זעזוע בפרדס כץ || מהנסיון לקשור את שמו של הרב זר לבוררויות בעולם התחתון.

הרב דניאל זר פרדס כץ פרשה 512בושה וחילול השם גדול, כך הגדירו היום בפרדס כץ את הנסיון של העיתונות לקשור את שמו של אחד מגדולי המחזירים בתשובה בדורינו הרב דניאל זר כאילו היה בורר בעולם התחתון מהכתבה משתמע שהרב הוא סוג של “ברוך אסולין” מתכנית “הבורר, עוד אמרו שלא ייתכן ולא יעלה על הדעת שאדם הבא לבקש ברכה או עצה מרב ייחקר על ידי הרב או באי ביתו בשאלות אישיות, ומה גם להבדיל אם היה הולך לכומר, האם גם אז היו חוקרים את הכומר. מה עם החסינות של אנשי דת?

הכתבה בוואלה!NEWS שעוררה את זעמם של תושבי פרדס כץ:

פרשת 512: הרב דניאל זר, שעומד בראש ישיבה בפרדס כץ והוא אחד מגדולי המחזירים בתשובה מסר עדות על ניסיון חיסול בפרשה שמסעירה את עולם הפשע. בעבר שמו של הרב נקשר כבורר ויועץ רוחני לגורמים רבים בעולם הפשע הישראלי.

על פי הדיווח בוואלה חדשות בימים האחרונים התבקש מזכה הרבים להעיד על ניסיון חיסול בין עבריינים שאירע ב-2003.

במשטרה סבורים כי לרב יש מידע שיכול להוביל לפרטים חדשים בחקירה ולפיכך נחקר מהרב ומסר עדות במשך שלוש שעות, לאחר עדותו הוא שוחרר ללא תנאים מגבילים.

אחד האנשים שמעורב בפרשה סיפר לוואלה!NEWS כי חוקרים הגיעו לביתו של הרב בבני ברק בשעה 06:30 בבוקר וביקשו ממנו להתלוות אליהם לחקירה במסגרת הפרשה. “הרב ביקש להתפלל שחרית. החוקרים התנגדו, אך כשהבינו את התנגדותו של הרב, הם נענו לבקשה”,

עוד הוא מוסיף, “הרב זכה לכבוד גדול והערכה רבה כשהוא הגיע למשרדי המשטרה. הרב נשאל על האירוע, אך לא היה לו קשר אליו. במשטרה סברו שהוא יוכל לשפוך אור על מידע שיש בידה, אך לא מעבר לכך”.

מקורביו אמרו בתגובה לוואלה! NEWS: “מדובר על מקרה לפני 12 שנה, הרב הוזמן למתן עדות בלבד. אין לו קשר או מעורבות לתוכן הפרשה הנחקרת על ידי משטרת ישראל”.

נשמח אם תגיבו עם הפייסבוק שלכם

תגובות

אודות מסובין חדשות חרדים

מסובין חדשות חרדים

מסובין – חדשות חרדים. רשת חברתית חרדית ליצירת תוכן וסגנון חיים של חרדים בישראל. חדשות היום. מבזקי חדשות, על פוליטיקה, יהדות, דעות ופרשנויות, לימודים וקריירה, עבודות לחרדים, עסקים וכלכלה, נדל”ן, הייטק ואינטרנט, לייף סטייל חרדי, שירים חסידיים, צרכנות וקופונים, יחסים ומשפחה יזמויות ועוד. בעולמם של חרדים.

בדוק גם

ילד של אבא | סיפורו של רב סמל שרון דראי מפרדס כץ

יצחק דראי 11 שנים אחרי נפילתו של בנו רב סמל שרון דראי חי עם האבל והשכול, “החיים… המשך לקרוא ילד של אבא | סיפורו של רב סמל שרון דראי מפרדס כץ

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *