צמיחה היא ההוכחה שאת חיה

ט"ו בשבט

קראתי בשבת משפט שסיפק לי חומר למחשבה “צמיחה היא העדות היחידה לחיים” מילים חכמות, כידוע לכם אני מאוהבת בכל הנושא של צמיחה אישית. בטח כשט”ו בשבט מגיע הערב ויותר מכך אנחנו כאן חיים כדי לצמוח ולהתרחב באמצעות עבודתנו, המעשים שאנו עושים והחיים שאנחנו מנהלים (אנא זכרו: אל תחיו את חייכם, נהלו אותם)

מיכל לשם | צמיחה היא לב העניין.

בזכותה אנחנו מרגישים בסופו של דבר שמימשנו את עצמנו. הצמיחה ממריצה אותנו וברוב המקרים היא אינה נעימה.

אולם היא מעצבת את דמותנו.

כשאתם חושבים על המורה הטוב ביותר שהיה לכם, על האדם שראיתם בו מורה דרך לחיים ועזר לכם לצמוח או על הבוס ששימש לכם דוגמה ומופת – אלה מחשבות חיוביות, נכון? אתם מעריכים את מוסר ההשכל ואת הידע והצמיחה שרכשתם בזכות אותו אדם.

אם כך, למה שונה יחסינו לאירועים הקשים המאתגרים והמתסכלים בחיינו?

האם אין אלה אותם אירועים שעיצבו את דמותינו, שדירבנו אותנו להפיק מעצמנו את המיטב ולממש את הפוטנציאל הגבוה שלנו, שלימדו אותנו את מה שהיה עלינו ללמוד כדי להגיע למקום שבו אנחנו עומדים היום?

באופן אישי, הניסיונות הקשים ביותר שקיבלתי בחיי והזמנים החשוכים ביותר הם אלה שהדליקו את העוצמות שבי ועוזרים לי מידי יום לעזור לנשים להאיר לגלות ולהעצים את הכוח והעוצמה הטמונה בהם.

המקרים האלה היו המורים שלנו. הם קידמו את צמיחתנו האישית. בהשראתם צמחנו והתפתחנו. בואו ונכבד אותם,כי לא תמיד אנחנו מבינים עד כמה הם הועילו לנו!

חשבו, מהו הרגע הלא נעים \ מכאיב \ מתסכל שעברתם? מצוין!

במה התקדמתם בזכותו?

מאחלת לכם חיים של צמיחה למצוינות!
יום חדש, שבוע חדש אנרגיות להתחיל עשייה שתגרום לכם אושר

 

חוצץ

 

רוצים לפרסם את דעתכם ב”מסובין”? גם אתם יכולים! לחץ כאן

גולשים יקרים, מיכל לשם השקיעה מזמנה בשבילנו, בואו וניתן לה משוב, טפיחה קטנה על השכם או הארה! כתבו לה למטה (באהבה) את דעתכם.

נשמח אם תגיבו עם הפייסבוק שלכם

תגובות

אודות מיכל לשם

מיכל לשם
מנטורית להעצמה נשית, השגת מטרות ויעדים,מאסטר ב NLP,בוגרת המרכז הישראלי בNLP,וחברה בפדרציה העולמית NFNLP,מיכל מומחית בעלת שם ארצי בטיפולי פחדים וחרדות.בשיטתה הבלעדית הובילה מאות נשים שחיפשו דרך לממש את עצמן ולפרוץ את הגבולות המוכרים והבטוחים שהציבו אם מתוך פחד להיכשל ואם מתוך ערך ובטחון נמוך. האושר שלי: לראות נשים שאוהבות מעריכות ומגשימות את עצמן.

בדוק גם את זה

מיכל לשם || סוד עוצמתי לטוב ולרע שלמדתי מהמן הרשע

אישה שמאוד יקרה ניגשה אלי לפני תחילת הרצאה נוספת באותו הערב כשפניה נפולות ושאלה בפיה,… המשך לקרוא מיכל לשם || סוד עוצמתי לטוב ולרע שלמדתי מהמן הרשע

כתיבת תגובה