בשירת אני מאמין ו”התקווה” || עשרות חיילים חרדים סיימו בהצלחה טירונות.

IMG-20150701-WA0058

בטקס רב רושם עשרות חיילי שחר ממגוון מסלולי שילוב חרדים סיימו היום את שלב הטירונות בשירת אני מאמין ו”התקווה”.הטקס התקיים במחנה דותן בהשתתפות מפקדי הבסיס, קציני שילוב חרדים, משפחות ורבנים.

הטקס נפתח במסדר צבאי שבו הצהירו החיילים תוך אחיזה בנשק וספר תנ”ך כי יקיימו את פקודות הצבא ואם יידרשו אף ימסרו את נפשם על הגנת עם ישראל והמולדת.

באורח חסר תקדים נאם “מצטיין הפלוגה” ונציג החיילים טוראי נועם קליין מצוות עבודות לחרדים וכעת ישרת בדובר צה”ל נאום מרגש במיוחד.

IMG-20150701-WA0059
טוראי נועם קליין

טוראי קליין ציטט את הפסוק מפרשת השבוע “אם יתן לי בלק מלוא ביתו כסף וזהב לא אוכל לעבור את פי השם” והסביר בדבריו כי אנו חיילי שח”ר מייצגים את דבר ה’ בקפדנות  הראויה לצד שירות משמעותי למען כלל עם ישראל.

בשיחה שערך כותב השורות עם סרן (מיל’) משה פרי-גן ראש מדור שח”ר כחול עד לאחרונה הבהיר פרי-גן כי מחזור זה הינו מהאיכותיים והמשמעותיים ביותר שהתגייסו בשנה האחרונה הן ברמה הרוחנית והן לתפקידים האיכותיים שבהם אמורים לשרת החיילים.

סרן משה פרי-גן הוסיף ואמר כי שלטונות הצבא ובראשם רמ”ד שילוב חרדים באכ”א רס”ן אמיר ועקנין ורב שילוב חרדים בצה”ל וכוחות הביטחון רס”ן הרב שמשון קליין עושים כל אשר לאל ידם למען שילובם הפורה והמוצלח של חיילי שח”ר.

לסיום הביע סרן משה פרי-גן תקווה כי בשנתון הגיוס החדש שהחל זה עתה תימשך העליה בקצב ואיכות החיילים המתגייסים למסלולי שילוב חרדים בצה”ל וכוחות הביטחון.

לכתבנו נודע כי בימים אלו הולך ומושלם גיוס מחזור אוגוסט לגדוד תומר – הגדוד החרדי בגבעתי וכן לגדוד נצח יהודה הוותיק יותר, כמו כן נפתחה ההרשמה למסלולי שח”ר במקצועות טכנולוגיים המיועדים לחיילים נשואים.

IMG-20150701-WA0074
מח”ט גבעתי היוצא אל”מ עופר וינטר וסרן (מיל’) משה פרי-גן

 

לבירורים על מסלולי שילוב חרדים

ניתן ליצור קשר עם מרכז המידע למתגייסים החרדים בטלפון 03-569-8899

צפו בקטע מרגש מסיום טקס הטירונות – “אני מאמין”

נשמח אם תגיבו עם הפייסבוק שלכם

תגובות

אודות מסובין חדשות חרדים

מסובין חדשות חרדים

מסובין – חדשות חרדים. רשת חברתית חרדית ליצירת תוכן וסגנון חיים של חרדים בישראל. חדשות היום. מבזקי חדשות, על פוליטיקה, יהדות, דעות ופרשנויות, לימודים וקריירה, עבודות לחרדים, עסקים וכלכלה, נדל”ן, הייטק ואינטרנט, לייף סטייל חרדי, שירים חסידיים, צרכנות וקופונים, יחסים ומשפחה יזמויות ועוד. בעולמם של חרדים.

בדוק גם

בני ברק מחפשת מוצא למצוקת התחבורה, עיר ובליבה פקק

הוצאת כל התחבורה הבינעירונית מרחובות העיר לתחנה מרכזית אחת בצפון בני-ברק ותחנה אחרת בדרך ליציאה… המשך לקרוא בני ברק מחפשת מוצא למצוקת התחבורה, עיר ובליבה פקק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *