טיל גראד על אשדוד בתגובה צה”ל תקף בעומק הרצועה

גראד על אשדודתקיפת צה”ל ברצועת עזה בתגובה לירי תלול המסלול לעבר שטח מדינת ישראל

דובר צה”ל מוסר כי היום (ד’), י”ז בתשרי תשע”ו, 30 בספטמבר 2015,  תקף צה”ל באמצעות כלי-טיס של חיל-האוויר 4 תשתיות טרור השייכות לארגון הטרור חמא”ס ברצועת עזה.

התקיפה בוצעה בתגובה לירי תלול המסלול שבוצע לעבר שטח מדינת ישראל מוקדם יותר הערב אשר יורט על-ידי סוללת “כיפת ברזל”.

צה”ל לא יסבול ירי מצד ארגוני הטרור לעבר שטח מדינת ישראל וימשיך לפעול בחומרה כנגד כל ניסיון להפר את השקט ביישובי הדרום. ארגון הטרור חמא”ס הוא הכתובת ועליו האחריות.

ובהמשך לתקיפת צה”ל מדובר בתקיפה בדרום רצועת עזה דרום מערב שכונת זייתון אתר צבאי של החמאס הנקרא בשם אבו ג’ראד הותקף פעמיים צפון רצועת עזה בית להייה מרחבי ירי ככוה”נ הותקף המשגר ששיגר לעבר אשדוד הערב צפון רצועת עזה חוף סודניה מטרה מסתורית השייכת לחמאס הותקפה באתר של המשטרה הימית.

ראש עיריית אשקלון בתגובה לירי הערב: “בעקבות ירי הטילים שבוצע הערב מהרצועה, קיימתי שיחות עם גורמי צבא ומשטרה, בסיומן הוחלט כי פסטיבל ׳דרום עולה׳, אליו הגיעו הערב למעלה מ- 50 אלף איש, יימשך כמתוכנן. גם מחר ומחרתיים יתקיים באשקלון הפסטיבל הגדול בארץ ונוכל להמשיך וליהנות כולנו ממופעים של מיטב האמנים ומאווירה מדהימה. לא ניכנע לטרור ולא נאפשר למחבלים להכתיב לנו את סדר היום”.

תמונה שמפרסם כעת דעאש ברצועת עזה.

נשמח אם תגיבו עם הפייסבוק שלכם

תגובות

אודות מסובין חדשות חרדים

מסובין חדשות חרדים
מסובין - חדשות חרדים. רשת חברתית חרדית ליצירת תוכן וסגנון חיים של חרדים בישראל. חדשות היום. מבזקי חדשות, על פוליטיקה, יהדות, דעות ופרשנויות, לימודים וקריירה, עבודות לחרדים, עסקים וכלכלה, נדל"ן, הייטק ואינטרנט, לייף סטייל חרדי, שירים חסידיים, צרכנות וקופונים, יחסים ומשפחה יזמויות ועוד. בעולמם של חרדים.

בדוק גם

ש. בן שלום || חזר בשלום מאומן ועושה ‘חשבון נפש’

אז נסעתי לאומן. אני, ליטאי בן ליטאים, באומן. והרי הרשמים שלי. 1. הרבה אומנ’ים יש,… המשך לקרוא ש. בן שלום || חזר בשלום מאומן ועושה ‘חשבון נפש’

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מעבר לסרגל הכלים