדי, שירים חסידיים, צרכנות וקופונים, יחסים ומשפחה יזמויות ועוד. בעולמם של חרדים.

בדוק גם

ראיון נשכני עם היו”ר משה פייגלין || יש לי ‘זהות’ 2018

פתחנו את שנת 2018 בידיעה והבנה כי יותר קרוב לוודאי שזוהי הולכת להיות שנת בחירות… המשך לקרוא ראיון נשכני עם היו”ר משה פייגלין || יש לי ‘זהות’ 2018

כתיבת תגובה