הרבנים הורו לא ללכת לכותל || הערבים מה דעתכם על עוד פיגועי איכות ?

הערבים נשמעים לרבנים

קבלנו היום את אחת ההוכחות הישירות שכל ויתור על זכותנו על הר הבית ועל ירושלים מבחינתנו מתפרש בצד השני כהוכחה שהר הבית והעיר העתיקה לא שלנו וגורר אמבציה ותחושת צדקת הדרך בצד השני ומעודד פיגועים רצחניים ופגיעה נוספת בחפים מפשע. ואדרבא כשהטרוריסטים מבינים את עוצמת ההשפעה של הרבנים על הרחוב היהודי המוטבציה שלהם לפגוע החרדים רק מתגברת.

חכמים הזהרו בדבריכם!

תגובה של ימש
קריקטורה שרצה ברשתות החברתיות הערביות.

אתרים ערביים מצטטים היום את דברי הרב קנייבסקי המופיעים “באתר חדשות חרדי” עדיין למרות ההכחשה בקולו של הרב עצמו וכותבים: “אם 2 פיגועים בלבד בירושלים הפחידו אותם כך וגרמו להם לעזוב את הכותל, מה דעתכם על ביצוע שרשרת פיגועים נוספת שתתרחב לרחבי ירושלים ?”.

פסיקות של רבנים חרדים,

המורות איסור בעליה להר הבית מטעם איסור “כרת” מאוששות את טענתם של חוגים איסלמיים שליהודים אין מה לעשות בירושלים, המצב נעשה אבסורדי מצד אחד נמנעים מחשש איסור כרת ומאידך גל הרציחות ומוטבציה לגרש את “הכופרים” רק גדל.

נשמח אם תגיבו עם הפייסבוק שלכם

תגובות

אודות מסובין חדשות חרדים

מסובין חדשות חרדים

מסובין – חדשות חרדים. רשת חברתית חרדית ליצירת תוכן וסגנון חיים של חרדים בישראל. חדשות היום. מבזקי חדשות, על פוליטיקה, יהדות, דעות ופרשנויות, לימודים וקריירה, עבודות לחרדים, עסקים וכלכלה, נדל”ן, הייטק ואינטרנט, לייף סטייל חרדי, שירים חסידיים, צרכנות וקופונים, יחסים ומשפחה יזמויות ועוד. בעולמם של חרדים.

בדוק גם

אודי הרשלר || על תודעת הגלות באתוס החרדי

לא יודע כמה מכם עוקבים ומצויים בפרטים שכאלו, אבל דברים מאוד דרמטיים מתחוללים בזירת מלחמות… המשך לקרוא אודי הרשלר || על תודעת הגלות באתוס החרדי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *