יאיר לפיד || המשט שיצא הלילה מיוון לכיוון עזה אינו משט הומניטרי.

המשט שיצא הלילה מיוון לכיוון עזה אינו משט הומניטרי.
אין שום דבר הומניטרי בתמיכה בארגון טרור רצחני.

המשט לעזה

יסבירו כל פעילי השמאל הרדיקלי על המשט מדוע הם תומכים בארגון שתולה להט”בים על עמודי טלפון, מדכא נשים, ורוצח יהודים רק מפני שהם יהודים.

יסביר באסל גטאס איך זה שאחרי ההתנתקות במקום לבנות בתי ספר ובתי חולים בגוש קטיף, הם בנו מנהרות טרור והחלו לירות רקטות על אזרחים תמימים.

יסבירו היהודים-שונאי-עצמם שעלו על המשט הזה למה הם לא אמרו מילה אחת של ניחומים לגילה טרגרמן שבנה בן ה-4.5 דניאל נהרג מפצמ”ר בנחל עוז.

את המשט הזה צריך לעצור, אבל הוא לא שווה עוד מבצע של השייטת עם חבלים משתלשלים ממסוקים. זו מחמאה תקשורתית גדולה מדי לחבורה העלובה הזו.

מדובר בפיזור הפגנה של עבריינים אלימים, וצריך להתנהל מולה כמו שמתנהלים מול הפגנות אלימות.

כוחות הבטחון בישראל מפזרים הפגנות כמעט בכל יום. זה מה שהם צריכים לעשות גם הפעם – לפזר ביעילות וללא רחמים, אבל בלי לתת לחבורה העלובה הזו הזדמנות להגיע לכותרות הראשיות בכל העולם.

נשמח אם תגיבו עם הפייסבוק שלכם

תגובות

אודות מסובין

מסובין מגזין האביב החרדי

מסובין – מגזין האביב החרדי. רשת חברתית וקהילה ליצירת סגנון חיים לייף סטייל חרדי-ישראלי. חדשות, דעות, תרבות, לימודים אקדמאים וקריירה, עבודות לחרדים, פיתוח כלכלי, נדל”ן, הייטק ואינטרנט, מוזיקה חרדית מתחדשת, צרכנות וקופונים, יחסים ומשפחה ועוד. העולם החדש של החרדים החדשים.

מעניין מאוד

גישושים ראשוניים לגבי שלד רעיוני לחרדיות המתחדשת

כמה הארות שלי בעניין “שלד רעיוני” למעוניינים. הרעיונות כתובים ממעוף הציפור; כל אחד מהם ראוי… המשך לקרוא גישושים ראשוניים לגבי שלד רעיוני לחרדיות המתחדשת

כתיבת תגובה