יזהר שי || תרבות של שלוש מילים: “No Better Time”

No Better Time

בשנים האחרונות ראיינתי מאות אנשים בנושאים שונים. אבל היום, בכנס Israel Dealmakers בעמק הסיליקון זכיתי לאחד הראיונות היותר מעוררי השראה ומרגשים. ג’ורג’ קונראדס, היו”ר של ענקית האינטרנט Akamai מאז יום היווסדה, היה בקליפורניה כשדניאל לוין, בוגר סיירת מטכ”ל וסטודנט מצטיין ב MIT, שהקים את Akamai ביחד עם הפרופסור שלו טום לייטון, עלה למטוס שהמריא מבוסטון ב 11 בספטמבר 2001 בדרכו לפגוש את המנכ”ל שלו – קונראדס – בחוף המערבי.

על פי תחקיר האירועים בזמן חטיפת המטוס, נראה שדניאל לוין נרצח בזמן שניסה להילחם בידיים ריקות בחמשת המחבלים שהשתלטו על המטוס. הדיילת במטוס שהצליחה לדווח על החטיפה בשיחת טלפון מספר דקות לפני ההתרסקות אל המגדל הצפוני של בנייני התאומים סיפרה על גבורתו של הנוסע בכיסא 9B, שם ישב דניאל לוין.

בשיחה שלנו היום סיפר קונראדס על התרבות שהנחיל דניאל לוין בחברה שהקים, תרבות שמסתכמת בשמו של הספר שנכתב על לוין ועל חברת Akamai,

תרבות של שלוש מילים: “No Better Time”

גם אחרי מותו של דניאל לוין החברה שהקים המשיכה לצמוח, להתגבר על מכשולים ולייצר ערך רב עבור כל עולם האינטרנט המודרני. לדברי ג’ורג’ קונראדס, האופי של דניאל לוין ממשיך לדחוף את 6000 עובדי החברה ופעילויותיה הבינלאומיות. הם ממשיכים להתנהג כסטארט-אפ שחייב להמציא את עצמו בכל יום מחדש.

אין זמן טוב יותר, לעולם לא יהיה זמן טוב יותר להגדיר שאיפות אישיות, לבצע משימות, להתמודד עם אתגרים, ללכת אחרי החלומות. אין זמן טוב יותר, אף פעם לא יהיה.

נשמח אם תגיבו עם הפייסבוק שלכם

תגובות

אודות מסובין חדשות חרדים

מסובין חדשות חרדים

מסובין – חדשות חרדים. רשת חברתית חרדית ליצירת תוכן וסגנון חיים של חרדים בישראל. חדשות היום. מבזקי חדשות, על פוליטיקה, יהדות, דעות ופרשנויות, לימודים וקריירה, עבודות לחרדים, עסקים וכלכלה, נדל”ן, הייטק ואינטרנט, לייף סטייל חרדי, שירים חסידיים, צרכנות וקופונים, יחסים ומשפחה יזמויות ועוד. בעולמם של חרדים.

בדוק גם

אודי הרשלר || יום כיפור – יום הבירור הגדול

“שני שעירי יום הכפורים – מצותן שיהיו שניהן שוין: במראה, ובקומה, ובדמים, ובלקיחתן כאחד” (משנה… המשך לקרוא אודי הרשלר || יום כיפור – יום הבירור הגדול

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *