הנפש התאומה || זו שתדע להוציא ממך את האיכויות הרדומות שבך ותטפח אותן.

מוכנה

אילנה פריגן | רובנו מחפשות את הזיווג המושלם לנו מישום מה התשוקה הזו לא פוסחת על אף אחת! בשיחת נשים מלב אל לב עם חברה קרובה ששיתפה אותי בתיאור הגבר האולטימטיבי שבחלומה ובדמיונה ביקשתי ממנה שתנסה לתאר אותו במילים וזה מה שהיא אמרה: “רצוי שהגבר שלה יהיה לו ידע רוחני,,, ידע עובדתי,,, שיפוט מעולה,,, כישורים מצויינים לפתרון בעיות,,, יכולת ללמוד מנסיון,,, ענווה,,, חוסן רגשי,,,פתיחות ובשלות,, והבנה עמוקה של הטבע האנושי.

הגבר המושלםבואי נתבונן מעט בעניין ה”נפש התאומה” אשר ממתינה לה שם מששת ימי בראשית ליצירת קשר .
את מאמינה שבמקום מסויים ממתין עבורך הזיווג המושלם .. שהיא בעם הנפש התאומה שלך. אם כן הכלל הראשון הוא – הנפש התאומה  לא חייבת להיות דומה לך?! וגם לא חייבת להיות שונה ממך. נפש תאומה היא האדם שהופך אותך לגרסה הכי מוצלחת שלך, כשתפגשי את הנפש התאומה שלך, היא  ואולם דעי לך כי עלייך לדחוף את עצמך מעבר לאזור הנוח שלך, מעבר לגבולות שלך בכדי למצוא את האני העצמי הטוב ביותר שלך, את תראי כי את הנפש התאומה שלך תקבלי אותה באהבה גדולה. בדיוק מושלם ובזמן המושלם בהשגחה עליונה . לעיתים קרובות נשמות תאומות “מתחפשות”, מתגלות אלינו ומפתיעות אותנו ברגעים שלא היינו מתארות לעצמנו שכך יהיה. ייתכן שבמבט ראשון לא תזהי את הנפש התאומה שלך, הדברים לא תמיד ברורים לנו, אך ככל שהזמן עובר הדברים מתבהרים. קשה להסביר מהו האפקט של הקסם הזה, אך את מייד תדעי כשתחושי בו.  משהו מיסטי שקשה להסבר. משהו עמוק בתוכך אומר לך שהאדם הזה נכון בעבורך. זה פשוט מרגיש נכון. ישנם כוחות שלא בשליטתנו, האומרים לך “שבור את החוקים והמוסכמות שלך”, “תשחררי זה שווה את זה” מעין הרגשה פנימית אשר דוחפת אותך לוותר על כל הציפיות מהעבר ולתת לעצמך להתמסר לחוויה.
לפרק חומות, להסיר גדרות, ולטשטש את המודעויות אשר צברת במהלך שנות חייך. בגמרא כתוב  יש זיווג משמיים.. ויש זיווג שתלוי באדם…. ואומרים חכמים בגמרא 40 יום לפני שאדם נולד מחליט הקב”ה מי יהיה זיווגו… אבל במקום אחר כתוב “זיווגו של אדם נקבע לפי מעשיו..” נו.. אז איך זה היתכן? או שהקב”ה קובע.. או שאדם קובע…

ורבותינו אומרים שאין פה סתירה! זוהי? בחירתו של האדם ומותנה באיכות התנהגותו! אם אדם מתנהג כשורה.. שומר על עצמו בקדושה בטהרה בצניעות וכ’ו.. הקב”ה שולח לו את זיוגו משמיים!!!

נחזור לעיניינינו ..

ייתכן שכבר פגשת בעבר את הנפש התאומה שלך. אולי אפילו פעמים רבות, או יכול להיות שלא הכרתם או התחברתם כלל, אבל הייתם נוכחים יחד באותו המקום
אבל אם אדם לא עושה את זה.. יורד למטה למטה.. אז זיוגו נקבע לפי מעשיו… ישלחו לו אישה שהיא בדיוק כמותו.., באותו הזמן. כל אחת צריכה להיות מוכנה לקבל את החיבור לנשמה. קודם את החיבור שלה עם עצמה, הרבה לפני שתהייה מוכנה לחלוק את החיבור עם עוד נפש. בעלי ואני הכרנו במקרה. תקראו לזה גורל, הכול מכוון בצורה הכי נכונה בעבורנו. לכל דבר לוקח זמן להיווצר להבראות, לכן את צריכה להיות מוכנה לפגוש את נפש התאומה שלך.
יכול להיות שאת צריכה לעבור מערכת יחסים הרסנית בכדי שתדעי להעריך את הנפש התאומה שלך כשהיא תכנס אל תוך חייך, לכי תדעי אולי אתה עדיין לא באמת מוכנה לוותר על העקרונות שלך ועל המודל של “הגבר המושלם” בעבורך
בכדי להכיל את הנפש התאומה שלך, את תעברי שיעורים רבים עד שתהיי מוכנה ברגע הנכון לנפש התאומה שלך. שני אנשים מתאהבים, לא בהכרח כי הם ישנים יחד באותה המיטה, אלא כי הם חולקים את אותן המטרות והחלומות, כך תדעי שזוהי הנפש התאומה שלך. אתם חיים על אותו דף ערכים, אידיאולוגיה, ומטרות אישיות.
ומאוד יתכן שהדרכים שלכם להשגת היעדים האישיים יהיו שונות, אבל בסופו של דבר אתם משתוקקים לאותה תוצאה הסופית. אז מה את אומרת מצאת את הנפש התאומה שלך ? אם עדיין לא מצאת! תהיי ערנית! זה מגיע בהיסח הדעת !! בהצלחה!!!

נשמח אם תגיבו עם הפייסבוק שלכם

תגובות

אודות אילנה פריגן

אילנה פריגן
מאמנת אישית להעצמת נשים רואת חשבון בחייה המקצועיים. מרצה ומנחה.

מעניין מאוד

יחסים || כיצד למנף ‘משבר נשואים’ להתחלה חדשה

שבת פרשת ‘כי תשא’, הנושא שלנו היום הינו ‘השברים שבארון’, חכמים מספרים כי ‘לוחות ושברי… המשך לקרוא יחסים || כיצד למנף ‘משבר נשואים’ להתחלה חדשה

כתיבת תגובה