יהודה משי זהב מזק”א || משלחת מתנדבים תצא לאומן לחיפוש אחרי הנעדר מאז ראש השנה.

פדיון נפש אמיר אוחנה

זק”א היחידות המיוחדות: באומן נעדר זה היום השני אמיר אוחנה בן 28 מבת ים, משלחת חיפוש של זק”א תצא בשעה 14:00 מישראל לאומן במטרה לפקד ולייעל את החיפושים הנעשים במקום ע”י מתנדבים וישראלים ששוהים באומן, למשלחת יצטרף ככל הנראה נוהג כלב חיפוש והצלה עם כלב מקצועי של יחידת הכלבנים של זק”א (בכפוף להשגת אישורים רלוונטיים להטסת בעלי חיים) וכן רחפן לסיוע בחיפוש אווירי באזור היערות.

מנכ”ל זק”א יהודה משי זהב ביקש מהציבור בישראל “אנו זקוקים לתפילתכם שנצליח במשימה, בקשתי מעם ישראל תתפללו למציאתו ולרפואתו השלימה של אמיר אוחנה בן אורלי.

אשתו של אמיר ביקשה להעביר את המסר הזה: בחיים לא חשבתי שאני אבקש עזרה, בחיים לא חשבתי שיקרה לנו משהו רע, אני מתחננת תעשו משהו!

כולם כבר חזרו, אמיר עדיין לא חזר!

אני מיטל, אשתו של אמיר אוחנה שנעדר כמעט 48 שעות, היום הייתי צריכה לקבל את פניו בשדה התעופה..

אבל אין לי מה לקבל,

אמיר חולה במחלת הנפילה, ואף חברת ביטוח לא הסכימה לבטח אותו.. אין אף אחד שמחפש אחרי אמיר שלי, רק המשטרה המקומית ואנשי זק”א, אף אחד מהמדינה שלי, המדינה שבה נולדתי לא יוצר איתי קשר, לא שולח משלחת חיפוש, לא עוזר לי למצוא אותו.. אני חייבת שיעזרו לי, שישלחו מסוקים, משלחת, שיעשו משהו, כי נכון לעכשיו לא קורה שם כלום, אף אחד מהמדינה אפילו לא יצר איתי קשר ובעלי שם אולי פצוע קשה והידיים שלי כבולות!!!
בשבילכם הוא עוד שם, בשבילי הוא האור, הוא אבא של אביגיל, אודל ותהל..

כל היום הן שואלות איפה אבא? רוצות לדבר איתו בטלפון.. מה אני אמורה להגיד להן? הגדולה שלי בת 5 5 הקטנה רק בת שנה וחצי, אני לא יכולה לתפקד בלי אמיר שלי, איך אסתדר בלעדיו? אני חייבת שתעזרו לי! חייבת שתבקשו, שתפיצו

מחרתיים יש לו יום הולדת והבנות הכינו לו ציורים, ומה אני יעשה עם הציורים? אני רוצה שנחגוג לו פה ביחד כשהוא בריא ושלם!

אני מרגישה אותו, הוא חי, אני יודעת שכל דקה שעוברת מבשרת רעות,

אני מבקשת מהמדינה שלי, אל תתנערו מאחריות, תעזרו לי להחזיר את אמיר שלי לביתו, תעזרו לבנות שלי לחבק את אבא שלהן, הן לא יודעות כלום, מה אספר? איך אני יכולה לשבור את הלב הקטן שלהן? תעזרו לי בבקשה, אני שבר כלי מתחננת תעזרו לי, תוציאו משלחת חיפוש, מסוקים, תעזרו לי להחזיר את בעלי!

בבקשה תשתפו בכל מקום.. בואו נחזיר אותו הביתה

נשמח אם תגיבו עם הפייסבוק שלכם

תגובות

אודות מגאזין לייפסטייל חרדי-ישראלי

מסובין מגאזין לייפסטייל חרדי-ישראלי

מסובין – מגאזין לייפסטייל חרדי-ישראלי. רשת חברתית ליצירת סגנון חיים חרדי-ישראל. חדשות היום. מבזקי חדשות, פוליטיקה, יהדות, דעות ופרשנויות, לימודים וקריירה, עבודות לחרדים, עסקים וכלכלה, נדל”ן, הייטק ואינטרנט, לייף סטייל חרדי, שירים חסידיים, צרכנות וקופונים, יחסים ומשפחה יזמויות ועוד. בעולמם של חרדים.

בדוק גם

ראיון נשכני עם היו”ר משה פייגלין || יש לי ‘זהות’ 2018

פתחנו את שנת 2018 בידיעה והבנה כי יותר קרוב לוודאי שזוהי הולכת להיות שנת בחירות… המשך לקרוא ראיון נשכני עם היו”ר משה פייגלין || יש לי ‘זהות’ 2018

כתיבת תגובה