יזמי הייטק חרדים || היום הראשון במסע הכרות של סצנת ההייטק של ירושלים.

ניר ברקת קמא טק
ניר ברקת יזם ומשקיע גדול בתחום ההייטק בהרצאה מרתקת על יזמות לפני היזמים החרדים

היום התקיים היום הראשון של מסע אוטובוס היזמים החרדים של קמא-טק זכינו להכיר את סצנת ההייטק של ירושלים ולפגוש את הגורמים המובילים שמחוללים את תנופת ההייטק המדהימה בעיר,

ראש העיר ניר ברקת, פרופ’ אמנון שעשוע מייסד שותף ויו”ר מובילאיי, הסטארטאפ המצליח ביותר בתולדות מדינת ישראל, ח”כ אראל מרגלית מייסד קרן הון סיכון JVP רפי קסטן מנכ”ל NDS לשעבר וכיום שותף ב JVP, זיקה אב-צוק מנהלת בכירה לפיתוח עסקי בחברת סיסקו, גיא הורביץ מנכ”ל דויטשה טלקום ישראל, צביקה שרייבר סמנכ”ל קרן קמח, הסטארטאפ החרדי המדליק גלייד, ופיני לזוביק שותף בקרן ההשקעות החדשנית והמדליקה Ourcrowd,

שמענו הרצאות מרתקות, ראינו מקומות מעניינים ולמדנו המון.

תודה גדולה ומיוחדת לאודי בן דרור ולרשות לפיתוח ירושלים, לקרן קמח לחברת סיסקו ולכל השותפים המדהימים שלנו שגרמו ליום הזה לקרות, וכמובן למנחה והמדריך של כל התוכנית ד”ר נמרוד קוזלובסקי שותף בקרן הון סיכון JVP.

מחר בעזרת ה’ מצפה לנו יום עמוס נוסף, נרד מהרי ירושלים אל השפלה להכיר את סצנת ההייטק של תל אביב והרצליה

נשמח אם תגיבו עם הפייסבוק שלכם

תגובות

אודות מסובין חדשות חרדים

מסובין חדשות חרדים

מסובין – חדשות חרדים. רשת חברתית חרדית ליצירת תוכן וסגנון חיים של חרדים בישראל. חדשות היום. מבזקי חדשות, על פוליטיקה, יהדות, דעות ופרשנויות, לימודים וקריירה, עבודות לחרדים, עסקים וכלכלה, נדל”ן, הייטק ואינטרנט, לייף סטייל חרדי, שירים חסידיים, צרכנות וקופונים, יחסים ומשפחה יזמויות ועוד. בעולמם של חרדים.

בדוק גם

יזהר שי || תרבות של שלוש מילים: “No Better Time”

בשנים האחרונות ראיינתי מאות אנשים בנושאים שונים. אבל היום, בכנס Israel Dealmakers בעמק הסיליקון זכיתי… המשך לקרוא יזהר שי || תרבות של שלוש מילים: “No Better Time”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *