יחסים || מהו זיווג אמיתי?

הרב וואזנר זצ"ל ואישתו
הרב וואזנר זצ”ל ואישתו זוג למופת ומקור להשראה להבנה מהו זיווג אמיתי. . צילום – רץ ברשת

כשהאשה בונה קיר קטן קדוש סביב בעלה.
קיר סמוי, אף אחד לא רואה אותו.
זה קיר כל כך קדוש ובעלה מרגיש כל כך בבית מאחורי הקיר הזה.

את יודעת כלה יקרה, מה זה בית אמיתי וקדוש?
אם בעלך יהיה באנגליה,
ומלכת אנגליה תזמין אותו ותאמר:
“אתה רוצה לבוא לארמון שלי”?
הוא יאמר: “אני מעדיף להיות בביתי”.
המלכה תשאל אותו:
“אתה לא חושב שהארמון שלי יותר יפה?”
והוא יענה:
“הוד רוממותה המלכה, מה את יודעת?
אשתי בנתה בית מקדש בשבילי, וזה בשבילי הבית הנפלא ביותר בעולם”. ~הרב קרליבך~

שמעתי פעם מאחד הדרשנים שהירבה בשבחו של הרב וואזנר זצ”ל שלאחר חודש מפטירת אשתו הראשונה, ביקש מאחד מבניו, נדמה לי שהיה זה בנו הגדול שיתעניינו בשבילו בשידוך מתאים, הרב היה כבר ישיש בן 72 והיה גם בבקשה מעט טעם לפגם, למרות שאין מניעה הלכתית, לשאלת הבן האם הרב לא זקן מדי? ענה הרב זצ”ל וכי אדם יודע עיתותיו וזמנו להפטר? ולא טוב היות האדם לבדו לאחר זמן קצר הציעו שידוך את אחות האדמו”ר מתולדות אהרן מהרא”י קאהן זצ”ל שהיתה נשואה בזיווג שני לרה”ג רבי יעקב שמריה דייטש זצ”ל, רב חוג חת”ס פ”ת, והרב הסכים לשידוך על אתר ובנימוק להסכמה הסביר שהוא הכיר הייטב את הבעל זצ”ל וידע כמה נישואיו לאישה זו הועילו לו, ואין ספק שאישה טובה כזו תוכל לעזור לו להיות תלמיד חכם כמו שהוא שואף להיות, ובאמת זמן קצר לאחר מכן הם נשאו וחיו שנים רבות ביחד בבריאות ובאושר. (הסיפור דורש מקור)

אהבת את הפוסט? אתה מוזמן לשתף את החברים שלך, שגם הם יוכלו לקבל השראה והדרכה לזיווג אמיתי עם כל המורכבות של זיווג שלישי לאישה וזיווג שני לאיש, אמונה בריבונו של עולם שאמר “שלא טוב היות האדם לבדו” ודוגמא חיה ומוצלחת כן, זה אפשרי!

אתה מוזמן להגיב או לשאול כל שאלה, ואשמח לעזור!

 

נשמח אם תגיבו עם הפייסבוק שלכם

תגובות

אודות מגאזין לייפסטייל חרדי-ישראלי

מסובין מגאזין לייפסטייל חרדי-ישראלי

מסובין – מגאזין לייפסטייל חרדי-ישראלי. רשת חברתית ליצירת סגנון חיים חרדי-ישראל. חדשות היום. מבזקי חדשות, פוליטיקה, יהדות, דעות ופרשנויות, לימודים וקריירה, עבודות לחרדים, עסקים וכלכלה, נדל”ן, הייטק ואינטרנט, לייף סטייל חרדי, שירים חסידיים, צרכנות וקופונים, יחסים ומשפחה יזמויות ועוד. בעולמם של חרדים.

בדוק גם

דמעה אחת פחות || עזרה ראשונה לזוגיות מוצלחת

הזכות להיות בן זוג אוהב ונאהב הינה מיומנות נרכשת. אולם אנחנו חייבים לדעת שאין בזוגיות… המשך לקרוא דמעה אחת פחות || עזרה ראשונה לזוגיות מוצלחת

כתיבת תגובה