יום ב’ הקרוב | מחזירים את בני ברק לתושבים, השינוי כבר כאן.

תושבי בני ברק לוקחים את העיר בידיים

למי שנמאס לשבת ולקטר על השירות העירוני הגרוע, על הפוליטיקאים, על ההזנחה בתשתיות ובחינוך ויש לו כישרון או רצון וידע מוזמן/נת לתעל את היכולות שלו/ה לעשייה חברתית למען משפחתו/ה ותושבי העיר.

הקבוצה נפתחה במימון המכללה החברתית כלכלית. היא כוללת 12 מפגשים עם אנשים מצמרת ההחלטות בצמתים מרכזיים המשפיעים על חיי כולנו. אתם מוזמנים להצטרף לקורס.

הקבוצה ה‪מתגבשת כולה על טהרת תושבי העיר בני ברק, שהמשותף להם הרצון לפעול למען הסביבה והתושבים כדי שהחיים של כולנו יהיו בעיר טובים יותר, בתשתיות, בחינוך, בקשר בין האזרח לתושב, בסל תרבות ועוד. בהתחלה ישנם מפגשים ללימוד סוגיות מוניציפליות ואח”כ תתקיים סדנת פעילים.

נשמח אם תגיבו עם הפייסבוק שלכם

תגובות

אודות מגאזין לייפסטייל חרדי-ישראלי

מסובין מגאזין לייפסטייל חרדי-ישראלי

מסובין – מגאזין לייפסטייל חרדי-ישראלי. רשת חברתית ליצירת סגנון חיים חרדי-ישראל. חדשות היום. מבזקי חדשות, פוליטיקה, יהדות, דעות ופרשנויות, לימודים וקריירה, עבודות לחרדים, עסקים וכלכלה, נדל”ן, הייטק ואינטרנט, לייף סטייל חרדי, שירים חסידיים, צרכנות וקופונים, יחסים ומשפחה יזמויות ועוד. בעולמם של חרדים.

בדוק גם

בני ברק מחפשת מוצא למצוקת התחבורה, עיר ובליבה פקק

הוצאת כל התחבורה הבינעירונית מרחובות העיר לתחנה מרכזית אחת בצפון בני-ברק ותחנה אחרת בדרך ליציאה… המשך לקרוא בני ברק מחפשת מוצא למצוקת התחבורה, עיר ובליבה פקק

כתיבת תגובה